10 dalykų, kuriuos reikia padaryti Las Vegase šią savaitę

Dalyvių minia naršo pirmąją Punk Rock Bowling muzikos festivalio dieną žemyn ...Dalyvaujanti minia naršo per pirmąją „Punk Rock Bowling“ muzikos festivalio dieną Las Vegaso centre, šeštadienį, 2018 m. Gegužės 26 d. (Chase Stevens/Las VegasJournal) @csstevensphoto

MUZIKA

1. Ricky Martin ir Enrique Iglesias

Dešimtojo dešimtmečio pabaigoje Ricky Martin spustelėjo lotyniškosios pop muzikos duris Amerikos pagrindinėje srovėje, o Enrique Iglesias peržengė tą slenkstį po dešimtmečio. Dabar jiedu kartu žengia į kelią į kasmetinį turą, kuris prasideda čia, Vegase. Būkite pirmas, pamatęs kelių platinų porą 19.30 val. Šeštadienį „MGM Grand Garden“ arenoje. Bilietai prasideda nuo 59,95 USD; ticketmaster.com.



- Jasonas Bracelinas

PIETAUTI

2. Superfricas

Superfricas

Superfrico vištienos parmezanas. (Anthony Mair)

Abejotina, kad iš „Spiegelworld“ tikėtumėtės nuobodaus, įprasto restorano, kuris atskleidė beprotišką „Absinthe“ žiaurumą - ir pirmasis bendrovės restoranas žada nenuvilti. „Superfrico“, atidarytas rugsėjo 24 d. „The Cosmopolitan of Las Vegas“, žada italų-amerikiečių psichodelinį meniu tokių patiekalų kaip „Mortadella Pizza“ su stracciatella ir turkiškomis pistacijų milteliais ir „Bistecca alla Fiorentina“, 48 uncijų tomahawk kepsnys, šlapias brandintas sojos padaže, sake ir fermentuotas marinatas shio koji. Mažmeninės prekybos parduotuvėje „Bottle-O“ bus galima įsigyti mažos partijos gėrimų. Visa tai yra šalia „Spiegelworld“ opijaus kurorto „Chelsea“ bokšto 2 aukšte.

- Heidi Knapp Rinella

kiek pinigų uždirba Delila

SPORTAS

3. Auksiniai riteriai

Ventiliatoriai penktadienį, rugsėjo mėnesį, Las Vegaso miesto nacionalinėje arenoje žiūri į „Vegas Golden Knights“ muštynes ​​...

Ventiliatoriai žiūri „Vegas Golden Knights“ kovą Las Vegaso miesto nacionalinėje arenoje, penktadienį, 2019 m. Rugsėjo 13 d. (Erik Verduzco / Las VegasJournal) @Erik_Verduzco

Tiek įspūdingų įspūdžių mūsų gimtajame mieste! Kaip gerbėjai pripranta prie asmeninių žaidimų „Allegiant“ stadione, „Vegas Golden Knights“ pradeda žaidimą prieš sezoną netoliese esančioje „T-Mobile“ arenoje. Riteriai pradeda savo šešių rungtynių priešsezoninį ... sezoną ... 19 valandą surengdami San Chosė „Sharks“. Sekmadienį. Durys atidaromos 5:30; bilietai prasideda nuo 45 USD. t-mobilearena.com

- Heidi Knapp Rinella

KLASIKINIS

4. „Las Vegas Sinfonietta“

„Las Vegas Sinfonietta“ (Gabriella Benavidez)

„Las Vegas Sinfonietta“ (Gabriella Benavidez)

Kamerinis orkestras „Las Vegas Sinfonietta“, kuriam vadovauja meno vadovas Tarasas Krysa, rugsėjo 26 d. Surengs koncertą Naujosios dainos bažnyčioje, 1291 Cornet St., Henderson. Programoje skambės Bethoveno kvartetas Nr. 4 op. 18 ir Dvoržako fortepijoninio kvinteto Nr. 2 op. 81. Koncerto pradžia 15 val. ir siūloma auka yra 25 USD.

- Jonas Przybys

KOMEDIJA

5. Danielis Toshas

Danielis Toshas (mandagumas)

Danielis Toshas (mandagumas)

Galbūt jūs jį sutikote per „Tosh.0“, jo šou, kuris buvo rodomas keliolika sezonų „Comedy Central“. Tačiau pažiūrėkite, kas nutinka „Mirage“, kai Danielis Toshas savo satyrinį jautrumą nukreipia ne tik į virusinius vaizdo įrašus. Bilietų kaina prasideda nuo 69,99 USD, o spektaklio laikas - 22 val. Rugsėjo 24 d ir 19:30 val. Rugsėjo 25 d .; 800-963-9634.

- Jonas Przybys

AWWWW

6. Geriausias parodoje

Atrodo, kad dauguma iš mūsų kartais galėtų pasitelkti kitą draugą, ir ne taip dažnai pavyksta susirasti draugą ir išgelbėti gyvybę. „Thomas & Mack Center“ 18 -asis kasmetinis „Best in Show“ sekmadienis yra „The Animal Foundation“ anksčiau pamestų ir apleistų prieglaudos šunų ir kačiukų vitrina. Jis prasideda 11.45 val. (Durys atidaromos 11.15 val.), O 5 USD bilietas suteikia galimybę stebėti, kaip gyvūnai varžosi dėl geriausio šuns (ar kačiuko) „T&M“ ar namuose. Jums nereikia bilieto, kad galėtumėte balsuoti ar siūlyti pasiūlymą dėl gyvūno ar tylaus aukciono daikto, tai galite padaryti nuo pirmadienio. Taip pat galimi stalo rėmimai, įskaitant 10 val. VIP priešpiečius. animalfoundation.com

- Heidi Knapp Rinella

MUZIKA

7. Pankroko boulingas

Punkas nėra miręs, jis tiesiog renkasi protingesnį miegą šiais laikais. Ei, žanras dabar yra 40-ųjų viduryje, o vienas didžiausių jo festivalių-„Punk Rock Bowling“-linkęs pritraukti vyresnio amžiaus scenos žiūrovų. Šių metų antraštės seka pavyzdžiu: pop punk pionieriai „The Descendents“, „New Wave“ pirmtakai „Devo“ ir susivieniję „hardcle punk“ didvyriai „Circle Jerks“, pirmą kartą gastroliavę per daugiau nei dešimtmetį, užima daugiausiai grupių, pradedant nuo „thrash“ („Municipal Waste“) ir baigiant ska -reggae (anglų ritmas) iki femme punk (Lunachicks) ir daug, daug daugiau. Šūksniai prasideda 13 val. Penktadienis-sekmadienis Las Vegaso miesto centro renginių centre, 200 S. 3rd St.

- Jasonas Bracelinas

SEZONINIS

8. Bellagio konservatorija

Bellagio konservatorija

Bellagio konservatorija

Sveikiname rudenį apsilankę „Deeper Into the Woods“, naujausią sezoną švenčianti gėlių ekspozicija Bellagio konservatorijoje ir botanikos sode. Kritimo pasiūlymas suteikia, pasak viešbučio, kerinčią kelionę per stebuklingą mišką, pripildytą žaismingų miško būtybių ir unikalių meninių gėlių kompozicijų. Nemokama peržiūrėti ir ji bus atidaryta iki lapkričio 13 d.

- Jonas Przybys

VISUALUS MENAS

9. Parodos UNLV Barricko muziejuje

Leisa Smith Moseley. Politikas, aktyvistas. Carl Summerlin nuotrauka- parodos dalis ...

Leisa Smith Moseley. Politikas, aktyvistas. Carl Summerlin nuotrauka- parodos „Matymas/matymas“ dalis (Barricko muziejaus sutikimas)

Parodoje eksponuojama nužmoginanti kalba ir kalba, susijusi su mirtimi ir kankinimais. Taip skamba įspėjimas, pridėtas prie žmogiškųjų išteklių išnaudojimo: šeimos albumas, vienas iš keturių eksponatų, atidarytų rugsėjo 24 d. UNLV Barricko meno muziejuje. Žmogiškųjų išteklių eksploatavimo srityje menininkė Elena Brokaw tyrinėja 1980 m. Jos tėvo, Gvatemalos aktyvisto, nužudymą, kurį įvykdė šios šalies vyriausybės pajėgos - CŽV apmokytos pajėgos. Kiti eksponatai tiria meninį identitetą, juodųjų moterų gyvenimą ir migrantų, pasiklydusių Arizonos ir Meksikos sienos dykumoje, mirtį. Atidarymo priėmimas 17 val., Pastabos 18 val .; Laisvas; unlv.edu/barrickmuseum.

- Scottas Dickensheetsas

ŠALIS

10. Ponia A.

Dave'as Haywoodas iš kairės, Hillary Scott ir Charlesas Kelley iš ledi A, buvusios ledi Antebellum, ...

Dave'as Haywoodas iš kairės, Hillary Scott ir Charlesas Kelley iš „Lady A“, buvusios „Lady Antebellum“, atvyksta į 52 -ąjį metinį CMA apdovanojimą Našvilyje, Ten. 2018 m. (Evano Agostini nuotrauka/„Invision“/AP, failas)

Grupė, anksčiau vadinta „Lady Antebellum“, rugsėjo 25 d. Į teatrą „Virgin Hotels Las Vegas“ atneša populiariausių šalies apdovanojimų pelniusias šalies melodijas. Koncerte taip pat pasirodys Carly Pearce, Niko Moon ir Tenille Arts. Parodos laikas - 19 val. o bilietai prasideda nuo 35 USD. virginhotelslv.com/venue/the-theater

kokia yra Bill Bellamy grynoji vertė

- Jonas Przybys

Ieškote daugiau ką nuveikti? Peržiūrėkite mūsų ieškomą duomenų bazę apie renginius, eksponatus ir restoranus aplink Las Vegaso slėnį.