5 Las Vegaso restoranai, kuriuose kukurūzai užmušti

(Terapija)(Terapija)

Skrydžiai

„Street Corn Tostadas“ naujųjų skrydžių metu prasideda nuo baltųjų kukurūzų tortilijos traškučių, kurie yra sluoksniuoti su skrudintais kukurūzais, poblano pipirais ir „Cotija“ sūriu, apipilti „chipotle aioli“ ir apibarstyti ancho milteliais, 10 USD.

„Miracle Mile“ parduotuvės, 702-268-7264, flightrestaurant.com(Skrydžiai)

(Skrydžiai)

Vaiduoklių nuotykiai 14 sezonas 7 serija

Terapija

Ugnies skrudinti kukurūzai, „Therapy“ meksikietiškų gatvės kukurūzų pavyzdys, yra šviežiai skrudinti kukurūzai ant burbuolių, padengti kalkių aioliais, cotija sūriu ir čili milteliais, 11 USD per pietus ir vakarienę.

518 E. Fremont St., 702-912-1622, therapyylv.com

(Terapija)

(Terapija)

Grožis ir Eseksas

kiek pinigų vertas tomas kruizas

„Beauty & Essex“ neįprastas sukimas ant Meksikos gatvės kukurūzų yra ravioli stiliaus, su skrudinta „poblano crema“, „jalapeno“, „Cotija“ sūriu ir kalendra, 24 USD.

Las Vegaso kosmopolitas, 877-893-2001, cosmopolitanlasvegas.com

Vaiduoklių nuotykiai 6 sezonas 1 serija
(Grožis ir Essex)

(Grožis ir Essex)

Ryklys

„Shark“ iš garsaus virtuvės šefo Bobby Flay praturtina ant grotelių keptus kukurūzus kokosų pienu ir „Cotija“ sūriu bei pagardina geltonu čili ir raudonėliu, 14 USD.

Palms, 702-942-7777, palms.com

(Jeffas Greenas delnams)

(Jeffas Greenas delnams)

Bistro kamštis

kokia yra Tia Mowry grynoji vertė

„Bouchon“ vasaros gerbėjų mėgstamiausio „Poulet Rôti“ versija puošia keptą vištieną su saldžiais kukurūzais, lašinių lašiniais, miško vištienos grybais ir Dižono garstyčių sultimis, 29,75 USD.

Venecija, 702-414-6200, venetian.com

(Kamštiena)

(Kamštiena)

„The Journal“ priklauso Las Vegaso „Sands“ pirmininko ir generalinio direktoriaus Sheldono Adelsono šeimai. „Las Vegas Sands“ valdo „Veneciją“.