Abby Lee Miller grynoji vertė

Kiek verta Abby Lee Miller?

Abby Lee Miller grynoji vertė: 2 milijonai dolerių

Abby Lee Miller grynoji vertė: Abby Lee Miller yra amerikiečių šokių trenerė ir realybės televizijos žvaigždė, kurios grynoji vertė yra 2 milijonai dolerių. Miller turbūt labiausiai išgarsėjo vaidmeniu televizijos realybės seriale „Šokių mamos“. Tada ji pasirodė daugybėje papildomų serijų. Prieš savo sėkmę realybės televizijoje Abby Lee Miller sukūrė „Abby Lee Dance Company“. Ji taip pat praleido didžiąją dalį savo karjeros, vesdama mokinius įvairiuose šokių konkursuose.

Per savo laiką dėmesio centre Miller tapo prieštaringai vertinama figūra. Keletas veikėjų pateikė jai kaltinimus rasizmu. Ji taip pat metams bėgant patyrė reikšmingų teisinių problemų, dėl kurių buvo įkalinta.

Ankstyvas gyvenimas: Abby Lee Miller gimė 1965 m. Rugsėjo 21 d. Pitsburge (Pensilvanija). Abby Lee užaugino mama, kuri buvo šokėjų mokytoja ir šokių studijos savininkė. Tai reiškė, kad ji dalyvavo šokiuose nuo itin mažų dienų. Augdama Pitsburge Abby Lee Miller mokėsi šokti lankydama pamokas motinos studijoje. Iki 14 metų ji choreografavo ir treniravo kai kurias varžybų komandas studijoje. Po 15 metų ji perėmė studiją. Abby Miller šeima turi ir anglų, ir airių paveldą.

Realybės televizija: Nuo 2011 m. Abby Lee Miller buvo nuolatinė TV realybės šou „Šokių mamos“ dalyvė, rodyta „Lifetime“. Ateinančius septynis sezonus ji nuolat papildė pasirodymą ir treniravo įvairius „Abby Lee Dance Company“ studentus. Tada ji dalyvavo keliose papildomose serijose, įskaitant „Abby's Ultimate Dance Competition“, „Dance Moms: Miami“ ir „Dance Moms: Abby's Studio Rescue“. Už „Dance Moms“ franšizės ribų Abby veikė kaip „Šokiai su žvaigždėmis“ serijos teisėja.

Knyga: 2014 m. Milleris išleido knygą „Viskas, ką sužinojau apie gyvenimą, išmokau šokių klasėje“.

Tolesnės įmonės: 2015 m. Abby Lee Miller atidarė naują studiją pavadinimu ALDC LA. Šokių studija buvo įsikūrusi Los Andžele.

Ginčas: Nors Abby Lee dar 1986 m. Tapo „Dance Masters of America“ ir Pensilvanijos šokių meistrų 10-ojo skyriaus sertifikuota nare, jos narystė galiausiai buvo nutraukta 2012 m. ji juos piešė blogoje šviesoje. „Dancer Masters of America“ atstovai taip pat pareiškė, kad jos realybės šou „kenkė šokio profesijai“.

2020 m. Miller savo „Instagram“ paskyroje paskelbė juodą kvadratą palaikydama BLM judėjimą. Netrukus ji susidūrė su daugybe rasizmo kaltinimų žmonėms, su kuriais dirbo „Dance Moms“, įskaitant Adrianą Smith, vienos iš šokėjų, kurias ji anksčiau treniravo, motiną. Smithas teigė, kad Miller anksčiau jai vartojo rasistinę kalbą.

Kita šokių mama, vadinama Camille Bridges, taip pat apkaltino Millerį rasistiniu elgesiu su dukra. Atrodė, kad abi mamos teigia, kad Milleris tyčia sukūrė priešišką aplinką savo dukroms, remdamasis savo rase. Nors ji išties atsiprašė, to nepakako, kad išgelbėtum savo realybės televizijos karjerą, o „Lifetime“ nutraukė su ja visus ryšius. Vėliau, 2020 m., Abby Lee Miller paskelbė, kad po 9 metų paliko „Dance Moms“.

(Kevino Winterio / „Getty Images“ nuotr.)

Teisiniai klausimai: 2010 m. Abby Lee Miller buvo priversta iškelti bankroto bylą. Ji IRS buvo skolinga daugiau nei 400 000 USD atgalinių mokesčių. Tačiau netrukus po bankroto bylos iškėlimo ji pradėjo pasirodyti „Dance Moms“, ir jos finansinės problemos greitai išnyko.

2014 m. Ji dalyvavo 5 milijonų JAV dolerių teisminiame procese, kuriame teigiama, kad šou tyčia surengė smurtinius ginčus, kad pritrauktų daugiau žiūrovų. Ieškovė buvo buvusi šou šokėja ir teigė, kad ši smurtinė atmosfera jai sukėlė didelių emocinių kančių. Galų gale buvo atsisakyta kaltinimų dėl šios emocinės nelaimės bylos.

2015 m. Miller buvo apkaltinta sukčiavimu po to, kai paaiškėjo, kad ji sukūrė slaptą banko sąskaitą, siekdama paslėpti savo pajamas iš daugybės šaltinių, įskaitant televizijos pasiūlymus ir prekybos prekybą. Pagal bankroto taisykles ji privalėjo kas mėnesį pateikti savo pajamų ataskaitas. Todėl ji buvo apkaltinta sukčiavimu bankroto byloje, bankroto turto slėpimu ir melagingomis bankroto deklaracijomis. Iš viso ji buvo nuslėpusi daugiau nei 755 000 USD.

Tai buvo rimti kaltinimai, ir Abby Lee Miller gresia kalėjimas iki penkerių metų. Be to, jai gresia 255 000 USD bauda už kiekvienas iš 20 kaltinimų ji buvo apkaltinta. Vėliau, 2015 m., Ji nepripažino savo kaltės ir jos byla buvo atidėta penkis kartus. Šiuo laikotarpiu ji buvo apkaltinta sukčiavimu muitinėje, nes ji nedeklaravo grynųjų pajamų iš „Dance Moms“ turo Australijoje.

2017 m. Ji buvo galutinai nuteista po dviejų dienų posėdžio. Jai buvo skirta vieneri metai ir viena diena už grotų. Ji taip pat turėjo sumokėti 40 000 USD baudą ir 120 000 USD teismo sprendimą. Vėliau tais metais ji pradėjo atlikti bausmę. Atlikusi beveik devynis mėnesius kalėjimo, ji buvo perkelta į pusiaukelę, kad galėtų atlikti bausmę.

Sveikatos problemos: 2018 m., Kai ji buvo paleista iš kalėjimo, Abby Lee Miller buvo diagnozuota Burkitto limfoma, ne Hodžkino limfomos vėžio rūšis. Tai buvo po to, kai jai buvo atlikta stuburo operacija. Galiausiai dėl sveikatos problemų ji prarado galimybę vaikščioti.

Abby Lee Miller grynoji vertė

Abby Lee Miller

Grynoji vertė: 2 milijonai dolerių
Lytis: Moteris
Profesija: Aktorius
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija