Andrew Dice Clay grynoji vertė

Kiek verta Andrew Dice Clay?

Andrew Dice Clay grynoji vertė: 10 milijonų dolerių

Andrew Dice Clay grynoji vertė: Andrew Dice Clay (dar žinomas kaip „The Diceman“) yra amerikiečių komikas ir aktorius, kurio grynoji vertė siekia 10 milijonų dolerių. Prieštaringa figūra Clay garsėja įžeidžiančia komedija, kurią daugelis laiko misogynistine ir grubia. Jis garsiai išpardavė Madisono aikštės sodą dvi naktis iš eilės (pirmasis kada nors tai padaręs komikas) 1990 m. Andriui buvo uždrausta dalyvauti MTV 1989 m., MTV vaizdo įrašų apdovanojimuose atlikus suaugusiųjų darželių versijas, tačiau tinklas panaikino Clay pasirodė keliuose kino ir televizijos projektuose, įskaitant „Kauliukus“ (2016–2017), „Entourage“ (2011) ir „Gimusi žvaigždė“ (2018), ir jis pradėjo rengti „Aš“. m Ova Hea 'Now' podcast'as 2018 m.

Ankstyvas gyvenimas: Andrew Dice Clay gimė Andrew Clay Silverstein 1957 m. Rugsėjo 29 d. Brukline, Niujorke. Jis užaugo žydų šeimoje su motina Jacqueline, tėvu Fredu (nekilnojamojo turto agentu ir boksininku) ir seserimi. Andrius savo įspūdžius savo šeimai pradėjo daryti būdamas 5 metų, o būgnus grojo 7 metų. Paauglystėje jis mokėsi Jameso Madisono vidurinėje mokykloje, grojo būgnais vestuvėse ir barų micvose „Catskills“. Po vidurinės mokyklos Andrew lankė Kingsborough bendruomenės koledžą, tačiau metė dėmesį skirti stand-up komedijai.

Karjera: 1978 m. Clay klausėsi „Pips Comedy Club“ ir kitą savaitę „Sheepshead Bay“ salėje užsisakė koncertą „Andrew Clay“. Jo veiksmas daugiausia susidėjo iš įspūdžių, ir jis debiutavo savo personažu „The Diceman“, kuris buvo paremtas Jerry Lewiso „Buddy Love“ iš „The Nutty Professor“ ir Johno Travoltos „Grease“ personažu Danny Zuko. Netrukus Andrew pradėjo koncertuoti „The Improv“, „Dangerfield“, „Catch a Rising Star“ ir kituose žinomuose komedijų klubuose, o 1980 m. Jis persikėlė į Los Andželą. Mitzi Shore'as leido Dice'ui atlikti vėlyvus vakarus „The Comedy Store“, o 1982 m. Jis debiutavo filmo parodijoje „Wacko“. 1983 m. Jis oficialiai pridėjo savo vardą „Diceman“, nustojo daryti įspūdžius ir pavertė „The Diceman“ visiškai suformuotu alter ego, debiutuodamas savo naują asmenį „The Comedy Store“. Andrew pasirodymas „The Comedy Store“ paskatino svečius vaidinti „M * A * S * H“ (1982) ir „Diff'rent Strokes“ (1982–1983), taip pat filmus „Making the Grade“ (1984) ir „Graži rožinė“ (1986). 1986–1988 m. Jis taip pat vaidino NBC „Nusikaltimo istorijoje“, kuris pasirodė 13 epizodų.

1988 m. Clay pasirodė „Big Brother“ asociacijos renginyje, o jo pasirodymas buvo toks geras, kad „20th Century Fox“ kitą dieną jam pasiūlė filmą. Tais metais jis taip pat sulaukė nacionalinio dėmesio, kai pasirodė HBO „Nieko nevyksta“, Rodney Dangerfieldo stand-up komedijos vitrinoje. Žurnalas „Performance“ 1989 m. Paskelbė „Andrew Comedy Act of the Year“, o tų metų kovą išleido debiutinį albumą „Dice“, kurį Amerikos įrašų pramonės asociacija patvirtino kaip auksą. 1989 m. Rugsėjį MTV vaizdo muzikos apdovanojimuose jis atliko 3 minučių setą, dėl kurio MTV uždraudė jį naudotis tinklu, o 1990 m. Kovo mėn. Jis išleido savo antrąjį albumą „The Day the Laughter Died“. „Billboard“ 200 diagramoje. 1990 m. Clay pelnė išskirtinumą, kad buvo pirmasis komikas, išpardavęs NYC „Madison Square Garden“ dvi naktis iš eilės, o tų metų gegužę jis vedė „Saturday Night Live“. Rezultate dalyvavo aktorė Nora Dunn ir planuojama muzikinė viešnia Sinead. O'Connoras atsisako pasirodyti laidoje. 1990 m. Andrew taip pat vaidino filme „Fordo Fairlane'o nuotykiai“, kuris jam pelnė aviečių apdovanojimą už blogiausią aktorių.

(Fredericko M. Browno / „Getty Images“ nuotr.)

Clay 1991 metais įkūrė prodiuserinę kompaniją „Fleebin Dabble Productions“, o tais metais jis išleido stand-up koncertinį filmą „Kauliukų taisyklės“, kurį kino teatruose dėl jo prieštaringos medžiagos išleido ribotai. 1993 m. Jis pasirašė sutartį su ABC, tačiau jo siūloma vienos valandos drama buvo atsisakyta, kai tinklo valdymas nusprendė, kad Andrew yra pernelyg prieštaringas. Jis 1993 m. Liepos mėn. Išleido specialų mokestį už peržiūrą „No Apologies“, kuris buvo įsigytas daugiau nei 250 000 kartų, o jo tęsinį, 1994 m., „Valentino dienos žudynes“, įsigijo maždaug 100 000 namų ūkių. Clay HBO specialusis leidinys „Priimk poziciją“ buvo išleistas 1995 m., O tais metais jis taip pat pasirašė vystymo susitarimą su prodiuseriu Bruce'u Helfordu ir CBS, kurio rezultatas buvo 16 epizodų trukęs komiksas „Palaimink šį namą“. Maždaug tuo metu Andrew pradėjo atsiriboti nuo „Diceman“ asmenybės ir daugiau dėmesio skyrė kalbai apie santuoką ir tėvystę, tačiau liko nervingas. 1998 m. Jis išleido trigubą albumą „Filth“ ir pirmą kartą pasirodė „Opie and Anthony“ radijo laidoje.

2000 m. Clay vėl koncertavo Madisono aikštės sode ir išleido specialiuosius pasirodymus „Aš čia dabar“ ir „Banned for Life“ bei albumą „Face Down, Ass Up“. Jis vaidino VH1 realybės seriale „Kauliukai: neginčijami“ 2007 m., O 2009 m. Dalyvavo „The Celebrity Apprentice 2“, bet pirmą savaitę buvo atleistas. 2011 m. Andrew vaidino HBO „Entourage“ ir Fox „Raising Hope“, o kitais metais išleido „Showtime“ specialųjį „Nesunaikinamas“. 2013 m. Jis pradėjo kartu su „Dice and Wheels… The Podcast“ (rodomas iki 2015 m.) Kartu su „Rollin“ rengti ir pasirodė apdovanojimų pelniusiame filme „Mėlyna jazminas“. Clay 2014 m. Išleido knygą „Nešvari tiesa“, o 2018 m. Pasirodė kitame apdovanojimų pelniusiame filme „Gimė žvaigždė“, vaidindamas Lady Gagos sąjungininkės tėvą.

Asmeninis gyvenimas: Andrew susituokė su Kathy Swanson 1984 m., O jie išsiskyrė 1986 m., 1990 m., Kathy pateikė Clay sutarties pažeidimo ieškinį, paduodama jį į teismą dėl 6 milijonų JAV dolerių ir tvirtindama, kad jis apgaulingai įtikino ją samdyti jų abiejų advokatą kaip savo skyrybų advokatą. Andrew vedė Kathleen Monica 1992 m., O iki skyrybų 2002 m. Jie susilaukė sūnų Maxwello ir Dillono. Maxas yra stand-up komiksas, kurį jis atidarė savo tėvui gastrolių metu. Clay taip pat buvo vedęs Valerie Vasquez nuo 2010 iki 2014 metų, ir jis buvo susižadėjęs su humoriste Eleanor Kerrigan, su kuria draugavo 8 metus. 2017 m. Dice širdyje buvo įdėtas stentas po to, kai jis užsikrėtė ligoninėje dėl išsekimo ir dehidracijos, o gydytojai atrado, kad jam buvo dalinai užblokuota arterija.

Nekilnojamasis turtas: 2003 m. Clay įsigijo namą Holivude už 1,179 mln. Dolerių, o 2006 m. Jis sumokėjo 450 000 USD už 4 461 kv. M ploto namą Las Vegase. Jis taip pat turėjo 2720 kv. M ploto Holivudo namus, kuriuos 2010 m. Pardavė už 1,399 mln.

Andrew Dice Clay grynoji vertė

Andrew Dice Clay

Grynoji vertė: 10 milijonų dolerių
Gimimo data: 1957 m. Rugsėjo 29 d. (63 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 5 pėdos 10 colių (1,8 m)
Profesija: Komikas, aktorius, televizijos prodiuseris, scenaristas, kino prodiuseris
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija