Austinas prekiauja spalvinga praeitimi su „Gridley Days Celebration“

27271692727169

Nevados miestelyje Ostine vykstantys vaiduokliai ir kiti lankytojai dalyvauja savo ypatinguose vasaros renginiuose per 24-ąją kasmetinę „Gridley Days“ šventę, birželio 13–15 d. Buvusi kasybos karalienė Austin dabar prekiauja savo spalvinga praeitimi ir išnaudoja savo nuostabią kalnų aplinką, kad pritrauktų lankytojus į Centrinę Nevadą.

Pagrindinė Ostino gatvė yra dalis JAV 50, vaizdingo ir istorinio maršruto per Sidabrinę valstiją, vadinamą Vienišiausiu keliu Amerikoje dėl didelių atstumų, kuriuos ji įveikia, ir nedidelio eismo. Magistralė maždaug lygiagreti „Pony Express“ vairuotojų maršrutui, kai jie važiavo estafetėmis per 300 mylių Nevados teritoriją, kol ji tapo valstybe 1864 m.

Įsikūręs perėjoje šiauriniame kylančio Toiyabe kalnagūbrio gale, Austino vieta rodo jo kasybos kilmę, mažai tikėtiną bet kokio kito miesto vietą. Savo laiku Austinas suskaičiavo 10 000 gyventojų ir buvo antras pagal dydį Nevados miestas. Per klestėjimo ir bustų ciklą, būdingą kasybos miestams, Austin šiandien išgyvena kaip savo buvusio „aš“ šešėlis, kuriame gyvena mažiau nei 350 gyventojų.Ostinas yra už 326 mylių nuo Las Vegaso, netoli geografinio valstijos centro. Įprastas požiūris naudojamas JAV 95 į šiaurės vakarus nuo Tonopos iki 6 JAV, tada į šiaurę 376 Nevados greitkeliu per Dūmų slėnį, kad pasiektumėte 50 JAV kelias myles į rytus nuo Ostino. Kiti maršrutai iš Las Vegaso eina į šiaurę iki Elio, kad pasiektų JAV 50 ir nukirstų į vakarus Austinui. Pasiekite „Ely“ JAV 93 arba trumpesniu JAV 93/318 greitkeliu/JAV. 6 požiūris. Bet kuriuo pasirinktu maršrutu į Ostiną, grįžkite namo kitu būdu, kad pamatytumėte daugiau nuostabaus Nevados vaizdingo interjero.

Legenda pasakoja, kad sidabrinis skubėjimas į Reese upės sritį, ant kurios buvo įkurtas Austinas, prasidėjo akmeniu, kurį 1862 m. Užmušė praeinantis „Pony Express“ arklys. Nepaisant atokios vietos ir trūkumo, įdomus streikas iki 1863 m. Pritraukė tūkstančius žmonių prieigos. Centras klestinčiame kasybos regione, Austinas sparčiai augo. Netrukus jame buvo bankai, bauginantys namai, salonai, parduotuvės, arklidės, restoranai, rezidencijos, laikraščiai, viešbučiai ir bažnyčios.

Nors laikas, besikeičiantis likimas ir nelaimė pareikalavo Austino dalių, išliko reikšmingų šlovės metų liekanų. Landerio apygardos teismo rūmai vis dar stovi, nors buvo pertvarkyti nuo 1979 m., Kai mūšio kalnas pakeitė Austiną kaip apskrities būstinę. Miestą iki šiol puošia trys gražios bažnyčios. Gražioji 1878 m. Vyskupų bažnyčia vis dar tarnauja parapijiečiams, o 1866 m. Metodistų bažnyčia dabar yra bendruomenės centras. Augustino katalikų bažnyčia, pastatyta 1866 m., Taps Centrinės Nevados kultūros centru. Dabar restoranas, senas tarptautinis viešbutis į Austiną atkeliavo iš Virdžinijos miesto.

Vienas keisčiausių valstijos pastatų yra vakariniame Ostino pakraštyje. Stokeso pilis, kurią 1896–1997 m. Kasybos magnatas Ansonas Stokesas pastatė iš vietinio karjero granito, atkartojo Stokeso Italijoje matytą bokštą. Trijų aukštų struktūra Stokesų šeimai buvo tik vasaros sezonas.

Senoji „Gridley“ parduotuvė vis dar įtvirtina aukščiausią miestelio galą. Savininkas R. C. Gridley, pralaimėjęs 1864 m. Rinkimų lažybas, pernešė 50 svarų maišą miltų per miestą pagal Johno Browno kūno melodiją. Nors vietinėse karščiose vietose tekėjo po varžybų vykstančios laisvės, miltų maišas aukcione apsisuko. Daugybę kartų aukcione surinkta 6 000 JAV dolerių Sanitarinei komisijai, Raudonojo Kryžiaus pirmtakei. Kiti miestai metė iššūkį Ostinui, o maišas miltų apkeliavo šalį. Jos pakartotiniai aukcionai surinko 275 000 USD, kad padėtų aukoms mūšio lauke.

Kasmetinės Ostino „Gridley Days“ šventės apima lenktynių atkūrimą su maišu miltų, lenktynes ​​žemyn su 10 svarų maišu. Raudonasis kryžius dabar gauna naudos iš aukciono. Savaitgalio šventė apima vaiduokliškus pasivaikščiojimus po istorines vietas, airių ir škotų liaudies muziką, pusryčius ir kepsnius bendruomenėje, paradą, vakarinį gatvės šokį, žaidimus ir turnyrus.

Nakvynės namuose Austinas siūlo tris mažus motelius, du mažus nakvynės ir pusryčių užeigos namus ir du mažus RV parkus. Stovyklautojai randa papildomų vietų Toiyabe nacionaliniame miške. Tiems, kurie planuoja apsistoti „Gridley Days“, reikia rezervacijos arba planuojama apsistoti kituose Centrinės Nevados miestuose. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į Ostino prekybos rūmus (775) 964-2200, 946-2447 arba www.austinnevada.com.

Margo Bartlett Pesek rubrika pasirodo sekmadieniais.