Ava Gardner grynoji vertė

Kiek verta Ava Gardner?

Ava Gardner grynoji vertė: 200 tūkst. USD

Ava Gardner grynoji vertė ir turtas: Ava Gardner buvo amerikiečių aktorė ir dainininkė, kurios grynoji vertė buvo lygi 200 tūkstančių JAV dolerių jos mirties metu 1990 m. Ava Gardner gimė 1922 m. Gruodžio mėn. Grabtaune, Šiaurės Karolinoje, ir mirė 1990 m. Sausį. 1941 m. Ji pasirašė sutartį su „Metro-Goldwyn-Mayer“ ir vaidino keliuose mažuose vaidmenyse, kol 1946 m. ​​Išgarsėjo vaidindama filme „Žudikai“. Gardner vaidino filme „Mogambo“ 1953 m., Kuris jai pelnė Oskaro nominaciją kaip geriausia aktorė. Ji taip pat vaidino keliuose kituose filmuose, įskaitant „Hucksters“, „Show Boat“, „Pandora and the Flying Dutchman“, „Kilimandžaro sniegas“, „Basos kojos Contessa“, „Bhowani Junction“, Paplūdimyje, 55 dienas Pekine, Septynias gegužės dienas, „The Night of the Night“. Iguana, Biblija: Pradžioje ..., teisėjo Roy Bean gyvenimas ir laikai, žemės drebėjimas ir Kasandros perėja. Ji taip pat buvo nominuota „Auksinio gaublio“ apdovanojimui ir gavo žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje, 1560 Vine gatvėje. Ji buvo ištekėjusi už Mickey Rooney, Artie Shaw ir Franko Sinatros. Ava Gardner mirė 1990 m. Sausio 25 d., Būdama 67 metų.

Turtas mirus: Pranešama, kad per metus iki jos mirties Ava buvo palaužta. Vienu metu ji sutiko padaryti memuarus už nedidelę vienkartinę sumą. Galiausiai ji pasitraukė iš memuarų. Pasak gandų, Frankas Sinatra sumokėjo jai pinigus, kuriuos būtų gavusi iš knygos, kad ji nebedalyvautų.

Ava Gardner grynoji vertė

Ava Gardner

Grynoji vertė: 200 tūkstančių dolerių
Gimimo data: 1922 m. Gruodžio 24 d. - 1990 m. Sausio 25 d. (67 m.)
Lytis: Moteris
Aukštis: 5,6 pėdos (1,68 m)
Profesija: Aktorius
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija