Barnev Valsaint, pagrindinė Celine Dion vokalistė, galerijoje pristato fotografiją

Barnevas Valsaintas, fotografas ir atsarginė dainininkė Celine Dion, pozuoja prieš savo debiutines nuotraukas, kurias galima įsigyti Carnevale galerijoje, Cezario rūmuose, Las Vegase, 2017 m. Vasario 1 d. ...Barnev Valsaint, fotografas ir atsarginė dainininkė Celine Dion, pozuoja prieš savo debiutines nuotraukas, kurias galima įsigyti Carnevale galerijoje, Cezario rūmuose, Las Vegase, 2017 m. Vasario 1 d. (Elizabeth Brumley/Las VegasJournal) @EliPagePhoto Barnev Valsaint, fotografas ir atsarginė dainininkė Celine Dion, pozuoja prieš savo debiutines nuotraukas, kurias galima įsigyti Carnevale galerijoje, Cezario rūmuose, Las Vegase, 2017 m. Vasario 1 d. (Elizabeth Brumley/Las VegasJournal) @EliPagePhoto Kuratorė Tony Carnevale, kairėje, ir Barnevas Valsaintas, fotografas ir atsarginė dainininkė Celine Dion, pozuoja prieš debiutines Valsaint nuotraukas, kurias galima įsigyti Carnevale galerijoje, Cezario rūmuose, Las Vegase, 2017 m. Vasario 1 d. (Elizabeth Brumley/Las VegasJournal) @EliPagePhoto

Barnevas Valsaintas neketina mesti savo kasdienio darbo.

Jis pažadėjo savo viršininkui - „Cezario rūmų“ antraštei Celine Dion - to nepadarys.

Tačiau pagrindinis „Dion“ vokalistas Valsaintas dabar turi kitą meno formą, į kurią reikia sutelkti dėmesį: fotografiją.Prancūzų kolekcija - penki vaizdai, kuriuos Valsaintas užfiksavo gastrolių metu kartu su Dionu - eksponuojama Carnevale galerijoje, Cezario „Appian Way“ parduotuvėse.

Nuo dramatiškų nespalvotų naktinių Paryžiaus Eifelio bokšto vaizdų iki legendinio Moulin Rouge sūkurinio raudono vėjo malūno-Valsainto nuotraukos atskleidžia taip smulkiai sureguliuotą akį kaip jo ausis.

Vis dėlto jis net negalvojo apie savo nuotraukų eksponavimą, kai jis, paskutinio Diono Cezario viešnagės metu, užsukęs į Carnevale galeriją peržiūrėjo fotografo ir gamtosaugininko Davido Yarrow nufotografuotus vaizdus.

Valsaintas sakė Tony Carnevale, kad taip pat fotografavo, tada parodė galerijos savininkui kai kuriuos vaizdus savo „iPad“. Carnevale nė nenumanė, kad Valsaint koncertavo kartu su Dionu, kol dainininkas kitą dieną grįžo pasipuošęs ženkliuku, identifikuojančiu jį kaip Diono įgulos narį.

Iš Barnevo sprogo jo aistra vaizduojamosios dailės fotografijai, sako Carnevale, atsakiusi į nepaprastą temą ir spalvingus, gyvybingus ir linksmus vaizdus, ​​siūlydama parduoti ribotą skaičių pasirinktų „Valsaint“ nuotraukų. (Jie yra keturių dydžių variantų, kurių kaina svyruoja nuo 2200 iki 4800 USD; „Dion“, pasak galerijos savininko, nusipirko didžiausias versijas.)

kiek rachel Maddow uždirba per metus

40 -metis Valsaintas dirbo su Dionu nuo 1999 m., Po to, kai sėkmingai klausėsi atsarginio dainininko gimtajame Kvebeke.

Būdamas paauglys, Valsaint su grupe „Dubmatique“ pelnė populiariausių Kanados hitų „Soul Pleureur“ reitingą, tačiau savo dabartinį koncertą jis vadina geriausiu visų laikų darbu.

Ir šis svajonių darbas paskatino jį debiutuoti kaip vaizduojamojo meno fotografas, nes Valsaint nufotografavo savo prancūzų kolekcijos vaizdus per pirmąjį pasaulinį turą su Dionu.

Aš buvau labai susijaudinęs, - sako jis apie turo nuotraukas. Pradėjau pirkti fotoaparatą po fotoaparato.

Šie skaitmeniniai modeliai buvo toli nuo taškų ir fotografavimo, kuriuos jis naudojo vaikystėje. (Taip pat tada, kai Valsaintas atrado muziką, dainavo kiekvieną sekmadienį bažnyčioje.)

Dainininkas pagerbė savo fotografinę akį per tai, ką jis vadina „YouTube“ universitetu, norėdamas sužinoti, žiūrėdamas internetinius vaizdo įrašus. Kai pradėjau, neturėjau idėjos, kaip valdyti diafragmas ir F atramas. Kameros buvo tokios sudėtingos. Turėjau pradėti nuo nulio.

Neilo Patricko Harriso grynoji vertė 2015 m

Tačiau dabar fotografija neabejotinai maitina kitą mano meninės būties pusę, sako jis. Tai tokia išlaisvinanti, išlaisvinanti patirtis. Vaizdas tampa gyvas, beveik.

Ne tai, kad Valsaintas žino, ką fotografuos - kol nepamatys.

Kartais užsiimu gatve (fotografija), kartais - architektūra ir peizažais. Man patinka vaikščioti ir, kai ką nors matau, fotografuoju, sako jis.

Dionas ir kiti muzikiniai kolegos neseniai lankėsi galerijoje, norėdami švęsti Valsaint debiutą kaip profesionalus fotografas.

Barnevas, aš tikrai noriu jus padrąsinti - prašau, išlaikykite tą aistrą, - pasakė Dion savo dublininkei. Bet prašau nenustokite dainuoti.

Peržiūra

kiek nick cannon uždirba per metus

Ką: Barnevas Valsaintas - prancūzų kolekcija

Kada: 10–10 val. kasdien iki balandžio 30 d

Kur: Carnevale galerija, „Appian Way“ parduotuvės, Cezario rūmai, 3570 Las Vegas Blvd. Pietų

Priėmimas: Nemokama (702-812-2706, www.carnevalegallery.com)