Didelio verslo alus: „Tenaya Creek“ persikelia į miesto centrą

Tim Etter, kurio šeima prižiūri veiklą šiaurės vakaruose įsikūrusioje „Tenaya Creek“ alaus darykloje, liepos 15 d. Aptariamas planas perkelti alaus daryklą į didesnę miesto centro vietą. Nauja svetainė, priešais ...Tim Etter, kurio šeima prižiūri veiklą šiaurės vakaruose įsikūrusioje „Tenaya Creek“ alaus darykloje, liepos 15 d. Aptariamas planas perkelti alaus daryklą į didesnę miesto centro vietą. Naujoji aikštelė, esanti priešais buvusią „Moulin Rouge“ svetainę Bonanza kelyje, leis bendrovei užvirinti dar daugiau pasirinktų alaus rūšių, tokių kaip ant stalo šalia jo. (Janas Hoganas/peržiūra) Alaus buteliuose buteliai laukia liepos 15 d., Kai jie bus pristatyti „Tenaya Creek“ alaus darykloje, 3101 N. Tenaya Way. Vietinė alaus darykla planuoja uždaryti savo šiaurės vakarų vietą, kad persikeltų į vieną daugiau nei dvigubai didesnį miesto centrą. Naujoje vietoje taip pat bus pub pub, bet nebus pokerio automatų. Tai taip pat suteiks ekskursijas. (Janas Hoganas/peržiūra)

Jis buvo mėgstamas daugelio šiaurės vakarų vietinių gyventojų 15 metų. Dabar „Tenaya Creek“ alaus darykla planuoja uždaryti turtą priešais „MountainView“ ligoninę. Vietovėje yra mažiau nei 1000 kvadratinių pėdų baras su vaizdo pokerio automatais, įmontuotais į barą. Likusi pastato dalis skirta alaus gamybai ir platinimui, matomam pro stiklo duris.

Mayfair supper club sveikinimo meniu

Vietinis gyventojas Mattas Fujishiro reguliariai atvyksta į Tenaya Creek. Kas jam patinka toje vietoje?

Tarnyba, barmenai, sakė Fujishiro ir pridūrė, kad tai yra ta vieta, kur visi žino jūsų vardą. Retkarčiais esu čia, bet šią savaitę kiekvieną dieną.Toni Baca sakė, kad nuolatiniai lankytojai jau žinojo, kad vieta uždaroma.

Visi tikrai nusivylę, - sakė Baca.

7 800 kvadratinių pėdų pastatas, esantis 3101 N. Tenaya Way, buvo atidarytas 1999 m. Lapkritį, jame buvo trys komponentai: baras, restoranas ir alaus darykla.

Daugelis žmonių mano, kad draudimas rūkyti labai pakenkė tokioms įstaigoms, kaip ši, tačiau dėl ekonomikos nuosmukio 2007, 2008 m. Daug žmonių nustojo lankytis restoranuose, sakė Timas Etteris, kurio šeimai priklauso „Tenaya Creek“. Draudimas rūkyti buvo šiek tiek susijęs su tuo, tačiau ekonomika turėjo daugiau (įtakos).

Restorano dalis buvo uždaryta 2008 m. Alaus daryklai ir barui sekėsi gerai.

Alaus darykla, prasidėjusi keturiomis fermentacijos talpyklomis, iš pradžių tiekė tik savo veiklą, tačiau laikui bėgant viskas sustojo. 2008 m. Ji pradėjo tiekti alų vietinėms prekybos vietoms, apie 200 statinių per metus, apskaičiavo Etteris. Jo pirmoji sąskaita buvo Las Vegaso slidinėjimo ir snieglenčių kurortas. Į laivą atėjo daugiau prekybos vietų, o „Tenaya Creek“ alaus dalis išsiplėtė. Taigi 2010 m. Buvo perkelta daugiau fermentacijos talpyklų.

Praėjusiais metais nusprendėme, kad čia išplėsime tiek, kiek galime, sakė Etteris. Lubų aukštis yra svarbus. ... Mes čia pasipiktinome. (Originalioje alaus daryklos zonoje) yra 19 pėdų lubos, tačiau didžioji dalis yra tik 12 pėdų. Taigi, mes negalime pridėti daugiau rezervuarų.

Tenaya Creek dabar turi 12 aukštų, blizgančių kapsulių. Tačiau nauji rezervuarai nėra tokie dideli, kaip norėtų savininkai, juos riboja lubų aukštis.

Prie lygties pridėtas faktas, kad „Tenaya Creek“ vadovai - Etter, Christina Roush, Vince Telles ir Dan Etter - dabar sutelkė dėmesį į savo galimybių išplėtimą.

Prekės ženklas kasmet gamina apie 20 skirtingų alaus rūšių. 2010 m. Ji pradėjo tiekti barų veiklą regioniniu mastu, pridėdama Šiaurės Nevadą, Pietų Kaliforniją, Arizoną ir stumdama į Jutą per Solt Leik Sičio miestą. Jis taip pat kirto Kanados sieną, aprūpindamas Albertą ir Britų Kolumbiją. Dabar jis nori užkariauti daugiau žemės.

kiek gramų laimėjo anita baker

Tai palengvino poreikį rasti didesnę erdvę. ... Mes ketiname eiti į Koloradą ir Naująją Meksiką bei daugiau Kalifornijos rinkų, sakė Etteris. Kalifornija tokia didelė. Tai tarsi kita šalis su savo gyventojais.

„Tenaya“ alaus darykla rado naujų namų sandėlio vietą 831 W. Bonanza Road, buvusiame santechnikos tiekimo sandėlyje, pastatytame 1952 m., Priešais buvusią „Moulin Rouge“ vietą. Cisternos šiaurės vakarų vietoje planuojama perkelti į 13 000 kvadratinių metrų turtą šį rudenį. Naujoje erdvėje yra santvaros lubos, leidžiančios dar didesnėms fermentacijos talpykloms.

Pradėsime nuo didesnės talpos bakų, sakė Etteris, keturis kartus didesnis nei dabar. Jei reikia, turime galimybę išsiplėsti iki aštuonis kartus didesnių talpyklų.

Kokia vizija nuo šiol?

Mes esame Las Vegaso alaus darykla, Las Vegaso kompanija. Aš gimiau čia, sakė Etteris, taigi mūsų šaknys yra įtvirtintos. Mes norime, kad tai būtų mūsų namai ir mūsų akcentas. Mes norime, kad žmonės suprastų, jog Las Vegasas yra daugiau nei tik tai, ką matote Strip gatvėje.

Planuojama naują vietą atidaryti iki spalio. Dabartinis „Tenaya Creek“ pastatas bus parduotas. Potencialus pirkėjas jau rodo susidomėjimą.

Visi 14 darbuotojų bus išsaugoti, o tikimasi, kad pirmaisiais metais įdarbins dar apie šešis darbuotojus. Taip yra todėl, kad „Tenaya Creek“ nori tapti turistų ir vietinių alaus mėgėjų paskirties vieta, kurioje yra čiaupo kambarys ir rengiamos ekskursijos, panašiai kaip „Coors“ ir „Budweiser“. Etteris pasiūlė, kad jie galėtų turėti vežimą, kuris važiuoja aplink centrą ir Stripą.

Taigi, ar pusantro akro plote bus „Clydesdales“?

kokia yra Lori Loughlin grynoji vertė

Ne, mes neturėsime arklių, - sakė jis. Gal kokie šunys ar kažkas.

-Norėdami susisiekti su „Summerlin Area View“ žurnalistu Janu Hoganu, rašykite el. Paštu jhogan@viewnews.com arba skambinkite 702-387-2949.