Didelė vyriausioji grynoji vertė

Kiek verta „Big Chief“?

Didelė vyriausioji grynoji vertė: 2 milijonai dolerių

„Big Chief“ grynoji vertė: „Big Chief“ yra amerikiečių gatvės lenktynininkė ir realybės televizijos asmenybė, kurios grynoji vertė yra 2 mln. „Big Chief“ buvo OKC gatvės lenktynių scenos dalis, nes jam buvo tik devyneri metai. Vaikystėje jis važiuodavo dviračiu stebėti varžybų, o dabar jas valdo. „Big Chief“ yra geriausiai žinomas dėl to, kad jis buvo rodomas „Discovery“ realybės televizijos serijoje „Street Outlaws“, kuris buvo pradėtas rodyti 2013 m. Birželio mėn. 2017 m. Liepos mėn. Buvo 9 „Street Outlaws“ sezonai. Šio rašymo metu buvo 88 epizodai. Laidą kuria „Pilgrim Studios“, kuri yra ta pati studija, kurianti tokias programas kaip „American Chopper“, „Fast N 'Loud“, „Dirty Jobs“, „Ghost Hunters“ ir kt.

Didysis vadas sukūrė itin slaptą projektą, kurį galiausiai pavadino „Varna“. Varna - tai 1971 m. „Pontiac LeMans“ su 88 mm tikslumo „Twin Turbos“. Kiekvienas turbokompresorius gali palaikyti beveik 1500 arklio galių. Automobilyje taip pat yra mašinomis subalansuotas „Pontiac“ didelio variklio variklis, 10,5 colių padangos ir pažangi „racepak“ instaliacija. Tikrasis „Big Chief“ vardas yra Justinas Sheareris. Didysis vadas turi du sūnus ir sakė, kad didžiausią akimirką jis buvo jiems gimus. Didysis vadovas yra vedęs ir sutiko savo žmoną Aliciją, kai jam buvo 18 metų ir dirbo degalinėje. Jis dirba „Midwest Street Cars Automotive“ biure, kuris parduoda atminimo reikmenis Oklahoma Sityje. Jis prižiūri geriausių gatvės lenktynininkų top 10 sąrašą, dėl kurio daugelis žmonių žūtų. Stebėkite „Discovery Channel“ didįjį vadovą!

Didelė vyriausioji grynoji vertė
Grynoji vertė: 2 milijonai dolerių
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija