„Kraujo priesaika“ sulaužyta, teisėjas blokuoja Lynyrdo Skynyrdo filmą

Tai yra dviejų variklių „Convair 240“ lėktuvo nuolaužų vaizdas, nukritęs į miškingą vietovę netoli McComb, Misisipė, 1977 m. Spalio 20 d.Tai yra dviejų variklių „Convair 240“ lėktuvo nuolaužų vaizdas, nukritęs į miškingą vietovę netoli McComb, Misisipė, 1977 m. Spalio 20 d. Mažame lėktuve buvo 26 žmonės, įskaitant tris „The Lynyrd Skynyrd Band“ narius. (AP failo nuotrauka)

Niujorkas - filmas, sukurtas padedant buvusiam Lynyrd Skynyrd būgnininkui, pažeidžia kraujo priesaiką, kurią išgyveno grupės nariai, nesiryžę išnaudoti grupės pavadinimo ir istorijos, teisėjas padarė išvadą, užblokavęs jos platinimą, atsiribodamas nuo gyvo 1970 m. roko grupė ir jos dainininko našlė.

JAV apygardos teisėjo Roberto Sweetio sprendimas buvo paskelbtas pirmadienį Los Andžele įsikūrusios nepriklausomos įrašų kompanijos, ketinančios platinti filmą „Street Survivors: The True Story of the Lynyrd Skynyrd Plane Crash“, advokato prašymu. Tai buvo data praėjusį trečiadienį.

Praėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje ši klasika, kaip „Sweet Home Alabama“ ir „Free Bird“, išpopuliarėjo iki žvaigždės, kol 1977 m. Spalio mėn. Misisipės avarijoje mirė dainininkė ir dainų autorė Ronnie Van Zant. Tais pačiais metais grupė išleido paskutinį albumą „Street Survivor“.

„Cleopatra Records Inc.“ ir „Cleopatra Films“ advokatas Evanas Mandelis Manheteno teismo byloje pareiškė, kad „Sweet“ sprendime ieškovams nebuvo atskleisti konkretūs palengvinimo parametrai. Tačiau teisėjas rašė, kad nutarimas prieš Kleopatrą negaus pelno iš filmo, kurio gamyba kainavo 1,2 mln. JAV dolerių ir buvo baigta šį pavasarį.

Mandelis sakė, kad norės nedelsiant atleisti apeliacinį teismą. Jis ne iš karto grąžino el. Laišką, kuriame prašė komentuoti.

Teisėjas teigė, kad filmas iš dalies rėmėsi prisiminimais apie Artimusą Pyle'ą, kuris 1975 m. Tapo grupės būgnininku. Filme daugiausia dėmesio skiriama Pyle'ui, jo santykiams su kitais grupės nariais, ypač Van Zantu, ir įvykiams per ir iškart po jo. lėktuvo katastrofa.

Pyle'as buvo sunkiai sužeistas, tačiau išgyveno per avariją, kaip ir grupės įkūrėjas Gary R. Rossingtonas.

„Sweet“ sakė, kad Rossingtonas, grupės įkūrėjas Allenas Collinsas ir Van Zanto našlė, dabar Judy Van Zant Jenness, sudavė kraujo priesaiką po avarijos ir sutiko, kad niekas daugiau nebeatliks kaip Lynyrd Skynyrd. Collinsas mirė dešimtojo dešimtmečio pradžioje.

Teisėjas sakė, kad ginčas po to, kai likę gyvi grupės nariai nusprendė paminėti 10 metų katastrofos metines su pagerbimo turu, sudarė susitarimą, nustatantį, kada šalys gali naudoti grupės pavadinimą, istoriją ar Van Zanto vardą ir panašumą. Pyle'as pasirašė sutartį, šalia parašo parašęs Under Protest. Jis koncertavo iki 1991 m., Prieš pasirašydamas nutraukimo sutartį.

2016 m. Birželio mėn. Pyle'as pasirašė sutartį su Kleopatra, kuri jam sumokės 5 procentus filmo pelno ir suteiks jam bendro prodiuserio kreditą. Teisėjas sakė, kad filmo scenaristas Jaredas Cohnas reguliariai gaudavo istorinės informacijos iš Pyle'o, kuris peržiūrėjo jo kontūrą ir scenarijų, siūlydamas komentarus ir pataisymus. Teisėjas sakė, kad Kleopatra taip pat paprašė Pyle'o nuomonės apie aktorių atranką ir kostiumus ir leido jam pateikti atsiliepimų apie aktorių vaizduojamų vaizdų tikslumą.

Praėjusią vasarą išgirdę apie filmą viešumą, ieškovai 2016 m. Liepą išsiuntė Kleopatrai 1988 m.