Bobo Newharto grynoji vertė

Kiek vertas Bobas Newhartas?

Bobo Newharto grynoji vertė: 65 milijonai dolerių

Bobo Newharto grynoji vertė: Bobas Newhartas yra amerikiečių aktorius ir komikas, kurio grynoji vertė siekia 65 milijonus dolerių. Newhartas išgarsėjo 1960-aisiais savo unikaliu pristatymo stiliumi kaip standup komiksu. Maišydamas aklavietės aklavietę, Bobas visur užkariavo žiūrovų širdis. Jis išleido daugybę sėkmingų komiškų monologų kaip albumus, ir daugelis šių albumų pasiekė aukščiausias vietas topuose.

Įrodęs, kad yra populiarus komiksas, Newhartas perėjo į vaidybą. Per ateinančius kelerius metus Newhartas pasirodė įvairiuose filmuose ir televizijos projektuose, ir iki šiol jis yra aktyvi jėga Holivude.

Ankstyvas gyvenimas: George'as Robertas Newhartas gimė 1929 m. Rugsėjo 5 d. Oak parke, Ilinojaus valstijoje. Auginamas kartu su trimis seserimis, Bobas, būdamas jaunas berniukas, lankė Čikagos apylinkių katalikiškas mokyklas, įskaitant Šv. Ignaco koledžo pasirengimą. Baigęs pastarąjį, Newhartas įstojo į Loyolos universitetą Čikagoje. 1952 m. Jis baigė verslo vadybos bakalauro laipsnį.

Išėjęs iš koledžo, Bobas buvo pašauktas į JAV armiją. Nors jis tarnavo Korėjos karo metu, niekada neišvyko iš JAV ir dirbo personalo vadybininku. Išėjęs iš darbo 1954 m., Jis įstojo į teisės studijas, tačiau nebaigė diplomo.

Karjera: Palikęs kariuomenę, Newhartas dirbo buhalteriu ir raštininku nedarbo biure. Vėliau jis tapo kino ir televizijos prodiuserio reklamos reklamos autoriu. Jis ir bendradarbis laiką leido ilgai skambindami vieni kitiems, kalbėdami apie beprotiškus scenarijus. Pora siuntė šių skambučių įrašus į radijo stotis, tačiau jo bendradarbis ilgainiui išvyko dirbti į Niujorką - paskatindamas Newhartą pats kurti savo komedijos stilių.

Vėliau jo draugas Danas Sorkinas parodė Bobo įrašus „Warner Bros. Records“, pasirašiusiems jį 1959 m. Tada Newhartas pakoregavo savo komedijos tvarką, kad galėtų ją tiesiogiai atlikti naktiniuose klubuose ir įsigilino į stand-up komedijos pasaulį. Tačiau jo garso įrašai neabejotinai buvo stiprus jo pasirinkimas, o 1960 m. „Bobas Newhartas„ The Button-Down Mind ““ tapo pirmuoju komedijos albumu, pasiekusiu aukščiausią topų vietą. Tada 60-ajame dešimtmetyje „Newhart“ tęsė dar šešis sėkmingus komedijos albumus ir toliau leido albumus dar XXI amžiuje.

Po to, kai išgarsėjo kaip komikas, Bobas Newhartas gavo savo NBC veislių šou „The Bob Newhart Show“. Nors tai truko tik vieną sezoną, laida buvo gerai įvertinta. Per šį laikotarpį Newhartas pasirodė įvairiose įvairiose parodose, tokiose kaip „The Dean Martin Show“, „The Ed Sullivan Show“ ir „The Judy Garland Show“.

Jo, kaip komiko, sėkmė lėmė ir ryškią aktoriaus karjerą. Nuo 60-ųjų Newhartas užsakė vaidmenis tokiose laidose kaip „Kapitonas Nicas“, „Murphy Brown“, „NCIS“, „ER“, „Beviltiškos namų šeimininkės“ ir „Didžiojo sprogimo teorija“. Bobas taip pat įsitvirtino kaip balso aktorius, vaidinantis tokius animacinius serialus kaip „Simpsonai“.

Newhartas taip pat sulaukė sėkmės kino pasaulyje, pradedant vaidmeniu karo filme „Pragaras yra herojams“. Septintojo dešimtmečio pabaigoje Bobas užsakė dar vieną vaidmenį filme „Karšti milijonai“. Aštuntajame dešimtmetyje Newhartas pasirodė tokiuose filmuose kaip „Giedrą dieną galite pamatyti amžinai“, „Šaltoji Turkija“, „Gaudyk 22“ ir animaciniame filme „Gelbėtojai“. 1980 m. Jis vaidino JAV prezidentą filme „Pirmoji šeima“. Ryškiausias jo vaidmuo 90-aisiais buvo filme „Įeiti ir išeiti“, kuriame jis vaidino mokyklos direktorių. Tada 2000-aisiais Newhartas įgijo naują ekspoziciją, vaidindamas „Elfą“ kartu su Willu Ferreliu, o 2011 m. Jis tęsė vaidmenį „Siaubingose ​​bosuose“.

Už šių projektų ribų Bobas Newhartas ypač aktyviai veikė komiksų pasaulyje. Tai prasidėjo 1972 m., Kai jis vaidino „Bobo Newharto parodoje“. Serialas pasirodė 1978 metais ir tęsėsi šešis sezonus. Nors jo pasirodymas konkuravo su kai kuriais didžiausiais tos epochos šou, jis vis tiek išliko sėkmingas. 1982 m. Buvo sukurtas naujas situacinis komiksas pavadinimu „Newhart“. Šioje naujoje laidoje Bobas vaidino smuklininką, ir jis tapo toks pat sėkmingas, kaip ir jo ankstesnis komiksas. Aštuonerius metus trukusia laida buvo nominuota keliems „Emmy“ apdovanojimams, kol reitingai pradėjo kristi. 1990 m. Pasibaigus „Newhart“, Bobas vėl sugrįžo su sitcomu, vadinamu „Bob“. Nors paskutinės jo pastangos sulaukė rimtų atsiliepimų, jos niekada neturėjo didelės auditorijos ir buvo atšauktos po dviejų sezonų.

Santykiai: 1963 m. Bobas Newhartas vedė aktoriaus Billo Quinno dukterį Ginnie Quinn. Galiausiai jie susilaukė keturių vaikų ir augino juos kaip Romos katalikus. Šiuo metu pora gyvena Beverli Hilse, Kalifornijoje.

Sveikatos problemos: Po daugybės metų rūkymo Bobas Newhartas pagaliau buvo paguldytas į ligoninę 1985 m., O vėliau buvo gydomas nuo policitemijos. Po šio sveikatos išgąsčio Newhartas metė rūkyti.

Tolesnės įmonės: 1995 m. „Newhart“ prisijungė prie kelių investuotojų, kad įsigytų radijo stotį KKSB Santa Barbaroje. Vėliau jis radijo stotį pardavė „Santa Barbara Broadcasting“.

Nekilnojamasis turtas: 1990 m. Bobas išleido 4,2 mln. Dolerių 1,4 hektaro ploto junginiui įsigyti Bel Aire, Kalifornijoje. Tai atitinka 8 mln. USD šiandien, prisitaikius prie infliacijos. 2013 m. Bobas šią rezidenciją įtraukė į nekilnojamojo turto rinką už 15,5 mln. Pagaliau jis rado pirkėją 2016 m., Parduodamas turtą už 14,5 mln. Praėjus vieneriems metams po pardavimo, pirkėjas (Kanados nekilnojamojo turto vystytojas) nugriovė Bobo 9000 kvadratinių pėdų dvarą ir išvardijo beveik 60 000 kvadratinių pėdų tuščią sklypą už 26 milijonus dolerių. 2017 m. Lapkričio mėn. Tuščioje aikštelėje rado naują pirkėją už 17,65 mln.

Bobo Newharto grynoji vertė

Bobas Newhartas

Grynoji vertė: 65 milijonai dolerių
Gimimo data: 1929 m. Rugsėjo 5 d. (91 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 5 pėdos 7 colių (1,72 m)
Profesija: Aktorius, muzikantas, scenaristas, komikas, buhalteris, reklamos autorius, stand-up komikas, balso aktorius
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija