Bobbie Gentry grynoji vertė

Kiek verta Bobbie Gentry?

„Bobbie Gentry“ grynoji vertė: 100 mln. USD

Bobbie Gentry grynoji vertė: Bobbie Gentry yra amerikiečių dainininkas ir dainų autorius, kurio grynoji vertė siekia 100 milijonų dolerių. Bobbie Gentry turėjo daugybę populiarių singlų, tokių kaip „Aš niekada nebesimylėsiu“, „Hushabye Mountain“, „Jis iš manęs padarė moterį“ ir populiariausias iš jos singlų „Oda Billy Joe“. Gentry sukūrė daugybę albumų, tokių kaip „Tobacco Road“, „Viskas, ką man reikia padaryti, tai svajonė“, „Bobbie Gentry's Greatest Hits“ ir daugelis kitų. Jos singlas „Ode Billy Joe“ buvo nepaprastai sėkmingas visame pasaulyje ir 2001 m. Jis buvo įvertintas kaip viena iš 500 geriausių visų laikų dainų. 1967 m. Gentry laimėjo tris „Grammy“ apdovanojimus, įskaitant geriausią moterų vokalo atlikimą ir geriausią naują atlikėją. Jai taip pat buvo įteiktas aukso įrašų pažymėjimas už albumą (kartu su Glenu Campbellu) „Bobby Gentry ir Glen Campbell“. Naktiniame klube „revue“ Las Vegase Gentry tvarkė visus jo aspektus, pradedant choreografija ir baigiant atlikimu, taip pat rašant ir muzikiniu aranžuote. Ji taip pat yra daug kartų pasirodžiusi televizijoje ir vedė CBS įvairovės šou „The Bobbie Gentry Happiness Hour“. Paskutiniai jos pasirodymai televizijoje buvo 1978 m. Johnny Carsono laidoje „Tonight Show“ ir „Visų žvaigždžių pasveikinimas per motinos dieną“. Bobbie Gentry gimė Chickasaw apygardoje, Misisipėje, 1944 m. Jos gimimo vardas yra Roberta Lee Streeter ir turi vyresnįjį brolį Robertą Streeterį jaunesnįjį. Pirmąją savo dainą ji parašė būdama vos septynerių metų „Mano šuns seržantas yra geras“. Šuo.' Ji mokėsi Palm Valley mokykloje, o persikėlusi į Los Andželą, dalyvavo U.C.L.A. kaip filosofijos specialybė, bet vėliau perkelta į Los Andželo muzikos konservatoriją. Ji susituokė su Billu Harrahu 1969 m., Tačiau išsiskyrė tik po kelių savaičių. Tada ji 1975 m. Ištekėjo už Jimo Staffordo (dainininko ir komiko) ir po kelerių metų išsiskyrė. Jie dalijasi sūnumi Taileriu. Vėliau ji ištekėjo trečią kartą.

Turtas : Bobbie pareikalavo 10% pelno, kurį sugeneravo filmas, paremtas jos gyvenimu „Odė Billie Joe“. Ji taip pat reikalavo 15% būsimų honorarų, kuriuos sugeneravo televizijos sindikatas ir kiti pardavimai. Vien iki šiol šis pelnas sudarė daugiau nei 50 milijonų dolerių. Ji buvo viena iš originalių NBA „Phoenix suns“ savininkų, ji turi dešimčių milijonų dolerių vertės nekilnojamojo turto (daugiausia Kalifornijoje) ir uždirbo daugiau nei 3 milijonus dolerių honorarų, kai Rebas McEntire padengė savo dainą „Fancy“.

Bobbie Gentry grynoji vertė

Bobbie Gentry

Grynoji vertė: 100 milijonų dolerių
Gimimo data: 1944 m. Liepos 27 d. (76 m.)
Lytis: Moteris
Profesija: Dainininkas, dainininkas ir dainų autorius
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija