Bradley Cooperio grynoji vertė

Kiek verta Bradley Cooperio?

Bradley Cooperio grynoji vertė: 100 mln. USD

Bradley Cooperio grynoji vertė: Bradley Cooperis yra amerikiečių aktorius, režisierius, prodiuseris ir filmų kūrėjas, kurio grynoji vertė siekia 100 milijonų dolerių. Bradley Cooperis garsėja savo darbu televizijoje ir tokiuose filmuose kaip „Alias“, „Pagirios“, „Vestuvių griuvėsiai“, „Amerikos snaiperis“, „Sidabrinių pamušalų knygelė“ ir „Gimė žvaigždė“ (kurias jis sukūrė). taip pat režisuotas).

Ankstyvas gyvenimas: Bradley Charlesas Cooperis gimė 1975 m. Sausio 5 d. Filadelfijoje, Pensilvanijos valstijoje. Jo motina Gloria dirbo vietiniame NBC filiale. Jo tėvas Charlesas buvo „Merril Lynch“ biržos makleris. Jo mama yra italų kilmės. Jo tėtis yra airių kilmės. Jis turi vyresnę seserį, vardu Holly. Jis buvo užaugintas Romos kataliku. Jis žaidė krepšinį ir mėgo gaminti maistą. Tėtis supažindino su tokiais filmais kaip „Žmogus dramblys“ ir tai įkvėpė jį tęsti aktorystę. Cooperis dalyvavo Germantown akademijoje ir 1997 metais baigė Džordžtauną su B.A. angliškai. Jis buvo irklavimo komandos narys kolegijoje. Cooperis koledže laisvai kalbėjo prancūzų kalba. 2001 m. Jis įgijo vaidybos magistro laipsnį Aktorių studijos dramos mokykloje.

Karjera: Cooperis debiutavo televizijoje 1999 m. „Seksas ir pilietis“, vaidindamas nedidelį vaidmenį priešais Sarah Jessica Cooper. Pirmasis Cooperio filmas buvo 2001 m. Ansamblio komedija „Šlapia karšta Amerikos vasara. Cooperis pakartojo savo vaidmenį filmo 2015 m. Ankstesniame etape „Wet Hot American Summer: First Day of Camp“. Televizijos seriale „Alias“ (2001–2006) Cooperis vaidino Vilį Tippiną, geriausią Jennifer Garner personažo draugą. Kūerio kino karjera prasidėjo 2005 m. Komedijoje „Vestuvių griuvėsiai“. 2005 m. Rugsėjo mėn. Cooperis užėmė pagrindinį vaidmenį „Fox“ serijoje „Virtuvė konfidenciali“ pagal Anthony Bourdaino memuarus.

Kūerio proveržio vaidmuo atsirado Toddo Phillipso 2009 m. Komedijoje „Pagirios“. Cooperis pasirodė 2010 m. Ansamblio romantinėje komedijoje „Valentino diena“, kurią režisavo Garry Marshallas. Tada jis vaidino kaip išgalvotas personažas Templeton Faceman Peck vaidybinio filmo „A komanda“ versijoje.

Garetho Cattermole'o / „Getty Images“ nuotr

2011 metais Cooperis vaidino trileryje „Limitless“. Tais pačiais metais jis dalyvavo „Pagirių II dalyje“. 2012 m. Jis dalyvavo daugelyje filmų, ypač „Sidabrinių pamušalų knygelėje“. Jis pelnė MTV kino apdovanojimą už geriausią spektaklį, taip pat nominacijas Oskaro, „Auksinio gaublio“ ir „Ekrano aktorių gildijos“ apdovanojimams už geriausią aktorių už „Sidabrinių linijų pjesę“.

2013 m. Cooperis pasirodė „Pagirių III dalis“. Vėliau tais metais jis ėmėsi nepajudinto FTB agento vaidmens filme „Amerikos šurmulys“. 2014 m. Cooperis kartu su JAV karinio jūrų laivyno SEAL snaiperiu Chrisu Kyle'u sukūrė vaidmenį „Amerikos snaiperyje“. Cooperis pelnė MTV kino apdovanojimą už geriausią vyro pasirodymą už Chriso Kyle'o vaidmenį. Jis taip pat buvo nominuotas kitam Oskaro apdovanojimui kaip geriausias aktorius.

2018 m. Cooperis režisavo savo pirmąjį filmą „Gimė žvaigždė“ - 1937 m. To paties pavadinimo muzikinio filmo perdirbinį. Cooperis filme vaidino įsitvirtinęs dainininkas Jacksonas Maine'as, kurio romanas su moterimi vardu Ally (vaidina Lady Gaga) tampa įtemptas po to, kai jos karjera ėmė temdyti jį. Už filmą Cooperis gavo Nacionalinės peržiūros tarybos apdovanojimą už geriausią režisierių ir dvi „Auksinio gaublio“ nominacijas - už geriausią dramos aktorių ir geriausią režisierių. Gaga ir Cooperis pelnė dvi „Grammy“ nominacijas už „Seklią“ - „Metų įrašą“ ir „Geriausias pop duetas / grupės pasirodymas“. Cooperis ir Gaga laimėjo „Grammy“ kaip geriausias pop duetas / grupės pasirodymas. Cooperis taip pat buvo nominuotas trims „Oskarų“ apdovanojimams: geriausias filmas, geriausias aktorius ir geriausias pritaikytas scenarijus.

Asmeninis gyvenimas: Cooperis susižadėjo su aktore Jennifer Esposito 2006 m. Spalio mėn. Jie susituokė 2006 m. Gruodžio mėn. 2007 m. Gegužės mėn. Esposito pateikė skyrybų prašymą. Skyrybos buvo baigtos lapkričio mėnesį. Po skyrybų jis susitikinėjo su Renee Zellweger ir Zoe Saldana. Jis su „Suki Waterhouse“ susipažino nuo 2013 m. Kovo iki 2015 m. Kovo. 2015 m. Balandžio mėn. Jis pradėjo susitikinėti su modeliu Irina Shayk. 2017 m. Ji pagimdė jų dukrą Lea de Seine. Pora išsiskyrė 2019 metų birželį.

Cooperis blaivus nuo 2004 m.

Jo tėvas mirė nuo plaučių vėžio 2009 m.

2011 metais Cooperis su mama persikėlė į Los Andželą.

Jis yra NFL „Philadelphia Eagles“ gerbėjas.

Bradley Cooperio atlyginimų istorija: Patikėkite ar ne, tačiau Bradley ir kiti Pagirių aktoriai nebuvo pirmieji studijos žvaigždžių talentų pasirinkimai. Režisierius Toddas Phillipsas reikalavo, kad jie būtų įdarbinti, ir padengė jų atlyginimus, kurie sudarė mažiau nei 1 milijoną dolerių. Studija turėjo tokius mažus filmo lūkesčius, kad negalvojo pasirašyti aktoriams dėl sutarčių tęsimo. Kai filmas tapo didžiuliu hitu, žvaigždės sugebėjo surinkti 5 mln. USD už 2 ir 10 mln. USD 3 už 3 vienetus. Bradley Cooperis yra vienas geriausiai apmokamų aktorių Holivude šiandien. Bradley gali uždirbti net 20 milijonų dolerių už filmą, tačiau taip pat ima mažesnius išankstinius atlyginimus mainais į dalyvavimą pajamose. Nuo 2018 m. Birželio iki 2019 m. Birželio Bradley uždirbo 60 milijonų dolerių, todėl jis tapo vienu iš 5 geriausiai apmokamų aktorių planetoje. Tuo laikotarpiu jo monstras uždirbo dėl to, kad jis negavo atlyginimo už debiutą režisiere „Gimė žvaigždė“, kuris visame pasaulyje uždirbo 434 milijonus dolerių. Jis taip pat uždirbo „Avengers: Endgame“ antrosios pusės taškus už „Rocket“ vaidmenį franšizėje.

Nekilnojamasis turtas: 2004 m. Gruodžio mėn. Cooperis už 1,199 mln. Dolerių nusipirko trijų miegamųjų, dviejų vonios kambarių, 1462 kv. Metrų namą Marina Del Rey mieste, Kalifornijoje.

Kažkada po to jis įsigijo dvarą Ramiojo vandenyno Palisade, Kalifornijoje, už maždaug 4,4 mln. USD, kurį pasidalijo su Irina Shayk iki jų išsiskyrimo.

2018 m. Niujorko miesto name Cooperis numetė 13,5 mln. USD. 4000 kvadratinių metrų ploto miestelio name yra šeši miegamieji ir keturi su puse vonios kambario penkiuose aukštuose.

Bradley Cooperio grynoji vertė

Bradley Cooperis

Grynoji vertė: 100 milijonų dolerių
Gimimo data: 1975 m. Sausio 5 d. (46 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 6 pėdos (1,85 m)
Profesija: Aktorius, kino prodiuseris
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m

Bradley Cooperio pajamos

  • Pagirių II dalis - 5 000 000 USD
  • Pagirios 600 000 USD
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija