„Carrot Top“ komedija ateina greitai ir įnirtingai, įskaitant rekvizitus

„Carrot Top“ (komikas Scottas Thompsonas) savo šou „Luxor“ „Atrium Showroom“ parodoje nenutrūkstamu tempu tęsiasi. Vaizdinės priemonės išlaiko aktą įdomų.„Carrot Top“ (komikas Scottas Thompsonas) savo šou „Luxor“ „Atrium Showroom“ parodoje nenutrūkstamu tempu tęsiasi. Vaizdinės priemonės išlaiko aktą įdomų.

Televizijos komedijos galbūt niekada nerado vietos „Carrot Top“, tačiau jos bent jau pasivijo jo tempą.

Peržiūrėjus šį 18 metų trunkantį Las Vegaso „Headliner“ (paskutiniai šeši „Luxor“), visada smagu pamatyti, koks jis yra tobulas Las Vegaso žmogus, vaikinas, kuris tikrai vaikšto pėsčiomis: iki pat juostos iki kazino kuris atrodė arčiau dėl savo milžiniško ženklo, arba begaliniais optinės iliuzijos koridoriais iki jo kambario 4 val

kiek verta Pierce Brosnan

Tame fronte niekas nepasikeitė. Komikui, kartais žinomam kaip Scottas Thompsonas, vasario 25 d.Tačiau šį kartą aš galvojau apie tai, kaip prieš 10 metų atrodė reikšmingiau, kad beveik kiekvienas pokštas buvo su vizualiniu gegu ar garso garso efektu. „Stand-up“ kartai, užaugusiai naudojant skaitmeninius filmų efektus, aš tai pavadinau.

Dabar tiek daug mūsų komedijos yra greita ir vaizdinga, kad „Carrot Top“ šou atrodo labiau kaip gyva „30 Rock“ ar „Community“ versija; maniakiškos komedijos, kurios nebuvo nufilmuotos publikos akivaizdoje ir suredaguotos į nesėkmingą klipą.

Pagarba visada buvo paskutinė „Top“ ir jo amžinai nepilnamečių komedijai, tačiau niekintojai ignoruoja anekdotus per minutę. Arba tempas. Kai „Crown Royal“ butelis nusileidžia kaip Groucho antis maždaug po 50 minučių, tai yra sveikintinas laikas, kai reikia išpilti kadrus laimingiems auditorijos nariams.

Dauguma anekdotų nuolat valdo valdymo kabiną. Kai kurie yra linksmesni su „Photoshop“ užpakaliniame ekrane: pakeisdami „Virgin Airline“ logotipą lėktuve į „Whore Air“, nes nori, kad tai padarytų pilotas.

Kartais kalba tik garsas, pavyzdžiui, seksualus moteriškas lifto balsas. Ir kartais tai tarsi visas eskizas, kai „Carrot Top“ bando paskambinti iš „Abercrombie & Fitch“ ir įtikinti skambinantįjį prekybos centre, o ne gėjų bare.

Ir dabar mes sakytume, kad kai kurios dalys yra mažos Tosh.0, nors „Carrot Top“ tikriausiai buvo anksti į vakarėlį, leisdamas juokingiems vaizdo įrašams, tokiems kaip „Shake Weight“ reklama, kalbėti už savo masturbacines užuominas.

Tačiau daugumai žmonių „Carrot Top“ yra tik rekvizitai. Jie ateina pas jus greitai ir įsiutę iš jo septynių stebuklingų lagaminų keliuose parodos taškuose, senų mėgstamiausių mišinys (man visada patinka raudonkakliai anekdotai, pavyzdžiui, raudonkaklės kūdikių nešynės, „Bud“ 12 pakuočių dėžutė su lėlėmis) ir nauja kūryba.

Praėjus kelioms dienoms po „Super Bowl“, „Topper“ buvo įklijavęs „Kleenex“ dėžutę prie „San Francisco 49ers“ šalmo ir dirbo užtemdydamas pokštą, kuris panardino visą kambarį į tamsą.

Kardashianai ir Lance'as Armstrongas gauna garbės rekvizitus ir aktualius politinius komentarus apie ginklų valdymą? Rubiko kubas, pritvirtintas prie pistoleto, įrodantis, kad esate pakankamai protingas, kad jį paleistumėte.

„Carrot Top“ visada pardavė aktą su savo susijaudinusiu asmeniu ir ego ginčijamu komentaru: Visas pasirodymas yra kvailas arba nesididžiuoju trečdaliu sugalvotų (daiktų).

Tačiau dabar jo ilgaamžiškumas pateisina istorijos sluoksnį: vaizdo klipai, kuriuose Nicole Kidman nežino, kas jis yra, arba kelionių komiksas Bobas Zany, rodantis jį „Žvaigždžių paieškoje“. Senų klipų montažai paprastai prasideda Timo Alleno ar Roseanne Baro pasirodymais, tačiau kitas dalykas yra juos įdėti į aktą ir pritaikyti jiems.

Ar „Carrot Top“ galėtų padaryti rinkinį be garso ir vaizdo priemonių? Galbūt. Yra smagu pamiršti kavos puodelį ant jo automobilio stogo ir bandyti jį pažaisti su aplinkiniais vairuotojais. Ir darbe reikia komiko proto, kad sugalvotų, kaip lengva būti „ZZ Top“ būgnininku.

Tačiau yra daug stand-up komiksų, kurie gali tai padaryti, ir nedaug, kurie užbaigs pasirodymą, nusirengusį trumpomis kelnaitėmis ir apsiaustą po to, kai 10 minučių užsidės perukus ir švilpė prie roko dainų. Vis dar to negerbiate? Gal po kelerių metų, tada.


Apžvalga

Morkų viršus

kiek yra diddy grynoji vertė

20.30 val. Trečiadienį-pirmadienį

Luksoras, 3900 Las Vegas Blvd. Pietų

59,95–70,95 USD

Įvertinimas: B.