„CeeLo Green“ grynoji vertė

Kiek verta „CeeLo Green“?

„CeeLo Green“ grynoji vertė: 10 mln. USD

„CeeLo Green“ grynoji vertė: CeeLo Greenas yra amerikiečių dainininkas, reperis, dainų autorius ir aktorius, kurio grynoji vertė siekia 10 mln. Greenas pradėjo garsėti kaip hiphopo grupės „Goodie Mob“ narys. Grupė išleido tris kritikų įvertintus albumus, kol 2002 m. „CeeLo“ pasirodė solo. Tačiau jo solinė karjera klostėsi ne taip, kaip planuota, ir po ketverių metų jis išgarsėjo kaip soulo dueto „Gnarls Barkley“ narys, kurio debiutinis singlas ' „Crazy“ tapo hitu ir užėmė įvairiausių singlų topus visame pasaulyje. Pirmojo singlo sėkmę lydėjo jų albumas „St. „Kitur“, kuris užėmė 4 vietą JAV „Billboard“ 200.

2010 m. Greenas nusprendė pailsėti nuo darbo su Gnarlsu Barkley ir išleido singlą „Fuck You“. Daina tapo tiesioginiu hitu (RIAA patvirtino „7 × Platinum“), o jo 2010 m. Albumas „The Lady Killer“ pasiekė 2 vietą „Billboard“ populiariausių R & B / Hip-Hop albumų topuose. CeeLo išleido šešis studijinius albumus kaip solo atlikėjas, už savo darbą pelnė daugybę apdovanojimų ir pagyrimų, įskaitant penkis „Grammy“. Greenas dirbo treneriu NBC hitų dainų konkurse „The Voice“, o jis kartu su Madonna pasirodė jos 2012 m. „Super Bowl“ pusiaukelėje. 2014 m. Jis turėjo savo TBS realybės serialą „CeeLo Greeno„ Geras gyvenimas “, o savo autobiografiją„ Visų brolis “išleido 2013 m.

Ankstyvas gyvenimas: CeeLo Greenas gimė Thomasas DeCarlo Burtonas 1974 m. Gegužės 30 d. Atlantoje, Džordžijos valstijoje. Jo tėvas, įšventintas ministras, mirė, kai CeeLo buvo vos 2 metai, ir jis pradėjo eiti savo motinos pavarde Callaway. Jis pradėjo dainuoti bažnyčioje ir lankėsi Riverside karo akademijoje Geinsvilyje, Džordžijos valstijoje. Kai CeeLo buvo 16 metų, jo motina Sheila (ugniagesys ir įšventintas ministras) buvo paralyžiuotas per autoįvykį ir po dvejų metų mirė. 1991 m. Jis įkūrė grupę „Goodie Mob“ su „T-Mo“, „Khujo“ ir „Big Gipp“, o grupei sėkmė ėmė rodytis maždaug tuo metu, kai Sheila mirė. Jos mirtis CeeLo sukėlė gilų depresiją, apie kurią jis rašė keliose dainose, įskaitant „Goodie Mob“ „Free“ ir Gnarlso Barkley „Just a Thought“.

Muzikos karjera: Debiutinis „Goodie Mob“ albumas „Soul Food“ buvo išleistas 1995 m., Jis tapo auksiniu ir užėmė 8 vietą „Billboard“ geriausių R & B / Hip-Hop albumų topuose. Du kiti „Goodie Mob“ albumai, 1998 m. „Still Standing“ ir 1999 m. „World Party“, buvo sertifikuoti auksu, o „Still Standing“ pasiekė 6 vietą „Billboard“ 200 sąraše. Greenas paliko „Goodie Mob“ ir pasirašė sutartį su „Arista Records“, tačiau dėl mažų pardavimų įrašų kompanija jį nuleido po pirmųjų dviejų albumų „Cee-Lo Green ir jo tobulos netobulybės“ (2002) ir „Cee-Lo Green ... Is the Soul Machine“ '(2004). 2006 m. „CeeLo“ su DJ „Danger Mouse“ įkūrė Gnarlsą Barkley, o duetas išleido albumą „St. „Kitur“ 2006 m. Ir „The Odd Couple“ 2008 m. Jų singlas „Crazy“ tapo 4x „Platinum“, o žurnalas „Rolling Stone“ paskelbė geriausia dešimtmečio daina.

2010 m. Rugpjūčio mėn. „CeeLo“ išleido „Fuck You“ „YouTube“, ir per savaitę ji buvo paleista daugiau nei du milijonus kartų. Šis singlas pelnė penkias „Grammy“ nominacijas, taip pat buvo išleista radijui tinkama versija „Pamiršk tave“. Tų metų lapkritį buvo išleistas albumas „The Lady Killer“, kurį jis sekė kartu su „Cee Lo's Magic Moment“ (kalėdinis albumas) 2012 m., „Heart Blanche“ 2015 m., O „CeeLo Green yra Thomas Callaway“ 2020 m. 2012 m. Greenas dalyvavo lėšų rinkime Barackui Obamai, o jo daina „I Love Football“ buvo pasirinkta „Ketvirtadienio nakties futbolo“ tema. 2014 m. Jis kartu su Lioneliu Ritchie gastroliavo muzikos legendos turne „All the Hits All Night Long“. „CeeLo“ yra atlikęs kelių atlikėjų, įskaitant Nasą, Kelį, „Trick Daddy“ ir „T.I.“, kūrinius. „Cee Lo stebuklingoje akimirkoje“ jis bendradarbiavo su „The Muppets“, Christina Aguilera ir Rodu Stewartu.

(Jasono Kempino / „Getty Images“ nuotrauka)

Televizijos karjera: Greenas ir jo „Goodie Mob“ grupės draugai turėjo komediją „Paslaptingi vyrai“ (1999), taip pat jis pasirodė filmuose „Sparkle“ (2012) ir „Begin Again“ (2013). CeeLo vaidino „The Brak Show“ (2002 m.), „Parenthood“ (2011 m.) Ir „poliKiDz“ (2016 m.) Vaidmenis. Jis taip pat paskolino balsą „Robot Chicken“ (2007), „The Boondocks“ ( „Hotel Transylvania“ (2012) ir „Teen Titans Go!“ (2017). Grinas buvo „The Voice“ treneris 1, 2, 3 ir 5 sezonais, o jis buvo muzikinis svečias 2011 m. Sausio 15 d. „Saturday Night Live“ serijoje. 2016 m. Jis dalyvavo „Lip Sync Battle“, nugalėdamas komiką Russellą Petersą, o 2020 m. „The Masked Singer UK“ buvo „Monstras“.

Asmeninis gyvenimas: Anksčiau CeeLo buvo susituokusi su Christina Johnson, ir jie išsiskyrė 2005 m. Greenas ir Johnson'as pasveikino sūnų Kingstoną 2000 m. Rugsėjo 30 d., O CeeLo buvo patronka dviem Christinos dukterims - Kalah ir Sierra. 2012 m. Spalio mėn. Moteris apkaltino CeeLo seksualiniu akumuliatoriumi, teigdama, kad jis gėrė ekstazę jos gėrime, kai jie vakarieniavo Los Andželo restorane. Po metų Greenas neprisipažino kaltu dėl kontroliuojamos medžiagos tiekimo, tačiau 2014 m. Rugpjūčio mėn. Jis buvo nuteistas už 360 valandų viešųjų darbų ir trejų metų lygtinę bausmę po to, kai nepateikė jokio konkurso dėl ekstazės tiekimo. CeeLo tweeted apie šį atvejį, nurodydamas, kad tai negali būti laikoma išprievartavimu, jei asmuo yra pasmerktas, todėl TBS atšaukė „CeeLo Green“ gerą gyvenimą.

Apdovanojimai ir apdovanojimai: Greenas buvo nominuotas 18 „Grammy“ apdovanojimų, 2007 m. Laimėjo geriausio alternatyvios muzikos albumo („Šv. Kitur“) ir geriausio miesto / alternatyvaus pasirodymo („Crazy“), 2011 m. - geriausio miesto / alternatyvaus pasirodymo („Fuck You“) ir geriausio. Tradicinis R&B pasirodymas ir geriausia R&B daina „Fool for You“ (kurioje dalyvauja Melanie Fiona) 2012 m. Gnarlsas Barkley laimėjo BET apdovanojimą kaip geriausia grupė 2007 m., Taip pat grupė gavo du „MTV Europe Music Awards“, penkis „MTV Video Music Awards“, ir „Soul Train“ muzikos apdovanojimas. 2011 m. „CeeLo“ pelnė „Billboard“ muzikos apdovanojimą „Metų novatoriui“, „Brit“ apdovanojimą už tarptautinį vyrų solo atlikėją ir „Soul Train“ muzikos apdovanojimą už geriausią R & B / „Soul“ vyrų atlikėją. 2012 m. Jis taip pat laimėjo NAACP įvaizdžio apdovanojimą už išskirtinį vyro menininką, o „The Voice“ pelnė 2011 m. Internetinės kino ir televizijos asociacijos apdovanojimą, kurį jis pasidalijo su Christina Aguilera, Adam Levine, Blake Shelton ir Carson Daly.

Nekilnojamasis turtas: 2011 m. „CeeLo“ išnuomojo buvusios žvaigždės „Malcolm in the Middle“ Frankie Muniz namus už 10 000 USD per mėnesį. 3,195 mln. USD, 4 200 kv. M ploto namuose, esančiuose Holivudo saulėlydžio juostoje, yra penki miegamieji, keturi vonios kambariai, baseinas ir SPA centras.

„CeeLo Green“ grynoji vertė

Cee Lo Green

Grynoji vertė: 10 milijonų dolerių
Gimimo data: 1974-05-30
Lytis: Patinas
Aukštis: 5 pėdos 6 colių (1,69 m)
Profesija: Įrašų prodiuseris, dainininkas ir dainų autorius, aktorius, reperis, balso aktorius, muzikos atlikėjas
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija