Cheryl Ladd grynoji vertė

Kiek verta Cheryl Ladd?

Cheryl Ladd grynoji vertė: 10 mln. USD

Cheryl Ladd grynoji vertė: Cheryl Ladd yra amerikiečių aktorė, dainininkė ir autorė, kurios grynoji vertė yra 10 milijonų dolerių. Cheryl Ladd, ko gero, labiausiai garsėja tuo, kad vaidino personažą Kris Munroe populiariame ilgą laiką rodomame televizijos seriale „Čarlio angelai“. Laddas 1977 m. Pakeitė išvykstantį Farrahą Fawcettą, kuris buvo antrasis TV laidos sezonas. Laddas ir toliau buvo įprasta dalyvių dalis iki 1981 metų, kai serialas buvo atšauktas. Pirmasis jos vyras buvo aktorius Davidas Laddas, jie turi vieną dukterį vardu Jordan. Cheryl buvo susituokusi su muzikos prodiuseriu Bryanu Russellu nuo 1981 m. Laddas yra susijęs su ne pelno siekiančia grupe, vadinama „Childhelp“. Ji yra smurto prieš vaikus prevencijos ir gydymo centro garsenybių ambasadorė.

Muzikos karjerą ji pradėjo kaip „Cherie Moor“ 1970 m., Ji dainavo „Melodiją“ animaciniame Hanna-Barbera televizijos seriale „Jose“ ir „Pussycats“. Ji vaidino reklamose ir svečiuose tokiuose gerai žinomuose televizijos šou „Rookies“, „Partridge Family“ ir „Happy Days“. Laddas 2000 m. Rugsėjo mėn. Stojo į Brodvėjų, atgaivindamas Irvingo Berlyno filmą „Annie Get Your Gun“, pakeisdamas aktorės Bernadette Peters pagrindinį vaidmenį iki 2001 m. Sausio. Kelly, „Purple Hearts“, „Millennium“, „Poison Ivy“ ir „Nuolatinė vidurnaktis“. Ji yra dviejų knygų, pirmosios knygelės vaikams, pavadintos „Mažosios Nettie Windship nuotykiai“, ir autobiografinės knygos „Žetonų jauniklis: moters vadovas golfo su berniukais“ autorė.

Cheryl Ladd grynoji vertė

Cheryl Ladd

Grynoji vertė: 10 milijonų dolerių
Gimimo data: 1951 m. Liepos 12 d. (69 m.)
Lytis: Moteris
Aukštis: 5 pėdos 4 colių (1,63 m)
Profesija: Dainininkas, aktorius, autorius
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija