Chrisas Christie Grynasis vertas

Kiek kainuoja Chrisas Christie?

Chrisas Christie grynasis vertas: 5 milijonai dolerių

Chriso Christie grynoji vertė ir atlyginimas: Chrisas Christie yra amerikiečių politikas, kurio grynoji vertė yra 5 milijonai dolerių. Jis yra buvęs Niu Džersio gubernatorius, dirbantis 2010–2018 m. Jis taip pat yra vienkartinis kandidatas į JAV prezidentus. Eidama Niu Džersio gubernatoriumi Christie uždirbo 175 000 USD metinį atlyginimą.

Chriso Christie grynoji vertė ir atlyginimas: Chrisas Christie yra Amerikos politikas, kurio grynoji vertė yra 4 milijonai dolerių. Jis yra buvęs Niu Džersio gubernatorius, dirbantis 2010–2018 m. Jis taip pat yra vienkartinis kandidatas į JAV prezidentus.

Ankstyvieji metai: Christopheris Jamesas Christie'as gimė 1962 m. Rugsėjo 6 d. Niuarke, Naujajame Džersyje, atestuoto buhalterio Wilburo Jameso „Billo Christie“ ir telefoninės registratorės Sondros (Grasso) Christie vardu. Jo tėvas buvo respublikonas, o motina - demokratė.

Šeima persikėlė į Livingstoną (Naujasis Džersis) netrukus po 1967 m. Niuarko lenktynių riaušių, kur jie išliko per Christie kūrimosi metus, ir ten jis pradėjo domėtis valstybės tarnyba.

Christie kelias į politiką atsirado jam lankant Livingstono vidurinę mokyklą. Be to, kad žaidė beisbolo komandos gaudytoją, jis buvo išrinktas klasės prezidentu ir buvo išrinktas atstovu Jungtinių Valstijų Senato jaunimo programoje.

Baigęs vidurinę mokyklą, jis baigė politikos mokslų bakalauro laipsnį Delavero universitete, tada įgijo Juris daktarą Seton Hall universitete.

Po teisės mokyklos Christie pradėjo dirbti privačioje advokatų kontoroje „Dughi“, „Hewit“ ir „Palatucci“, kur specializavosi vertybinių popierių, rinkimų ir vyriausybės reikalų srityse ir ilgainiui tapo partneriu.

Per šį laiką Christie savanoriavo George'o H.W. Busho perrinkimo kampaniją ir užmezgė ryšį su kitu advokatu Williamu Palatucci, dirbusiu prezidentui Bushui. Netrukus Christie siekė išrinktų pareigų.

Valdyba: 1994 m. Christie buvo išrinkta į išrinktųjų akcininkų valdybą. Christie kandidatavo kaip respublikonas ir sumušė dabartinį įstatymų leidėją Moriso apygardoje, Naujajame Džersyje, ir ten jis nukirto savo politinius dantis.

Kitais metais jis kandidatavo į vietą Naujojo Džersio Generalinėje asamblėjoje, bet pralaimėjo. Vėliau jis keleriems metams grįžo į privačią praktiką. Christie dirbo George'o W. Busho kampanijos teisininku per 2000 m. Prezidento rinkimus, taip pat buvo sėkminga kampanijos lėšų rinkėja.

Christie turėjo galimybę ištiesti savo teisinius ir politinius sparnus, 2001 m., Kai prezidentas Bushas paskyrė Christie į U. S. advokato pareigas Naujojo Džersio apygardoje. Per JAV advokato pareigas jis pasirodė esąs populiarus tarp vietinių respublikonų ir naudojosi rinkimų talentais respublikonų partijai. Pareigose jis išbuvo šešerius metus.

Christie politiniai siekiai toliau augo, ir 2009 m. Christie kandidatavo į Naujojo Džersio gubernatorių ir buvo išrinktas jo valdytoju. Jis laimėjo tik keturis procentus balsų ir nugalėjo dabartinį demokratų atstovą Joną Corzine'ą. Gubernatorius Christie buvo perrinktas 2013 m. Ir lengvai laimėjo. Nors jis buvo įvertintas už jo atgaivinimo darbą, susijusį su uragano „Sandy“ padariniais, ir jo nuosaiki politika patiko daugybei Naujojo Džersio gyventojų, jo administracija nebuvo be ginčų.

Tiltas: „Fort Lee“ juostos uždarymo skandalas, kitaip vadinamas „Bridgegate“, įstojo Christie į nacionalines naujienas ir tai būtų ne vienintelis kartas, kai jis skandalui paskelbė nacionalines antraštes.

2013 m. Rugsėjo mėn. Prieš rytinį piko valandą buvo uždaryti du iš trijų juostų, vedančių į George'o Washingtono tiltą (pagrindinis priemiestinis tiltas Fort Lee, Naujasis Džersis, jungiantis Naujasį Džersį su Niujorku). Uždarymas sukėlė didžiulį blokavimą ir truko keturias dienas, kol Niujorko uosto direkcija juos vėl atidarė.

Buvo spėliojama, kad valstybė sąmoningai uždarė juostas, tai buvo atsakomoji akcija prieš Fort Lee merą už tai, kad jis nepritarė gubernatoriui Christie per paskutinius jo rinkimus ir kadangi tiltas savo veiklai naudoja daug federalinio finansavimo, federalinė federacija pradėtas tyrimas.

Tyrimas atskleidė, kad gubernatoriaus Christie padėjėjai buvo atsakingi už eismo juostų uždarymą, ir nors jie uždarymo metu tvirtino, kad tai skirta eismo tyrimui, paaiškėjo, kad nebuvo jokio tyrimo ir kad uždarymai buvo politiškai motyvuoti . Trys Christie administracijos žmonės buvo apkaltinti keliais kaltinimais, tačiau galiausiai įsitikinimai buvo panaikinti. Nors Christie niekada nebuvo iškeltas dėl kaltinimų, buvo svarių liudijimų, teigiančių, kad jis buvo už skandalo arba jį žinojo tuo metu, kai jis buvo įvykdytas.

Paplūdimio skandalas: Niu Džersio valstija 2017 m. Liepos mėn. Sustabdė valstijos vyriausybę dėl biudžeto klausimų. Dėl uždarymo gubernatorius Christie uždarė valstybinius paplūdimius visuomenei, taip pat teikė kitas valstybės finansuojamas paslaugas.

Savaitgalį prieš pat liepos 4 dtūkstatostogos (kurios tų metų antradienį iškrito), gubernatorių Christie ir jo šeimą pastebėjo naujienų lėktuvas, atostogavęs salos paplūdimio valstybiniame parke, valstybiniame paplūdimyje, kurį jis uždarė visuomenei. Be to, kad naudojosi paplūdimiu, jis taip pat naudojosi valstybiniu sraigtasparniu, norėdamas keliauti į šią vietą, o jo šeima apsistojo oficialioje gubernatoriaus rezidencijoje parke.

Aerofotografijos, kuriose pavaizduotas gubernatorius Christie ir jo šeima, besiblaškantys pajūryje, sukėlė visuomenės pasipiktinimą, kuris gyveno dėl vyriausybės uždarymo, o privačioms atostogoms jis privačiai naudojo viešuosius paplūdimius ir valstybės finansuojamą apgyvendinimą bei transportą.

„Taip viskas vyksta“, - atsakė Christie, reaguodama į visuomenės pasipiktinimą. 'Būkite už gubernatorių, ir jūs galite turėti gyvenamąją vietą.'

Jo žvilgsnis nebuvo gerai įvertintas.

Prezidento bėgimas: 2015 m. Christie pateko į 2016 m. JAV prezidento varžybas. Apie savo kandidatūrą jis paskelbė 2015 m. Birželio mėn.

Christie kandidatuos į respublikonų kandidatą į prezidentus kartu su 16 kitų pagrindinių kandidatų. Esant tokiam perpildytam laukui, Christie buvo sunku sulaukti didelės paramos, o pasirodymas Ajovos rinkimuose ir Naujojo Hampšyro rinkimuose buvo prastas.

Ankstyvų apklausų metu paaiškėjo, kad Christie nėra pirmaujanti dėl respublikonų kandidatūros, 2016 m. Vasario mėn. Jis sustabdė savo prezidento rinkimų kampaniją ir palaikė Donaldą Trumpą, kuris taps respublikonų kandidatu į kandidatus ir galiausiai JAV prezidentu.

2020 m. Prezidento kampanijoje Christie kartu su D.Trumpu ruošėsi jo prezidento diskusijoms prieš demokratų kandidatą Josephą R. Bideną. Jis taip pat dirbo „ABC News“ politiniu bendradarbiu ir užsiregistravo kaip politinis lobistas.

Asmeninis gyvenimas : Chris vedė Mary Pat Foster 1986 m., Ji buvo Delavero universiteto studentė. Jie turi keturis vaikus. Chrisas ir jo šeima gyvena Mendhamo miestelyje, Naujajame Džersyje. 1998 m. Už 6 arų turtą jie sumokėjo 775 000 USD.

Chrisas Christie Grynasis vertas

Chrisas Christie

Grynoji vertė: 5 milijonai dolerių
Gimimo data: 1962 m. Rugsėjo 6 d. (58 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 5 pėdos 10 colių (1,8 m)
Profesija: Politikas, teisininkas
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2021 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija