Chrisas Harrisonas grynasis

Kiek Chrisas Harrisonas yra vertas?

Chrisas Harrisonas grynasis: 25 milijonai dolerių

Chriso Harrisono atlyginimas

8 milijonai dolerių

Chrisas Harrisonas grynasis: Chrisas Harrisonas yra amerikiečių televizijos laidų vedėjas, kurio grynoji vertė siekia 25 milijonus dolerių. Jis tikriausiai geriausiai žinomas dėl to, kad vedė ABC realybės serialus „Bachelor“ ir „Bachelorette“.

Ankstyvas gyvenimas: Christopheris Bryanas Harrisonas gimė Dalase, Teksase, 1971 m. Liepos 26 d. Jis lankė Lake Highlands vidurinę mokyklą ir 1989 m. Baigė studijas. Vėliau jis dalyvavo futbolo stipendijoje, kurioje dalyvavo „Kappa Sigma“ brolijoje . Koledžą baigė baigęs masinės komunikacijos bakalaurą.

Karjera: Nuo 1993 m. Harisonas dirbo CBS filiale KWTV Oklahoma Sityje kaip sporto reporteris. Jis gavo darbą po to, kai buvo pašauktas per savo universiteto sporto asociaciją, dėka futbolo komandos kolegijos atleto pažymėjimo. Jis liko šiame vaidmenyje iki 1999 m. Tada persikėlė į Los Andželą, Kaliforniją, kur trumpai dirbo žirgų lenktynių kanale „TVG Network“, taip pat 1999 m. HGTV kanale vedė laidą „Dizainerių iššūkis“. vystyti savo šeimininko karjerą, 2001 m. dirbdamas trumpalaikio GSN žaidimų šou „Mall Masters“ (nufilmuotas Minesotos prekybos centre) vedėju. Tada, 2002 m., jis pradėjo rengti romantikos / realybės serialą „The ABC bakalauras.

„Bakalauro“ franšizė tapo didžiuliu hitu ir nuo 2020 m. Rugsėjo mėn. Ji pasirodė 24 skirtinguose sezonuose, o Harrisonas buvo vedėjas. Laida tapo didžiuliu kultūriniu reiškiniu, kiekvieną sezoną populiarėjant socialinei žiniasklaidai ir generuojant didelius reitingus. Ji taip pat sukūrė keletą sėkmingų papildomų programų, įskaitant „The Bachelorette“, kuri buvo pradėta rodyti 2003 m. (nuo 2014 m.), „Bachelor in Paradise: After Paradise“ (2015), „Bachelor Winter Games“ (2018) ir „The Bachelor Presents: Listen to Your Heart“ (2020).

Be „The Bachelor“ priėmimo pareigų, Harrisonas taip pat dirbo kaip sindikuotos žaidimų laidos „Kas nori tapti milijonieriumi“ versijos vedėjas nuo 2015 iki 2019 metų. Be to, jis tapo „TV Guide Network“ pramogų vedėju. naujienų serija „Holivudas 411“. 2008 m. jis taip pat vedė „American Music Awards“ išankstinį pasirodymą tiesiogiai ABC kartu su vedėjais Carrie Ann Inaba ir Nicole Scherzinger. 2009 m. Jis vėl susivienijo su „Šokių su žvaigždėmis“ žvaigžde Carrie Ann Inaba ir surengė „TV Guide Network“ tiesioginį raudonojo kilimo vaizdą per 2009 m. „Emmy“ apdovanojimus. Be to, jis devynerius metus buvo ABC tiesioginės „Miss American Pageant“ transliacijos vedėjas.

Be savo pareigų, Harrisonas taip pat leidosi į aktorystės pasaulį. 2002 m., Atlikdamas vieną ankstyviausių vaidybinių vaidmenų, jis vaidino populiariame šou „Paauglių ragana„ Sabrina ““ epizode „Ping, Ping a Song“. Jis taip pat vaidino reporterį keliuose vaidybiniuose filmuose ir televizijos serialuose, įskaitant „The Practice“, „Bounce“ ir „Showtime“ (2002), kuriuose vaidino Robertas De Niro ir Eddie Murphy.

Kiti projektai: Be ekrane rodomų projektų, Harrisonas taip pat yra paskelbtas autorius. Debiutinį romaną „Puikus laiškas“ išleido „Dey Street Books“ 2016 m. Vasario mėn.

Asmeninis gyvenimas: Harrisonas vedė savo kolegos mylimąją Gwendolyną Jonesą 1994 m. Jie turi du vaikus, Joshua (g. 2002 m.) Ir Taylorą (g. 2004 m.), Kartu. Po 18 metų santuokos jie paskelbė, kad nutraukia savo santykius 2012 m. Gegužės mėn. 2018 m. Patvirtinta, kad Harrisonas susitikinėja su žurnaliste ir žurnaliste Lauren Zima. Laisvalaikiu Harrisonas vis dar žaidžia futbolą - tai sportas, pelnęs kolegijos stipendiją, taip pat mėgsta žaisti golfą.

Informacija apie atlyginimą: Harisono atlyginimas už „The Bachelor“ vedėją yra 8 milijonai dolerių.

Chrisas Harrisonas grynasis

Chrisas Harrisonas

Grynoji vertė: 25 milijonai dolerių
Atlyginimas: 8 milijonai dolerių
Gimimo data: 1971 m. Liepos 26 d. (49 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 5 pėdos 10 colių (1,78 m)
Profesija: Vedėjas, aktorius
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija