„Cirque du Soleil“ paduoda bankrotą, nutraukia 3500

Oro žiedai veikia„Aerial Hoops“ veikia „O“, kuris sekmadienį, 2019 m. Rugsėjo 1 d., Šventė savo 10 000 -ąjį pasirodymą „Bellagio“. (Cirque du Soleil) „Cirque de Soleil“ prezidentas ir vykdomasis direktorius Danielis Lamarre'as ketvirtadienį spaudos konferencijoje „Mandalay Bay Resort and Casino“ Las Vegase praneša apie naują Michaelo Jacksono tematikos „Cirque de Soleil“ šou „Michael Jackson ONE“. 2013 m. Vasario 21 d. („Las VegasJournal“/failas) 2019 m. Rugsėjo 1 d. „O“ aktoriai šventė savo 10 000 -ąjį pasirodymą Bellagio mieste. (Cirque du Soleil)

Žengdamas žingsnį, kuris būtų buvęs negirdėtas net prieš metus, „Cirque du Soleil“, garsiausia Las Vegaso juostos gamybos įmonė daugiau nei du dešimtmečius, pateikė prašymą dėl apsaugos nuo bankroto.

Bendrovė, turinti šešis spektaklius „Strip“, pirmadienio rytą iš savo būstinės Monrealyje paskelbė siekianti skolų restruktūrizavimo apsaugos pagal savo šalies Įmonių kreditorių susitarimo įstatymą (CCAA).

Bendrovė, kaip ir tikėtasi, savo pareiškime teigė, kad refinansavimo žingsnis buvo atsakas į didžiulius sutrikimus ir priverstinį parodų uždarymą dėl COVID-19 pandemijos.„Cirque du Soleil“ kovo mėnesį uždarė visus 44 savo pasirodymus, atleisdama 95 procentus darbo jėgos, įskaitant daugiau nei 1300 Las Vegase. Bendrovė taip pat paskelbė, kad beveik 3500 jos tarptautinių darbuotojų bus atleisti, nors nė vienas iš jų Las Vegaso gamyboje.

Kovo mėnesį bendrovė atleido apie 4700 darbuotojų. Bendrovė teigia, kad nutraukimas leidžia darbuotojams maksimaliai padidinti ir pagreitinti finansinę kompensaciją, kurią gautų pagal pagalbos bedarbiams programas.

Vykdydama restruktūrizavimą, „Cirque“ investuotojai gavo 300 milijonų dolerių infuziją (įskaitant 200 milijonų JAV dolerių iš savo vyriausybinės agentūros „Investissement Quebec“), kad galėtų tęsti veiklą, kol gamyba yra pašalinta.

Iš viso 15 milijonų JAV dolerių skiriama pašalinių darbuotojų nuolatinėms išmokoms. Dar 5 milijonai JAV dolerių yra skirti mokėjimams rangovams, kurie buvo skolingi kelis milijonus nuo tada, kai įmonė buvo uždaryta kovo mėnesį.

Bendrovė nenurodė konkrečios strategijos, kada, kaip ar net jei visi jos pasirodymai vėl bus atidaryti „Strip“ juostoje.

Pateikimas taip pat leidžia įmonei apsaugoti nuo kreditorių, kad sumažėtų skolos, kuri, kaip pranešama, yra mažiausiai 900 mln. Šis žingsnis taip pat nustato persekiojimo žirgo pirkimo sutartį su dabartiniais investuotojais, vadovaujamais „TPG Capital“. Iš skelbimo pirkimo sutartyje nustatomos grindys arba minimalus priimtinas pasiūlymas teismo aukcione esančiam bendrovės aukcionui pagal SISP (pardavimo ir investuotojų prašymo procesą), kuris yra skirtas pasiekti didžiausią turimą ar kitaip geriausią vertę. pasiūlymą bendrovei ir jos suinteresuotoms šalims.

Tai reiškia, kad „Cirque“ už mažesnę, neatskleistą kainą galima įsigyti už pusšimtį piršlių, įskaitant konsorciumą, kuriam vadovauja bendrovės įkūrėjas Guy Laliberte, ir kitą iš Kanados ryšių konglomerato „Quebecor“. Kitos šalys, įstojusios į konkurso procesą, nebuvo viešai skelbiamos, ir šiandien visi potencialūs investuotojai yra sudaryti pagal neatskleidimo susitarimus.

Prireiks mėnesių, tikriausiai rudenį, kol bus nustatyta įmonės nuosavybė. „Cirque“ generalinis direktorius Danielis Lamarre'as pirmadienio rytą paskelbė, kad iki pat pandemijos įsigalėjimo bendrovė džiaugėsi 36 metų sėkme ir turi ryžtingai veikti, kad palaikytų savo ateitį. Pirkimo sutartyje numatytas „Cirque“ šablonas, kuris galiausiai grįš kaip stipresnė įmonė.

Tvirtas rėmėjų įsipareigojimas, įskaitant papildomas lėšas, skirtas paremti mūsų paveiktus darbuotojus, rangovus ir svarbius partnerius, kurie visi yra svarbūs „Cirque“ sugrįžimui, atspindi mūsų abipusį tikėjimą mūsų prekės ženklo galia ir ilgalaikiu potencialu. Nekantrauju atkurti savo veiklą ir susiburti, kad vėl galėčiau sukurti stebuklingą reginį, kuris yra „Cirque du Soleil“ milijonams mūsų gerbėjų visame pasaulyje.