„Costco“ pašalina populiarų elementą iš maisto gaminimo meniu

„Costco“ („Thinkstock“)„Costco“ („Thinkstock“)

Jei jūsų kelionė į „Costco“ niekada nebus baigta be sustojimo maisto aikštelėje, netrukus meniu pastebėsite dar vieną parinktį mažiau.

Pagal Sietlo laikai , „Costco“ oficialiai pašalino lenkų šunį iš savo meniu, nes atrodo, kad siūlo sveikesnius patiekalus, tokius kaip açai vaisių dubenys, ekologiški mėsainiai ir augalinės kilmės baltymų salotos.

Tačiau nebijok. Vis populiaresnis 1,50 USD vertės dešrainių ir sodos derinys, kurį „Times“ praneša, kad pernai buvo parduota 137 mln., Niekur nedingsta.„Costco“ vyriausiasis finansinis pasiūlymas Richardas Galanti „Times“ sakė, kad visas jautienos dešrainis išlieka, patvirtindamas, kad lenkų šuns veikla nutraukiama, kad atsirastų naujų daiktų, nors jie vis tiek bus parduodami urmu.

Žinoma, meniu pakeitimas sulaukė neigiamos reakcijos internete, kai kurie gerbėjai netgi skambino a „Change.org“ peticija kad elementas būtų meniu.

kiek yra r kelly grynoji vertė

Lenkijos šuo visada buvo mano asmeninis mėgstamiausias ir buvo pagrindinis meniu, o meniu pašalinimas palieka tuštumą, kurios negalima pakeisti, rašoma peticijoje.

„Twitter“ gerbėjai sugalvojo grotažymę #SavethePolishDog, norėdami išreikšti nusivylimą dėl meniu pakeitimo.

@Costco Eik į priekį ir atleisk tūkstantmetį, kuris nukirto #polishdog už acai dubenį. https://t.co/ecSerkgZ3N .Visada. #SaveThePolishDog

- Richardas Rehfeldtas (@richishere) 2018 m. Liepos 10 d

Kodėl #Costco ? Kaip tauta mes jau išgyvename sunkius laikus. Dabar nuspręsite atimti vieną dalyką, kurio daugelis iš mūsų tikisi pasibaigę apsipirkdami. #polishdog #savethepolishdog #dulksnotis #svogūnai #polishdogburps

- ash k (@xxprettyinblkxx) 2018 m. Liepos 10 d

koks yra tikrasis bow wow vardas

Išgelbėk lenkų šunį, kitaip aš atšauksiu savo narystę ir pereisiu į Samo klubą #SaveThePolishDog @Costco

- Gromas Punisheris (@GromPunisher) 2018 m. Liepos 9 d

Sveiki @Costco jei norėčiau sveikesnio veganams draugiško varianto, nebūčiau jūsų maisto kieme ... einu į costco tik jūsų karštiesiems pietums keletą dienų #SaveThePolishDog

- Jana Keck (@JanaKeck) 2018 m. Liepos 10 d

„Costco“ turi keturias vietas Pietų Nevadoje, iš kurių viena, verslo centras Martin Luther King Boulevard, neturi maisto kiemo. Įmonės planuojamoje parduotuvėje St. Rose Parkway, Hendersone, bus maisto kiemas, patvirtino atstovas el.

Antradienį paskambinus telefonu, „Costco“ parduotuvė Šiaurės Las Vegase pranešė, kad jie jau nustojo siūlyti lenkų šunį. „Summerlin“ ir „Henderson“ vietų darbuotojai teigė, kad ir toliau tarnaus jiems, kol neparduos savo atsargų.