Danny Koker grynoji vertė

Kiek verta Danny Koker?

Danny Kokerio grynoji vertė: 13 milijonų dolerių

Danny Kokerio grynoji vertė: Danny Kokeris yra amerikiečių automobilių restauratorius ir realybės televizijos žvaigždė, kurio grynoji vertė siekia 13 milijonų dolerių. Taip pat žinomas kaip „grafas“, Kokeris garsėja bėgimu Grafo Kustoms , automobilių parduotuvė, kurios specializacija yra pritaikymas ir dekoravimas. „Count's Kustoms“ yra ilgalaikio „History Channel“ realybės šou „Automobilių skaičiavimas“ akcentas. Prieš atlikdamas pagrindinį vaidmenį „Automobilių skaičiavime“, Danny Kokeris dažnai pasirodė „Ekspertų žvaigždžių“ laidoje kaip ekspertas. Už savo verslo ribų Kokeris yra talentingas muzikantas. Jis taip pat žinomas dėl savo gausios 50 automobilių ir 70 motociklų kolekcijos.

Ankstyvas gyvenimas: Nicholas Kokeris II gimė 1964 m. Sausio 5 d. Klivlande, Ohajo valstijoje, nors vėliau buvo iš dalies užaugęs Detroite. Danny buvo šeimos dalis, kurią beveik vien dirbo „Ford“ kompanija, ir jis nuolat buvo apsuptas automobilių. Todėl „Koker“ greitai sužinojo viską, ką turėjo žinoti apie automobilių pramonę. Nors Danny turėjo giminaičių, išmanančių automobilius, jis išmokė daugumos mechaninių įgūdžių, kuriais šiandien remiasi valdydamas savo verslą.

Nors augant jam didelis dėmesys buvo skiriamas automobiliams, jis taip pat tobulino savo muzikinius įgūdžius. Danny tėvas yra garsus muzikantas Danielis Kokeris vyresnysis. Būdamas 11 metų jis sekė tėvo pėdomis ir vaidino scenoje Carnegie salėje.

Karjera: Danny Kokeris galiausiai rado kelią į Las Vegasą. Šiuo metu jis jau buvo automobilių restauravimo meistras. Tačiau jis taip pat gana įsitraukė į pramogų industriją, kartu valdė vietinę televiziją. Stotis transliavo laidą „Šeštadienio baimė filmuose“, kurią jis vedė.

Tada jis įkūrė savo automobilių parduotuvę „Count's Kustoms“. Praėjo keleri metai, kol jis pradėjo pasirodyti „Skaičiuojant automobilius“, tačiau per šį laikotarpį jis buvo labai populiarus „Pėstininkų žvaigždėse“ kaip automobilių ekspertas. Galų gale jam buvo surengta savo laida „Automobilių skaičiavimas“. Laida debiutavo 2012 m., O nuo 2020 m. Ji vis dar vyko. Per visą seriją Kokeris įgijo reputaciją, nes impulsyviai perka jam patinkančius automobilius ir atsisako dirbti su naujesnio modelio automobiliais.

(David Becker nuotr. / „Getty Images“ ISTORIJAI)

Už grafo Kustomo ribų Kokerui priklauso daugybė kitų verslų visame Las Vegase. Tai apima „Count's Vamp'd Rock Bar“ ir „Grill“ bei „Count's Tattoo Company“. Savo laiką Vegase Danny Kokeris taip pat įkūrė roko grupę pavadinimu „Count's 77“. Pusiau sėkminga grupė turėjo vieną pagrindinį hitą „77 metų vasara“.

Santykiai: Danny Koker yra ištekėjusi už Korie Koker, o pora buvo susituokusi pora nuo 2015 m. Per jų santykius buvo klaidingas gandas, teigiantis, kad Korie Koker mirė. Vėliau tai buvo apnuoginta.

Atlyginimas: Pranešama, kad už vaidmenį laidoje „Automobilių skaičiavimas“ Danny Kokeris gauna 100 000 USD atlyginimą už kiekvieną epizodą. Kiekvieno sezono epizodų skaičius skiriasi, tačiau 2016–2018 m. Vidutiniškai buvo 16 epizodų per sezoną. Remdamasis šiuo skaičiumi, Danny Kokeris uždirba maždaug 1,6 mln. USD per metus už savo vaidmenį „Automobilių skaičiavime“.

Danny Koker grynoji vertė

Danny Koker

Grynoji vertė: 13 milijonų dolerių
Gimimo data: 1964 m. Sausio 5 d. (57 m.)
Lytis: Patinas
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija