„Dave & Buster's“ atidaromas Summerlin centre

„Dave & Buster“ matomi keli televizijos ekranai, rodantys sportą ir muzikinį vaizdo įrašąPirmadienį, 2016 m. Rugpjūčio 8 d., „Dave & Buster's“, Summerlin miesto centre, matomi keli televizijos ekranai, rodantys sportą ir muzikinius vaizdo įrašus. Jeffas Scheidas/Las Vegasas 29 -erių Michaelas Alvarado pirmadienį, rugpjūčio 8 d., Vaidina naujausią „Dance Dance Revolution“ versiją „Dave & Buster's“, Summerlin miesto centre. Jeffas Scheidas/Las Vegasas Žurnalas Sekite @jeffscheid 2016 m. Rugpjūčio 8 d., Pirmadienį, Marlene Ranahan reaguoja pelnusi tašką prieš savo sūnų žaisdama oro ritulį „Dave & Buster's“ miesto centre Summerlin mieste. Scheid/Las VegasJournal Sekite @jeffscheid Leah Jennings, dešinėje, pietūs su savo vaikais Isabella, 7 m., Kairėje, ir Christian Dave & Buster's, Summerlin miesto centre, pirmadienį, 2016 m. Rugpjūčio 8 d. Jeffas Scheidas/Las Vegasas Amanda Pierce, kairėje, ir jos sūnus Austinas žaidžia „Typhon“ vaizdo žaidimą „Dave & Buster's“, Summerlin miesto centre, pirmadienį, 2016 m. Rugpjūčio 8 d. Jeffas Scheidas/Las Vegasas Benjaminas Pilonas ir Veronica Pilon žaidžia „Kung Fu Panda“ vaizdo žaidimą „Dave & Buster's“, Summerlino centre, pirmadienį, 2016 m. Rugpjūčio 8 d. Jeffas Scheidas/Las Vegasas Pirmadienį, 2016 m. Rugpjūčio 8 d., Klientai fotografuoja juostos kirpimą „Dave & Buster's“, Summerlin miesto centre. Jeffas Scheidas/Las Vegasas Faith Barba, 9 m., Dešinėje, ir jos sesuo Karma, 10 m., Vaidina Mario Kartą „Dave & Buster's“, Summerlino centre, pirmadienį, 2016 m. Rugpjūčio 8 d. Jeffas Scheidas/Las Vegasas

Pirmadienio rytą „Dave & Buster's“, restoranų ir pasažo franšizė, atidarė pirmąją vietą Nevadoje.

34 000 kvadratinių pėdų restoranas Summerlin centre siūlo daugiau nei 300 darbo vietų.

Pirmadienio duris atvėrus maždaug dešimt minučių prieš 10 val., Įėjo apie 40 žmonių.23 metų Chrisas Bradley buvo vienas iš tų, kurie norėjo žaisti vieną iš daugiau nei 180 vaizdo žaidimų.

Britney Spers Las Vegase bilietai

Las Vegano gimtoji sakė, kad jaudinosi dėl Las Vegaso restorano atidarymo po to, kai praeityje aplankė Kalifornijos ir Kolorado vietas.

„Dave & Buster's“ skiriasi nuo kitų vietinių arkadų, nes jis skirtas suaugusiems žaidėjams, sakė Bradley.

Valgyti ir žaisti yra geriausia, sakė Bradley.

Atidarymo metu 29 -erių Michaelas Alvarado pagaliau gavo galimybę žaisti naujausią savo mėgstamo šokių vaizdo žaidimo versiją.

koncertai Las Vegase 2018 m. rugsėjo mėn

Kai Alvaradas išgirdo, kad „Dave & Buster“ vieta atvyksta į Las Vegasą, jis sakė tikįs, kad tai atneš naujausią „Dance Dance Revolution“ versiją.

Aš žaidžiu 15, 16 metų,-sakė Alvarado, kuris savo namuose Las Vegase turi du viso dydžio šokių arkadinius žaidimus.

Alvarado maldos buvo išklausytos neseniai, kai jis pastebėjo žaidimą viduje, žiūrėdamas pro restorano stiklą iš išorės.

„Alvarado“ buvo pirmasis žaidėjas pastate pirmadienį, o šį apdovanojimą gavo generalinio direktoriaus meškiuko prizas.

Iki pirmadienio 11 val. Apie 180 svečių buvo pasinėrę į konkuruojančius virtualių lazerių, pop muzikos ir mygtukų maišymo garsus. Mirksintys žibintai ir aroninių žaidimų neoninės spalvos būtų puikiai susilieję su Las Vegaso juosta.

Generalinis direktorius Philas Shabatas sakė, kad bendrovė anksčiau buvo atidariusi vietas turistų lankomose vietovėse, tačiau „Summerlin Downtown“ vieta buvo skirta vietiniams gyventojams.

Mes nenorėjome konkuruoti su kazino ir turistais, sakė Shabatas iš „Summerlin“ vietos.

Mes norime būti ta vietine vieta, kur galite užeiti, išgerti, pažiūrėti žaidimą, pažaisti keletą žaidimų, sakė Shabatas.

Shabatas pridūrė, kad šioje vietoje buvo užpildytos visos etato ne visą darbo dieną ir ne visą darbo dieną.

Marlene Ranahan juokavo, kad ji gerai leido laiką pasaže, kol sūnus ją sumušė oro ledo ritulyje. Ji sakė, kad tai buvo jos sūnaus sumanymas ateiti žaisti savo laisvadienį, tačiau džiaugėsi galėdama prisijungti prie jo.

Jack daniels lounge - t-mobile arena

Ji suteikia mums laiko praleisti kartu, sakė ji.

Marlene Ranahan pridūrė, kad tikisi, jog arkadai pasiseks gerai, nes ji yra „Downtown Summerlin“ prekybos centre ir arti kai kurių turtingiausių slėnio gyventojų.

Joshas Ranahanas sakė, kad viena iš pirmųjų jo patirties „Dave & Buster's“ įvyko praėjusiais metais, lankantis šeimoje Niujorke. Jis gyvena netoliese ir sakė, kad jam patinka maisto, gėrimų ir vaizdo žaidimų derinys.

kiek pinigų uždirba jojo siwa

Tai tik suteikia gerą vakarą, sakė jis.

Nevada yra 87 -oji įmonės vieta nuo 1982 m., Kai ji buvo įkurta Dalase.

SUSIJĘS

„Dave & Buster's“ šią vasarą atidarys „Summerlin“ centre