Dave'o Chappelle'o, Johno Mayerio tvarkaraščio šou Las Vegaso juostoje

Dave Chappelle koncertuoja „Radio City Music Hall“ trečiadienį, 2014 m. Birželio 18 d., Niujorke. (Brado Barketo /„Invision“ /AP nuotr.)Dave Chappelle koncertuoja „Radio City Music Hall“ trečiadienį, 2014 m. Birželio 18 d., Niujorke. (Brado Barketo /„Invision“ /AP nuotr.) Komikas Dave'as Chappelle'as, lapkričio 12 d., Vadovaus NBC „Saturday Night Live“, pažymėdamas jo debiutinį pasirodymą laidoje. (Scott Roth/„Invision“/AP, failas) Johnas Mayeris koncertuoja per pagerbimo renginį „Mac Miller: A Celebration of Life“ trečiadienį, 2018 m. Spalio 31 d., Los Andželo graikų teatre. (Amy Harris nuotrauka/„Invision“/AP) Johnas Mayeris koncertuoja „The Search for Everything Tour“ stotelėje „T-Mobile“ arenoje šeštadienį, 2017 m. Balandžio 22 d., Las Vegase. („Brenton Ho“/„Powers Imagery for T-Mobile Arena“)

Simonas ir Garfunkelis. „Hall & Oates“ . Chappelle & Mayer.

„MGM Grand Garden Arena“ juos visus stato.

Labiausiai tikėtina iš tų trijų duetų, Dave'as Chappelle'as ir Džonas Mejeris , suplanavo hibridinę parodą 20 val. Gruodžio 30 d. Juostelėje. „Controlled Danger“ demonstruoja, kad Mayeris groja savo hitus pirmajame sete, o Chappelle atlieka savo stand-up veiksmą antrame. Trečias veiksmas-tai du draugai, kurie kartu pasirodo muzikai, pokštui, net kai kuriems grioveliams vietoje.Abu jie atliko panašius pasirodymus JAV ir Kanadoje. Duetas sceną pavertė kokteilių sale, kad sukurtų tavernos atmosferą. Juokavimasis tarp jų atrodo užburtas vietoje; Chappelle scenoje atsigulė su gėrimu rankoje. Scenoje taip pat buvo įrengtos „Uber-VIP“ vietos garsiesiems dueto draugams (tarp scenoje sėdinčių buvo ir Wanda Sykes).

Kaip Monrealio leidinys taip taikliai apibūdino šou: Įvykis buvo kelionė. Ir siurrealistinis. Ir nervingas. Ir galbūt dažniausiai improvizuota. Ir tamsu. Ir juokinga. Ir nepamirštamas. Ir originalus…

Mayer pasirodė Chappelle laidoje „Comedy Central“ 2000 -ųjų pradžioje, ir nuo to laiko jie buvo artimi. Kontroliuojamas pavojus kilęs iš teksto, kurį Mayeris išsiuntė Chappelle, kai jiedu planavo pataikyti į miestą.

Bilietai svyruoja nuo 45 USD iki 269,50 USD (neįskaitant mokesčių) ir parduodami plačiajai visuomenei nuo penktadienio 10 val. „Axs.com“.

Panašiai kaip ir ankstesni „Chappelle“ pasirodymai „Strip“, pasirodymas bus supakuotas, o tai reiškia, kad visi išmanieji laikrodžiai bus įdėti į „Yondr“ prekės ženklo maišelius, kad pasirodymo pabaigoje jie būtų paimti. Arba tiesiog palikite juos namuose. Tie, kurie pagauti naudojant telefoną ar išmanųjį laikrodį, bus atmušti.