Davidas Caruso grynasis vertas

Kiek verta Davidas Caruso?

Davidas Caruso grynoji vertė: 35 milijonai dolerių

Deivido Caruso atlyginimas

375 doleriai už epizodą

David Caruso grynoji vertė ir atlyginimas: Davidas Caruso yra amerikiečių aktorius ir prodiuseris, kurio grynoji vertė siekia 35 milijonus dolerių. Šiandien Caruso, ko gero, labiausiai žinomas vaidindamas tokius personažus kaip detektyvas Johnas Kelly ir leitenantas Horatio Caine'as nusikalstamose dramose, tokiose kaip „NYPD Blue“ ir „CSI: Miami“. Už šių dviejų pagrindinių vaidmenų Deividas pasirodė įvairiuose papildomuose projektuose, pradedant nuo filmų 80-aisiais ir baigiant papildomais televizijos serialais iki pat 2000-ųjų.

2012 m. Caruso nusprendė atsisakyti vaidybos ir pasinaudoti galimybėmis meno versle, atšaukęs „CSI: Miami“. Per savo karjerą Caruso pelnė daugybę apdovanojimų ir apdovanojimų. Tarp jų yra „Auksinio gaublio“ apdovanojimas už pasirodymą „NYPD Blue“ ir „Blockbuster Entertainment Award“ už mėgstamiausią antraplanį aktorių kategorijoje „Įtempimas“ už vaidmenį filme „Gyvybės įrodymas“.

Ankstyvas gyvenimas: Davidas Stephenas Caruso gimė 1956 m. Sausio 7 d. Forest Hills, Queens, Niujorke. Romos katalikų namuose augęs Caruso vėliau atskleidė, kad jis turėjo elgtis kaip savo paties tėvo figūra, kai tėtis paliko šeimą. Tuo metu Deividui buvo tik dveji, o jo mama (bibliotekininkė) augino Caruso kaip vienišą motiną. Lankydamas katalikišką mokyklą, Davidas baigė mokyklą Briarvude prieš baigdamas 1974 m.

Jaunystėje Caruso dirbo kino vedėju. Dirbdamas Deividas per savaitę žiūrėjo daugiau nei 80 filmų, ir tai buvo vienas iš veiksnių, sukėlusių jo meilę vaidybai. Viename interviu Caruso prisipažino, kad jis ir jo bendradarbiai vaidins kai kurias mėgstamiausių filmų scenas teatro gale. Vieni didžiausių jo įkvėpėjų per šį laikotarpį buvo tokie aktoriai kaip Humphrey Bogartas, Jamesas Cagney ir Edwardas G. Robinsonas.

Karjera: Trumpai pasirodęs mažai žinomame 1980 m. Filme „Nešvaistymas“, Caruso pirmiausia sulaukė didelio pripažinimo už kariūno vaidmenį filme „Pareigūnas ir džentelmenas“. Per likusius 80-uosius Dave'as užsakė antraplanius vaidmenis tokiuose filmuose kaip „Pirmasis kraujas“, „Mėlynasis miestas“, „Kinijos mergina“ ir „Dvyniai“.

Šiuo laikotarpiu Caruso taip pat pirmą kartą ėmėsi televizijos darbų, pradedant vaidmeniu NBC policijos dramoje „Hill Street Blues“. Tuomet jis miniserijoje „Pirmosios olimpinės žaidynės: Atėnai 1896“ pavaizdavo realų JAV olimpietį Jamesą Brendaną Connolly. 80-ųjų pabaigoje Caruso pasirodė keliuose „Nusikaltimo istorijos“ epizoduose ir „Desireless“ dainos „Voyage, voyage“ muzikiniame vaizdo klipe.

Devintajame dešimtmetyje Dave'as iš tikrųjų pradėjo įsitaisyti savo policijos pareigūno kategorijoje, pradedant tokiais filmais kaip „Niujorko karaliai“ ir „Pašėlęs šuo ir šlovė“. Jis taip pat garsiai pasirodė kaip nebylys asmuo filme „Hadsono vanagas“. 1993 m. Pirmasis Caruso vaidmuo buvo „NYPD Blue“. Tačiau dėl nesėkmingų derybų dėl atlyginimo jis paliko šou tik po vienerių metų. Deja, dėl to jo karjera sustojo.

Jam nepavyko įsitvirtinti kaip pirmaujančiam žmogui filmuose, ir 90-ųjų viduryje tiek „Mirties bučinys“, tiek „Jade“ buvo nusivylimai - tiek kritiškai, tiek komerciškai. Iki 1997 m. Jis grįžo į televizijos darbą, atlikdamas teisininko vaidmenį seriale „Michaelas Hayesas“. 2000 m. Jo kino karjera pagerėjo, kai jis pasirodė „Gyvenimo įrodyme“ su antraplaniu vaidmeniu. Pagrindinis vaidmuo įvyko 2001 m. - siaubo filmas „Sesija 9“. Kritikai gyrė jo pasirodymą abiejuose šiuose filmuose.

2002 m. Caruso priėmė bene labiausiai apibrėžiantį jo karjeros vaidmenį: leitenantas Horatio Caine'as „CSI: Majamis“. Jis taip pat pasirodė daugelyje „CSI“ papildomų kompanijų ir pakartojo savo vaidmenį keturiose kitose serijose. Po dešimties metų „CSI: Miami“ buvo atšauktas 2012 m. Tai paskatino Dave'ą atsisakyti vaidybos ir sutelkti dėmesį į meno verslą.

Santykiai: Po to, kai išsiskyrė su pirmąja žmona, Deividas 1984 m. Vedė aktorę Rachel Ticotin. Per trejus metus trukusius santykius jie pasveikino vieną vaiką į pasaulį, kol išsiskyrė 1987 m., Tada Caruso užmezgė santykius su Liza Marquez. Jie išsiskyrė kelerius metus, kol išsiskyrė 2007 m. Tuo laikotarpiu pora turėjo du vaikus.

Vėliau Marquezas padavė Davidą Caruso į teismą, siekdamas daugiau nei 1,2 milijono dolerių ir akto namuose, kurį, jos teigimu, Davidas jai pažadėjo. Buvusi Caruso draugė teisme tikino, kad jis pažadėjo ją palaikyti net pasibaigus jų santykiams, o tai yra klasikinis „bendrosios teisės“ santykių pavyzdys, kurį Kalifornijos teismai pripažintų alimentų kontekste.

Kai viskas buvo pasakyta ir padaryta, Marquezas padavė Caruso į teismą už sukčiavimą, taikos sutarties pažeidimą ir emocinį išgyvenimą. Teismo dokumentai atskleidė, kad buvęs Deivido tapytojas jį vaizdavo kaip smurtaujančią figūrą ir „nenorų“ tėvą. Ji taip pat teigė, kad ji su Caruso susitarė, kad jai būtų likę 1 milijonas dolerių (plius 200 000 dolerių advokato mokesčiai) ir namai San Fernando slėnyje. Oficialiame pareiškime Caruso advokatai griežtai atmetė tokius teiginius.

NYPD kova su mėlynomis algomis: Pranešama, kad per pirmąjį „NYPD Blue“ sezoną Deividas uždirbo 42 500 USD už kiekvieną epizodą. Jis garsiai nejautė, kad šis atlyginimas yra pakankamai didelis. Kitam sezonui jis ne tik bandė gauti šešiaženklį atlyginimą už kiekvieną epizodą (kaip pranešama, 100 000 USD už epizodą), bet ir pareikalavo daugybės kitų „premijų“. Šias premijas sudarė 38 metrų ilgio priekaba, penktadieniai laisvi, biuro paketas, du Manheteno apartamentai, 12 pirmos klasės lėktuvo bilietų ir jo paties privataus saugumo komanda. Kai jam nebuvo duota tiksliai tai, ko jis norėjo, Caruso išėjo. Vėliau jo sprendimas bus apibūdinamas kaip vienas iš didžiausių televizijos istorijos klastų, nes Caruso karjera atsirado maždaug kitam dešimtmečiui, kol „CSI: Miami“ tapo didžiuliu hitu. Deividas pasirodė 26 „NYPD Blue“ epizoduose. Per šį serialą be jo buvo transliuoti 235 epizodai.

CSI atlyginimas : Nors Caruso atlyginimas laikui bėgant svyravo, kai jis pasirodė „CSI: Miami“, jis vienu metu uždirbo didžiausią 375 000 USD sumą už kiekvieną epizodą. Tai kainavo apie 9 mln. USD per sezoną.

Nekilnojamasis turtas: Dave'as Caruso turi nuosavybę Sherman Oaks mieste, šalia daugybės kitų šio regiono įžymybių priklausančių rezidencijų. Šį 1650 kvadratinių pėdų namą jis įsigijo 2005 m. Už 1,85 mln.

Davidas Caruso grynasis vertas

Davidas caruso

Grynoji vertė: 35 milijonai dolerių
Atlyginimas: 375 doleriai už epizodą
Gimimo data: 1956 m. Sausio 7 d. (65 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 1,83 m
Profesija: Aktorius, kino prodiuseris
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m

Deivido Caruso uždarbis

  • CSI: Majamyje 200 000 USD / epizodas
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija