„Die Antwoord“ iš „Life is Beautiful“ sudėties

Yo-Landi Vi $$ er, kairėje, ir „Ninja of Die Antwoord“ koncertuoja muzikos festivalyje „Lollapalooza“ ...Yo-Landi Vi $$ er, kairėje ir „Die Antwoord“ Ninja koncertuoja Lollapalooza muzikos festivalyje atidarymo dieną Čikagos Grant parke penktadienį, 2012 m. Rugpjūčio 3 d. (Steve C. Mitchell/Invision/AP nuotr.)

Senas vaizdo įrašas sukėlė naujų nesutarimų dėl Pietų Afrikos elektro-hiphoperių „Die Antwoord“ ir atrodo, kad dėl to jie prarado vietą viename didžiausių Las Vegaso festivalių.

Nors grupė turėjo groti kitą mėnesį „Life is Beautiful“, kur ji pasirodė ir 2016 m., „Die Antwoord“ nebėra įtraukta į „Life is Beautiful“ svetainės atlikėjų sąrašą, o festivalis nėra įtrauktas į grupės „Die Antwoord“ turo datas. .

„Die Antwoord“ taip pat buvo pašalinta iš kitų festivalių po to, kai buvo išleistas 2012 m. Nufilmuotas vaizdo įrašas, kuriame vaizduojama grupė, neva tarianti homofobines priekaištus prieš atvirai gėjų muzikantą.

„Gyvenimas yra gražus“ publicistas iš karto neatsakė į komentarus, tačiau atrodo saugu teigti, kad „Die Antwoord“ nebus šių metų šventės dalis.