Dramatiškas Aftono kanjonas - paslėpta oazė Mojave

Aftono kanjonas, Kalifornija, tarp Bakerio ir Barstovo, yra žinomas kaipAftono kanjonas, Kalifornija, tarp Bakerio ir Barstovo, yra žinomas kaip „Didysis Mojave kanjonas“. (MIKE MILLER/SPECIALIS „LAS VEGASJournal“)

Vienas iš tų paslėptų grožio taškų, kurie džiugina dykumos mylėtojus, vaizdingas Aftono kanjonas yra prie 15 -ojo tarpvalstybinio kelio tarp Bakerio ir Barstovo Pietų Kalifornijoje.

Taip pat žinomas kaip Didysis Mojave kanjonas, atšiaurus tarpeklis, išraižytas protarpiais tekančios Mojave upės, geriausiai tinka lankytis vėsiu sezonu. Tai patinka ne greitkelių tyrinėtojams, stovyklautojams, raiteliams, uolų skalikams, fotografams ir laukinės gamtos stebėtojams.

kaip apsirengti kaip karvė

Sekite I-15 į pietus nuo Las Vegaso link Barstow. Maždaug 20 mylių į pietus nuo Bakerio stebėkite keletą posūkių, pradedant Rasor Road, kuris pasiekia netoliese esančią ne greitkelių transporto priemonių zoną. Toliau važiuokite I-15, toliau važiuodami Basin Road. Stebėkite posūkį į Afton Canyon į lygiavertį kelią.Nuo greitkelio kelias eina maždaug 3½ mylių iki nedidelės stovyklavietės, įkurtos netoli Mojave upės ir pietinio Ramiojo vandenyno geležinkelio bėgių, einančių po vandenį per kanjoną. Netoli stovyklavietės upę driekiasi tvirtas geležinkelio tiltas, kuriuo keliauja per dykumą kelis kartus per dieną ir naktį riaumojantys traukiniai. Keliu gali važiuoti visi automobiliai, išskyrus žemiausios pakraipos transporto priemones iki pat stovyklavietės. Už stovyklavietės ištirkite pažymėtus maršrutus naudodami didelio atstumo transporto priemones, pageidautina su keturių ratų pavara.

Regionas yra valstybinių ir privačių žemių kompleksas, kurį administruoja Žemės valdymo biuras kaip Afton Canyon gamtos teritoriją. Dėl savo oazės pobūdžio, tekančio vandens, storos augmenijos ir daugybės paukščių bei gyvūnų, ji buvo paskirta ypač svarbia aplinkai zona. Dedamos pastangos pagerinti natūralią augmeniją, naikinant egzotiškas augalų rūšis, ir kontroliuoti žalą, padarytą besąlygiškai naudojant transporto priemones.

Automobiliu galima važiuoti tik keliais maršrutais, įskaitant istorinį Mojave kelią, šiurkštų keturiais ratais varomą taką, kurį mėgsta visureigiai. „Mojave Road“ seka priešistorinių vietinių klajoklių, kalnų vyrų, ankstyvųjų tyrinėtojų ir karinių ekspedicijų pėdomis. Kiti seni takai į netoliese esančius šoninius kanjonus dabar gali būti keliaujami tik pėsčiomis ar arkliais. Nors žygiai pėsčiomis, kuprinės ir primityvus stovyklavimas yra skatinami, laužavietės už stovyklavietės ribų yra ribojamos.

Kuklioje stovyklavietėje yra keletas svetainių, kurias galima užsisakyti pirmąjį kartą už 6 USD mokestį už naktį. Yra 14 dienų apribojimas. Kiekvienoje vietoje yra automobilių stovėjimo aikštelė, stalas ir grilis. Duobės tualetai yra centre. Geriamasis vanduo turi būti gabenamas į vietą, todėl daugelis stovyklautojų atsiveža savo, bent galoną vienam asmeniui per dieną. Naudokite savarankišką stovyklos viryklę arba atsineškite malkų. Jums reikės maišų, skirtų lagerio atliekoms išmesti namuose.

kiek pinigų uždirba Beyonce

Kadangi stovyklavietė yra gerai kanjono viduje, naktinis dangus yra labai tamsus, išskyrus ryškią mėnulio šviesą. Svetainė yra populiari žvaigždžių stebėjimui ir dangaus įvykių, tokių kaip meteorų lietus, stebėjimui.

Mojave upė yra vienas iš tų sunkiai pasiekiamų dykumos upelių, kurie didžiąją savo ilgio dalį teka po žeme. Tačiau palei šią vandens tėkmės dalį upė ir užtvindyti upeliai nubloškė kraštovaizdį iki pamatinės uolienos, o vanduo teka per uolėtą paviršių.

kokia yra lorne michaelso grynoji vertė

Aftono kanjono peizažas yra gana spalvingas ir dramatiškas. Vandens ir augalijos traukiami paukščiai ir dykumos laukinė gamta džiugina stebėtojus ir fotografus. Stebėjimas yra naudingiausias anksti ar vėlai, taip pat geriausias laikas fotografuoti. Turėsite pasiimti fotoaparatą, matymo sritį, žiūronus ir lauko identifikavimo vadovus.

Aplinkinė teritorija yra atvira sezoninei medžioklei pagal valstybės taisykles, tačiau tik su ribotais šaunamųjų ginklų ir šaudmenų tipais. Taikomos tam tikros apskrities ir federalinės taisyklės. Medžiotojai turi būti labai atsargūs šaudydami į privačią žemę, kuriai reikia leidimo. Šalia stovyklavietės negalima mesti šaunamųjų ginklų. Afton Canyon gamtos teritorijoje neleidžiama fotografuoti pramoginiu būdu.

Margo Bartlett Pesek rubrika pasirodo sekmadieniais.