Drew Carey grynoji vertė

Kiek verta Drew Carey?

Drew Carey grynoji vertė: 165 milijonai dolerių

Drew Carey atlyginimas

12,5 mln. USD

Drew Carey grynoji vertė ir atlyginimas: Drew Carey yra amerikiečių aktorius, komikas ir televizijos laidų vedėjas, kurio grynoji vertė yra 165 milijonai dolerių. Jis plačiausiai pripažįstamas už vaidmenį „The Drew Carey Show“ ir kaip „Kaina yra teisingas“ vedėjas. „The Drew Carey Show“ metu jis buvo vienas geriausiai apmokamų pramogų pasaulio pramogautojų ir uždirbo pagal infliaciją pakoreguotą 1 milijono dolerių ekvivalentą už kiekvieną epizodą.

Kaina yra tinkamas atlyginimas : Drew uždirba 12,5 mln. USD per metus, surengdamas „Price“. To pakanka, kad jis patektų į 20 geriausiai apmokamų televizijos laidų vedėjų pasaulyje.

Ankstyvas gyvenimas ir karjeros pradžia: Drew Allison Carey gimė 1958 m. Gegužės 23 d. Ir buvo užaugęs Klivlande (Ohajo valstija) kaip jauniausias iš trijų dainų. Jo tėvas mirė nuo širdies smūgio, kai jam buvo aštuoneri metai. 1975 m. Baigė Jameso Fordo Rhodeso vidurinę mokyklą, kur žygio grupėje grojo trimitu. Jis tęsė mokslą Kento valstijos universitete, kur du kartus buvo pašalintas už prastą akademinę veiklą, po trejų metų paliko koledžą ir 1980 m. Įstojo į Jungtinių Valstijų jūrų korpuso rezervą. Būdamas jūrų pėstininku, šešerius metus dirbo lauko srityje. radijo operatorius Ohajuje.

Komedijos karjerą jis pradėjo 1985 m., Kai jo draugas Davidas Lawrence'as pasiūlė iš bibliotekos pasiskolinti knygų, kaip rašyti anekdotus. 1986 m., Laimėjęs atviro mikrofono konkursą, jis tapo Klivlando komedijų klubo meistru. Per ateinančius kelerius metus jis koncertavo Klivlando ir Los Andželo komedijos klubuose.

Tobulinti ir vaidinti karjerą: Pirmą kartą Carey nacionalinį pripažinimą pelnė kaip komikas, kai pasirodė 1988 m. „Žvaigždžių paieškos“ laidoje, po kurios pasirodė tokie pasirodymai kaip „The Tonight Show Starring Johnny Carson“ ir „Late Night with David Letterman“. Jo pirmoji stand-up komedija „Drew Carey: žmogaus animacinis filmas“ pasirodė „Showtime“ 1994 m. Ir laimėjo „CableACE“ apdovanojimą už geriausią rašytoją. Sėkmė stand-up komedijoje padėjo jam atlikti antraplanius vaidmenis televizijos laidose ir filmuose, tokiuose kaip „Coneheads“ (1993) ir sitcom „The Good Life“ (1994).

Kartu su rašytoju Bruce'u Helfordu Carey sukūrė „The Drew Carey Show“ siužetinę liniją, susuktą apie išgalvotą Carey versiją. Jo premjera įvyko ABC 1995 m. Rugsėjį. Pirmus kelis sezonus jis turėjo aukštus reitingus, tačiau galiausiai buvo atšauktas dėl kritusių reitingų ir didėjančių gamybos sąnaudų (apie 3 mln. USD už epizodą). Per devynerius metus jis iš viso turėjo 233 epizodus.

Vaidindamas „The Drew Carey Show“, jis taip pat pradėjo dalyvauti kituose projektuose, įskaitant improvizacinį komedijos šou „Kieno linija tai vis tiek?“ Laidoje jis atliko bendrą vedėjo ir dalyvio vaidmenį, jis paskelbė improvizuojančius svečius, vadovavo žaidimams ir paprastai dalyvavo kiekvieno epizodo paskutiniame žaidime. Laida truko 220 epizodų, kol 2006 m. Buvo atšaukta. Jis taip pat buvo prodiusuotas ir vaidino „Drew Carey's Green Screen Show“, kuris buvo „Kieno linijos?“ Sukurtas filmas, kurį „Comedy Central“ pasiėmė, nepaisant to, kad iš pradžių buvo panaikino PB. Jis ir toliau kūrė savo „Kieno liniją?“ sėkmė, surengus pagrindinį improvizacijų šou „Drew Carey's Improv-A-Ganza“, kuris buvo nufilmuotas MGM Grand Las Vegase, Nevadoje. Tai prisiėmė prielaidą „Kieno linija?“ ir dalyvavo daugybė tų pačių atlikėjų iš originalaus pasirodymo, atliekantys improvizaciją, remdamiesi žiūrovų pateiktais pasiūlymais.

(Michaelo Bucknerio / „Getty Images“ nuotrauka)

Karjeros priėmimas: „Carey“ pirmą kartą pradėjo rengti žaidimų laidas 2007 m., O pirmasis koncertas buvo „CBS“ žaidimų parodos pilotas „Power of 10“ (2007 m. Rugpjūtis - 2008 m. Sausio mėn.). CBS susisiekė su juo dėl galimybės pakeisti Bobą Barkerį kaip laidos „Kaina yra teisinga“ vedėją, užfiksavus bandomąjį „Power of 10“ epizodą. Pirmąjį „The Price“ epizodą jis įrašė 2007 m. Rugpjūčio mėn., O epizodai buvo pradėti rodyti 2007 m. Spalio mėn. 2017 m. Carey šventė savo dešimties metų jubiliejų, būdamas laidos vedėju, ir tapo tik antruoju vedėju kartu su Bobu Barkeriu, švenčiančiu pasiekimą.

Verslo įmonės ir kiti užsiėmimai: Pirmą kartą Carey pradėjo pasirodyti 1990-ųjų pabaigoje. Jo dvejų metų sutartis su Kanados „A&W Food Services“ buvo nutraukta 1998 m. Lapkričio mėn. Po to, kai „The Drew Carey Show“ epizode dalyvavo „McDonald's“, o Carey padavė korporaciją į teismą dėl kompensacijos. 1999 m. „Disney“ studija „Hollywood Studios“ (Walt Disney World Resort Floridoje dalis) debiutavo atrakcija „Skamba pavojingai!“ kad vaidino Carey. Be to, 1997 m. Jis taip pat paskelbė savo autobiografiją „Nešvarūs pokštai ir alus: nerafinuotų istorijų“.

Informacija apie asmeninį gyvenimą ir uždarbį: Anksčiau jis buvo susižadėjęs su Nicole Jaracz 2007–2012 m. Ir paskelbė apie savo sužadėtuves su sekso terapeute Amie Harwick 2018 m. Sausio mėn., Nors pora sužadėtuves nutraukė vėliau tais metais lapkričio mėnesį.

Įspūdinga jo grynoji vertė yra daugelio metų komedijos rezultatas. Be sėkmės televizijos komedijose ir žaidimų šou pasaulyje, Carey taip pat garsėja aktyvumu viešųjų bibliotekų reikalams. Jis dažnai aukoja laiką ir pinigus, kad bibliotekos būtų atidarytos ir veiktų. Carey, dėl savo susidomėjimo bibliotekomis, kiek prieštaraujantis intuityviam žingsniui, taip pat yra atviras „Libertarian“ partijos narys, raginęs riboti vyriausybę ir mažesnius mokesčius. Tačiau daugumos žiūrovų akyse jis išlieka mielas senasis Drew'as su savo firminiais akiniais ir šiek tiek nervinga ekrano asmenybe.

Drew Carey atlyginimas ir pajamos : Didžiausiu savo laiku Drew Carey buvo vienas geriausiai apmokamų pramogų pasaulio pramogautojų. Vien 1998 m. Jis uždirbo 45 milijonus dolerių iš įvairių savo pastangų. Tai tas pats, kas maždaug 70 mln. USD šiandien, prisitaikius prie infliacijos. 2001–2004 m. Jis uždirbo 750 000 USD už „The Drew Carey Show“ seriją. Tai tas pats, kas šiandien uždirbti apie 1 mln. USD už epizodą. Jis filmavo 79 epizodus tokiu greičiu, kuris per pastaruosius tris sezonus kainuoja 59 250 000 USD (prieš infliaciją). Jis uždirba 12,5 mln. USD per metus, surengdamas „Kaina teisinga“. To pakanka, kad jis patektų į 20 geriausiai apmokamų televizijos laidų vedėjų pasaulyje.

Drew Carey grynoji vertė

Drew Carey

Grynoji vertė: 165 milijonai dolerių
Atlyginimas: 12,5 mln. USD
Gimimo data: 1958 m. Gegužės 23 d. (62 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 5 pėdos 10 colių (1,78 m)
Profesija: Komikas, aktorius, žaidimų šou vedėjas, televizijos prodiuseris, scenaristas, fotografas, balso aktorius
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m

Drew Carey uždarbis

  • Drew Carey šou - 750 000 USD / epizodas
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija