Dubstep muzika priverčia kunkuliuoti kūnus

Ne muzika turi daug prasmės nešiojamajame kompiuteryje.

kada bus kitas pragaro virtuvės sezonas

Arba net „iPod“.

Aha-ha! akimirka iš tikrųjų ateina tik išgirdus ją gyvai.Jūs turite tai pajusti, sako Robertas Scottas, Las Vegase gyvenantis didžėjus ir šou rengėjas. Tada jūs sakote: „Aš suprantu“.

Jis kalba apie dubstepą, sparčiai besivystantį elektroninės muzikos žanrą, akcentuojant žemą klasę.

Donny ir Marie Las Vegas sėdimų vietų lentelė

O žemai mes turime omenyje tokius gilius dažnius, kad, maitinant per tinkamą garso sistemą, visa tai tiesiogine prasme priverčia jūsų galūnes dilgčioti, tarsi staiga pabudusios gedimo linijos ribose.

Scotto partneris, kolega didžėjus/prodiuseris/reklamuotojas Jeradas Howardas muzikos esmę išskiria vienu žodžiu: bosas, sako jis. Tai tik bosas.

Na, tai ne viskas bosas, nes dubstepas gausiai skolinasi iš įvairių tradicijų: reggae, hip-hop, house, trance. Dešimtojo dešimtmečio pabaigoje jis prasidėjo kaip dviejų žingsnių garažo takelių dubliavimas Didžiojoje Britanijoje ir tik neseniai tapo vis populiaresnis šiuose krantuose-ir šiame mieste.

Ir už pastarąją plėtrą galite priskirti Hovardą ir Scottą.

Penktadienis yra dvejų metų jubiliejus, kai jie kartą per mėnesį sutelkia dėmesį į dubstep renginius, kurie nuolat populiarėjo ir tapo vienu ryškiausių įprastų Las Vegaso muzikos renginių.

Net nakties pavadinimas sujaudina muziką: Smash!

Šauktukas yra labai reikalingas.

christina ir tarek el moussa grynoji vertė

Tai atspindi tai, ką garso sistema daro su jūsų krūtine,-šypteli Skotas, apsirengęs marškinėliais ir mėlyna kojine, kuris neseniai trečiadienio vakarą dirbo prie alaus „Steiners“.

Arba kaip jaučiatės išeidami, priduria Howardas su savo žinančia šypsena.

Abu „Vegas drum‘ n “boso scenos veteranai buvo pritraukti į dubstepą dėl to, kad garsas yra platus.

kokia yra miško vitakerio grynoji vertė

Viskas, ką turėjau pagaminti, nebuvo šaunu, nebent tilpo į šią dėžutę. Viskas turėjo skambėti tam tikru būdu, Howardas sako apie savo būgno „n“ boso kūrinius. Kai pradėjau girdėti dubstepą, jame buvo tiek daug įvairovės. Tai buvo tik nauja. Tempas kitoks. Apribojimų nėra tiek daug.

Nuo „Smash“ paleidimo! - kuris įvyko „Bunkhouse“, „Beauty Bar“, „Forbes“ ir „Aruba“ pokylių salėje, kur grįžta penktadienio vakarą, - Scottas ir Howardas sugebėjo į Vegasą atsivežti tokių įžymybių kaip „Mala“, 16 bitų, „Breakage“ ir „Lazer Sword“. nedaug.

Būsimame šou, kurio antraštę vedė Philly DJ Starkey, Scottas sako, kad garso sistema buvo sustiprinta, kad būtų išpumpuota „Richter“ skalę jaudinanti 30 procentų daugiau boso.

Tikrai pasirūpinsiu, kad priešais visada būtų pilnas kibiras ausų kištukų, sako jis. Nenoriu, kad žmonių ausys skambėtų dienas.