Edenas Sheras grynasis

Kiek kainuoja Edenas Sheras?

Edeno Shero grynoji vertė: 3 milijonai dolerių

Edeno Šero grynoji vertė: Edenas Sheras yra amerikiečių aktorė, kurios grynoji vertė siekia 3 milijonus dolerių. Edenas Sheras geriausiai žinomas dėl Sue Heck vaidmens ABC komedijos seriale „Vidurys“. 2009–2018 m. Ji pasirodė 215 laidos serijose.

Edenas Sheras gimė 1991 m. Gruodžio 26 d. Los Andžele, Kalifornijoje. Aktorės karjerą ji pradėjo būdama aštuonerių metų ir pasirodė keliuose gerai žinomuose televizijos serialuose, įskaitant „Piktžoles“, „Sūnus ir dukteris“ ir „The O.C. Ji taip pat pasirodė „The Tonight Show“ kartu su Jay Leno, trumpametražiu filmu „Stuck“ ir „Capital One“ bei „Fruity Pebbles“ reklamose. Jos pralaužtas vaidmuo buvo Sue Heckas, siaubingas, keistas, visada viltingas paauglys ABC komedijos seriale „Vidurys“. 2013 m. Už vaidmenį filme „Vidurys“ ji laimėjo „Kritikų pasirinkimo televizijos“ apdovanojimą už „Geriausios komedijos antraplanės aktorės“ apdovanojimą.

2020 m. Liepą Edenas vedė scenaristą Nicką Cron-Devico.

Edenas Sheras grynasis

Edenas Šeras

Grynoji vertė: 3 milijonai dolerių
Gimimo data: 1991 m. Gruodžio 26 d. (29 m.)
Lytis: Moteris
Aukštis: 5 pėdos 1 colio (1,57 m)
Profesija: Aktorius
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija