Žmogus dramblys priklauso jaunam aktoriui

Drew Lynch yra vidurinės mokyklos jaunesnysis, kai kurie gali vadintis sveika, visos Amerikos išvaizda. Tačiau atrodo, kad jis praranda savo patrauklumą Las Vegaso tarptautinių studijų, scenos ir vizualiųjų menų akademijoje „Žmogus dramblys“.

kokia yra Julia Louis Dreyfus grynoji vertė

Neturėdamas aiškaus makiažo, jis vaidina iškraipytą vyrą. Vadovaujant Terry McGonigle, jis priverčia mus patikėti ne tik, kad jis yra fiziškai sunkus, bet ir dvasiškai miršta. Dingo įprastas Lyncho jaunatviškas perpildymas. Atrodo, kad jo siela keičiasi su kiekvienu jo gyvenimu.

Bernardo Pomerance'o 1979 m. Drama nukelia į Viktorijos laikų Londoną, kur susitinkame su Johnu Merricku (Lynchu). Jį kankina žmonės, pasibaisėję jo pusiau vyro, pusiau gyvūno išvaizda. Jaunas gydytojas (Aaronas Fentress) Londono ligoninėje įsirengia jam laikinus namus.Merricko intelektas ir žavesys lemia tai, kad jis tampa visuomenės numylėtiniu. Tačiau nors jis reguliariai priima lankytojus, jis lieka beviltiškai vienišas. Aktorė (Kerry Warren) artėja prie to, kad palengvintų tą vienatvę, tačiau gydytojo susirūpinimas taisyklėmis, tinkamumu ir finansavimu paneigia Merricko laimės galimybę.

Lynchas siūlo savo deformacijas lengvais judesiais: burnos slydimu, sunkia koja, nenaudinga ranka. Tačiau jo darbas niekada nėra mechaninis. Nepaisant ribotų charakterio sugebėjimų aiškiai kalbėti, Lynchas valdo įvairius vokalinius linksnius, kurie atskleidžia Merricko humoro jausmą ir kančias. Atrodo, kad jis intuityviai supranta vaidmenį, ir jūs negalite atsistebėti, kaip toks jaunas berniukas gali tiek daug žinoti apie žmogaus elgesį.

Deja, likusiame 40 narių kolektyve gausu akivaizdumo. Jie linkę vaidinti atskirus charakterio bruožus (snobiškumą, apsukrumą), o ne personažus. Tai labai prieštarauja Lyncho pasiekimui, kuris apima daugybę bruožų, kad sudarytų vieną trimatį žmogų. Turiu nuojautą, kad daugelis atlikėjų lengvai galėjo pasirodyti geriau, kai dar šiek tiek treniravome. (Ar aktorių skaičius buvo per didelis, kad McGonigle galėtų susitvarkyti?)

kiek vertas cheryl burke

„McGonigle“ produkcijai įkvepia patrauklios melancholijos dvasios. Jo panaudotas jautrus violončelininko Davido Warnerio žaidimas tarp scenų neišmatuojamai papildo atmosferą. O McGonigle kostiumai siūlo netikėtą spalvų paradą, kuris puikiai kontrastuoja su niūriais scenarijaus tonais.

Tačiau vakaras priklauso Lynchui. „Žmogų dramblį“ jis paverčia kartais niokojančia emocine patirtimi. Ir niekada nesulaukiame, kaip jis melžia mūsų simpatijas. Tikiuosi, kad Lynchas pasirūpins gerbdamas savo talentą, kad jis greičiausiai taptų aukščiausio lygio profesionaliu aktoriumi, kokiu jis gali būti.

Anthony Del Valle galima susisiekti adresu DelValle@aol.com. Galite parašyti jam c/o Las VegasJournal, P.O. 70 langelis, Las Vegasas, NV 89125.

kokia yra penio van dyke'o grynoji vertė
APŽVALGA Ką: „Žmogus dramblys“ Kada: 19 val. Ketvirtadienis-šeštadienis Kur: Lowdeno scenos menų teatras, Ninth Street ir Clark Avenue Bilietai: 15 USD (800-585-3737) Įvertinimas: A-