Elvis Costello aptaria gyvus pasirodymus, Vegaso prisiminimus

5613229-0-45613229-0-4

Elvis Costello atsako į šešis klausimus, kuriuos visada norėjau užduoti.

1. Ar jis mano, kad 1988 m. „Escape Club“ popmuzikos hitas „Wild, Wild West“ buvo jo 1978 m. Roko klasikos „Pump It Up“ aidas?

kiek vertas Shawn Michaels

„Aš niekada negirdėjau tos dainos“, - sakė jis.Ir jis niekada negirdėjo apie „Escape Club“, grupės pavadinimą, kuris, juokaudamas, „skamba kaip kažkas, ką galėtum pasiekti oro myliomis“.

Negirdėjęs žodžio „laukiniai, laukiniai vakarai“, jis jį gynė.

„Kažkas man sakė, kad U2 padarė dainą, kuri skamba kaip„ Pump It Up “, - sakė jis. „Aš girdėjau, apie ką jie kalba. Bet tai skambėjo tik tiek, kiek „Pump it Up“, kaip „Pump It Up“ (Bobo Dylano) „Subterranean Homesick Blues“ - ir tiek, kiek „Požeminis Homesick Blues“ skamba kaip Chuck Berry „Too Much Monkey Business“ “.

(Tai puikus taškas.)

„Tai tik rokenrolo daina. Kai pradėsite ritmu sujungti daugybę žodžių, išgirsite panašumų su tuo, ką girdėjote anksčiau “.

2. Bent kartą per mėnesį matau gražių Las Vegaso šleikštulį ir mano mintys ciniškai užburia Costello dainos pavadinimą „All This Useless Beauty“. Ar pats Costello turi minčių apie ryšį tarp „Nenaudingo grožio“ ir gražių gyvenimo turistų?

- Na, - Costello juokdamasis komiškai atmetė mano mintį, - mes ten nevažiuosime.

3. Ar jis turi kitų atlikėjų dainų, kurių klausosi, kai nori verkti, ar norėdamas rasti savo laimingą vietą?

Ne

„Aš negrįžtu prie dainų nieko neieškodamas“, - sakė jis.

Tačiau jis klausosi senų dainų ir iš naujo atranda jose kažką jaudinančio.

„Jūs išgirsite įrašą, kurio jau seniai negirdėjote, ir tai jus tiesiog nustebins. Neseniai išgirdau „Mažąjį Ričardą“ „Rip It Up“ ir tai šokiruoja, kaip tai skamba klubiškai.

„Galite pasakyti:„ Na, tai jau seniai. “Bet man tai skamba niūriau už viską“.

4. Kaip Costello koncertuoja gyvai, kaip jis nusprendžia šiek tiek pakeisti dainų aranžuotes?

„Nors mes stengiamės tai padaryti teisingai, mes visada paliekame tas (įrašytas) versijas, kai tik pasiekiame sceną. Mes nesistengiame jų atkartoti “.

Nepaisant to, nėra didelio skirtumo tarp įrašytų dainų ir jo gyvų rinkinių, sakė jis.

„Kartais mes tiesiog radome efektyvesnį būdą groti ritmu“.

Kitais atvejais jis tiesiog neturi pakankamai žmonių scenoje, kad iš naujo sukurtų visus albumo garsus. Arba, kaip jis sako kalbėdamas muzikantais: „Instrumentuotė šiek tiek skiriasi galbūt kai kuriose papildomose dalyse, kurias galite pasiekti įraše.

„Taigi mes randame kitą būdą, kaip sutvarkyti dalyką. Pokyčiai yra gana subtilūs “.

Paulas Teutul jaunesnysis. grynoji vertė

5. Man ir gerbėjams atrodo akivaizdu, kad Costello siekia būti žiūrovų malonumu, o ne menininku, einančiu judesius. Ar jis mato save kaip minios malonintoją?

kiek vertas Todd Tucker

Taip, sakė jis, ir yra akivaizdus skirtumas tarp muzikantų, kurie keičia dainas scenoje „dėl to, kad jiems nuobodu“, ir muzikantų, kurie juose „ieško kažko kitokio“.

Dažnai scenoje jis pastebės gilesnę muzikinės linijos ar lyrikos prasmę, kurią „palaidojo“ rašydamas. Tai jaudina, sakė jis.

„Manau, kad tai yra dainavimo tikslas“, - sakė jis.

„Niekas negalėjo apsimesti, kad kiekvienas dainos atlikimas yra toks ryškus kaip kitas. Bet tai bus nuostabu, kai labai sena daina taps gyva, kai ją dainuojate, ir kažkas tuo metu jums tai labai ryšku “.

Pasak jo, reikia apsvarstyti dar vieną elementą. Dainų sudėtis koncerte priklauso nuo to, su kokia apranga jis koncertuoja, ar tai būtų orkestras, ar Brodskio kvartetas, ar akustinės „Sugarcanes“.

Šį vakarą „Palms“ jis vėl koncertuoja su „Imposters“. Tai greičiausiai reiškia, kad tai bus daugiau rokenrolo pristatymas. Bet vėlgi, apgavikai turi puikią muziką ir „balansą“, kad galėtų suvaidinti „bet kokį mano jaučiamą personažą“,-sakė jis.

„Vieną vakarą jūs taip pat norite padaryti tam tikrą vieningą istoriją ar įdomią istoriją iš savo pasirinkimų“.

6. Ar jis turi kokių nors smagių Vegaso prisiminimų?

Taip. Jo mėgstamiausia buvo matyti Willie Nelsoną ir Wayloną Jenningsą tą pačią 1980 m. Naktį - skirtinguose viešbučiuose skirtingu nakties metu. Jei atmintis netinka, jis sakė, kad Nelsonas buvo Cezario rūmuose, o Jenningsas - smėlyne arba pasienyje.

„Trys ar keturi iš mūsų atėjome pažiūrėti, kaip jie žaidžia“, - sakė jis.

Ir kaip įprasta, jis nesileido į azartinius žaidimus ar daug ką.

„Aš tiesiog domėjausi muzika. Gali būti erezija tai pasakyti “.

Peržiūra
Elvis Costello ir klastotojai
8 vakaro. šiandien
Perlas prie palmių, 4321 W. Flamingo kelias
61–96 USD (944–3200)