Elviso Costello grynoji vertė

Kiek verta Elvis Costello?

Elviso Costello grynoji vertė: 70 milijonų dolerių

Elviso Costello grynoji vertė: Elvis Costello, OBE, yra anglų dainininkas ir dainų autorius, kurio grynoji vertė siekia 70 milijonų dolerių. Costello geriausiai žinomas tiek kaip solo atlikėjas, tiek kaip grupės „Elvis Costello“ ir „Atrakcijos“ lyderis. Debiutinis jo albumas „Mano tikslas yra tikras“ buvo įvertintas kritikų, kai jis buvo išleistas 1977 m. Po šio įrašo jis subūrė atrakcinę grupę pavadinimu „Atrakcijos“. Grupė gastroliavo beveik dešimtmetį, kol išsiskyrė 1986 m. hitu tapusios dainos, įskaitant „Alison“ (1977), „Watching the Detectives“ (1977), „Pump It Up“ (1978), „Everyday I Write the Book“ (1983) ir „Veronica“ (1989). Jis taip pat pasirodė keliuose kino ir televizijos produktuose, tokiuose kaip „The Larry Sanders Show“ (1994), „Austin Powers: The Spy Who Shagged Me“ (1999), „Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby“ (2006). ir „30 Rock“ (2009). 2003 m. Costello buvo įtrauktas į Rokenrolo šlovės muziejų, o 2019 m. Jis buvo paskirtas Britanijos imperijos ordino karininku. Elvis savo memuarus „Neištikima muzika ir dingstantis rašalas“ paskelbė 2015 m.

Ankstyvas gyvenimas: Elvisas Costello gimė Declanas Patrickas MacManusas 1954 m. Rugpjūčio 25 d. Paddingtone, Londone, Anglijoje. Jo tėvai Lilianas ir Rossas išsiskyrė, kai jam buvo 7 metai. Rossas buvo džiazo muzikantas, o jo 1970 metų „The Beatles“ „The Long and Winding Road“ (pavadinimu „Day Costello“) koverio versija buvo populiari Australijoje. MacManusas mokėsi Šv. Edmundo katalikų pradinėje mokykloje ir arkivyskupo Myerso vidurinis šiuolaikinis R.C. Mokykla prieš persikeldama į Birkenheadą su Lilianu 1971 m. Ten jis sukūrė folkloro duetą „Rusty“ su Allanu Mayesu. Baigęs Liverpulio Šv. Pranciškaus Ksavero koledžą, jis dirbo biure, kad susitvarkytų galus, tada 1974 m. Persikėlė namo į Londoną. Tais metais MacManus įkūrė grupę „Flip City“ ir grupė liko kartu iki 1976 m. Pradžios. Taip pat 1974 m. jis kartu su savo tėvu vaidino R. White'o „Limonado“ reklamoje, o skelbimas laimėjo sidabro apdovanojimą Tarptautiniame reklamos festivalyje. Vadindamasis D.P. Costello, jis pasirašė sutartį su nepriklausoma leidykla „Stiff Records“ 1976 m. Jo vadybininkas Jake'as Riviera pasiūlė vardą Elvis ir gimė „Elvis Costello“.

Karjera: Costello 1977 m. Kovo mėn. Išleido savo pirmąjį singlą su „Stiff“ „Less Than Zero“, o kai po keturių mėnesių pasirodė albumas „My Aim Is True“, JK albumų sąraše jis užėmė 14 vietą. Kadangi jo pirmasis albumas nebuvo išleistas už JK ribų, Elvis kažkada viešėjo Londono „CBS Records“ vadovų suvažiavime ir, nors buvo suimtas, po kelių mėnesių jis baigė įrašų sutartį su „Columbia Records“, CBS. Iki 1977 m. Pabaigos Costello įkūrė „Atrakcijas“, savo nuolatinę antrinę grupę: pianistą Steve'ą Nieve'ą, bosistą Bruce'ą Thomasą ir būgnininką Pete'ą Thomasą. 1977 m. Gruodžio mėn. Elvisui Costello ir „Atrakcionams“ buvo uždrausta rodyti „Saturday Night Live“, kai jie grojo „Radio Radio“, o ne sutartą „Less Than Zero“. Draudimas baigėsi 1989 m., O pasirodymas paskatino Costello populiarumą JAV. 1970-aisiais Elvis išleido dar du albumus: „Šių metų modelis“ (1978) ir „Ginkluotosios pajėgos“ (1979), pasiekęs aukščiausią vietą Nr. 4 ir 2, atitinkamai, JK albumų lentelėje. „Ginkluotosioms pajėgoms“ buvo suteiktas platinos sertifikatas JK ir auksas JAV.

Costello pradėjo 80-uosius su albumu „Get Happy !!“. ir dešimtmečio pabaigoje išleido dar aštuonis, įskaitant „Punch the Clock“ (1983), „Goodbye Cruel World“ (1984) ir „Spike“ (1989). 1985 m. Elvis atliko „The Beatles“ kūrinio „All You Need Is Love“ koverį „Live Aid“ Londone, o kitais metais dalyvavo „Self Aid“ Dubline. Pasibaigus jo sutarčiai su „Columbia Records“, jis pasirašė sutartį su „Warner Bros.“, o jo pirmajame albume su leidykla „Spike“ buvo populiariausias JAV singlas „Veronica“, kurį kartu parašė Paulas McCartney. Jiedu kartu parašė daugiau nei tuziną dainų, įskaitant McCartney „Mano drąsų veidą“ (1989) ir Costello „So Like Candy“ (1991). Sėkmingiausias 1990-ųjų Elvio albumas buvo 1994 m. „Brutal Youth“, kuris JK albumų sąraše užėmė antrąją vietą.

1998 m. Costello bendradarbiavo su Burtu Bacharachu albume „Painted From Memory“ ir pora įrašė naują 1968 m. Bacharacho dainos „Aš niekada nebesimylėsiu“ versiją „Austin Powers: The Spy Who Shagged Me“. Burt ir Elvis atliko dainą filme, ir ji pasirodė garso takelyje. 1999 m. Costello pasirodė „Saturday Night Live“ 25-mečio specialiojoje programoje, atlikdama „Radio Radio“ su „Beastie Boys“ kaip savo antrine grupe. Nuo 2001 m. Elvis išleido 12 studijinių albumų, įskaitant 2002 m. „Kai aš buvau žiaurus“ ir 2013 m. „Wise Up Ghost“, bendradarbiavimą su šaknimis. 2008–2010 m. Jis vedė laidą „Spectacle: Elvis Costello with…“ JK 4 kanale ir Kanados CTV. 2008 m. Lapkričio mėn. Jis pasirodė Stepheno Colberto filme „A Colbert Christmas: The Greatest Gift of all“. 2011 m. Costello kartu su Cookie Monster ir Elmo pasirodė „Sesame Street“. 2018 m. Jis išleido albumą „Look Now“, kuriame buvo dainų, parašytų kartu su Bacharachu ir Carole'u Kingu, ir laimėjo pirmąjį „Grammy“. Elvis ketina išleisti 30-ąjį studijinį albumą „Hey Clockface“ 2020 m. Spalio 30 d.

Asmeninis gyvenimas: Elvis 1974 m. Vedė Mariją Burgoyne, o prieš išsiskirdami jie turėjo sūnų Matthew. Costello 1986 m. Gegužės mėn. Vedė „Pogues“ bosistą Caitą O'Riordaną ir jie išsiskyrė 2002 m. 2003 m. Gruodžio 6 d. Eltono Johno namuose jis vedė džiazo dainininkę / pianistę Dianą Krall ir lygiai po trejų metų pasveikino sūnus dvynukus Dexterį ir Franką. . 1980-ųjų pradžioje Elvisas tapo vegetaru, pamatęs dokumentinį filmą „The Animals Film“. Jis yra „Premier“ lygos futbolo gerbėjas, nuo jaunystės palaikantis „Liverpool FC“. 2018 m. Jis buvo priverstas atšaukti savo Europos turo pabaigą, kol atsigavo po operacijos, skirtos „mažam, bet labai agresyviam vėžiniam piktybiniam navikui“ gydyti. Costello yra Amerikos džiazo fondo direktorių tarybos narys. Jis dirba su džiazo fondu nuo 2001 m. Ir daugybę kartų dalyvavo jų kasmetinėje „A Great Night Harlem“.

Apdovanojimai ir nominacijos: Costello buvo nominuotas 14 „Grammy“ nominacijų, laimėjęs geriausią tradicinį popmuzikos albumą už dainą „Look Now“ 2020 m. 2004 m. Jis pelnė Oskaro nominaciją kaip geriausia muzika, originali daina už „Scarlet Tide“, kuri buvo rodoma filme. Šaltasis kalnas “. Elvis laimėjo BAFTA TV apdovanojimą už geriausią originalią televizijos muziką už filmą „G.B.H.“ 1992 m. ir 1989 m. jis gavo MTV vaizdo muzikos apdovanojimą už geriausią vyro vaizdo klipą už „Veroniką“. 2010 m. Jis laimėjo „Gemini“ apdovanojimą už geriausią pokalbių seriją už spektaklį „Reginys: Elvisas Costello su…“, kurį pasidalijo su vykdomaisiais prodiuseriais Eltonu Johnu, Davidu Furnishu, Martinu Katzu ir Steve'u Hamiltonu Shawu. Costello taip pat yra apdovanotas Liverpulio universiteto (2008) ir Naujosios Anglijos konservatorijos (2013) muzikos garbės daktaro laipsniais.

Elviso Costello grynoji vertė

Elvis costello

Grynoji vertė: 70 milijonų dolerių
Gimimo data: 1954 m. Rugpjūčio 25 d. (66 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 5 pėdos 10 colių (1,78 m)
Profesija: Muzikantas, dainininkas ir dainų autorius, įrašų prodiuseris, aktorius, filmo partitūros kompozitorius
Tautybė: Jungtinė Karalystė
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija