Eniko Harto grynoji vertė

Kiek verta Eniko Hart?

Eniko Harto grynoji vertė: 50 milijonų dolerių

„Eniko Hart“ grynoji vertė: „Eniko Hart“ yra Amerikos socialinės žiniasklaidos asmenybė, kurios grynoji vertė siekia 50 milijonų dolerių. Ji labiausiai žinoma dėl to, kad yra ištekėjusi Kevinas Hartas . Akivaizdu, kad didžioji dalis Eniko grynosios vertės yra susijusi su bendruomenės turtu ir jos vyro uždarbiu.

Eniko Hart gimė 1984 m. Rugpjūčio mėn. Baltimorėje, Merilande. 2016 m. Ji susituokė su Kevinu Hartu po ilgalaikių santykių, dėl kurių 2014 m. Įvyko sužadėtuvės. 2017 m. Lapkričio mėn. Eniko Hart pagimdė poros sūnų Kenzo Kash Hart ir paskelbė esanti nėščia. su savo antruoju vaiku 2020 m. Ji turi du vaikus iš Kevino Harto. Eniko Hartas yra populiarus socialiniuose tinkluose ir turi tris milijonus „Instagram“ sekėjų. Ji pasirodė serialų „Pramogos šį vakarą“ ir „E! Tiesiogiai iš Raudonojo kilimo. 2017 m. Kevinas Hartas prisipažino apgavęs savo žmoną, kai ji buvo nėščia su savo sūnumi. Jis buvo vedęs Torrei Hart nuo 2003 iki 2011 metų ir yra žinomas kaip aktorius, prodiuseris ir stand-up komikas.

Eniko Harto grynoji vertė
Grynoji vertė: 50 milijonų dolerių
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija