„Full House“ oficialiai grįš kitais metais „Netflix“

2016 m. „Full House“ grįš į televiziją kaip „Fuller House“, 13 epizodų tęsinys „Netflix“, patvirtino transliacijos paslauga. („Screengrab“/„NY Daily News“)

LOS ANGELES - tai oficialu. 2016 m. „Full House“ grįš į televiziją 13 serijų „Netflix“ tęsiniui, patvirtino transliacijos paslauga.

Johnas Stamosas, vaidinęs dėdę Džesį populiariame šeimos komedijoje, pirmadienio vakarą paskelbė naujienas laidoje „Jimmy Kimmel Live“!

kokia yra Goldie Hawn grynoji vertė

„Fuller House“ vadinamas atgimimo serialas daugiausia dėmesio skirs Candace Cameron Bure personažui D.J. Tanner, neseniai našlė ir nėščia veterinarijos gydytoja. Jos jaunesnioji sesuo ir trokštanti muzikantė Stephanie Tanner (Jodie Sweetin) ir jos vaikystės geriausias draugas Kimmy Gibbler (Andrea Barber) kartu su įžūlia Gibblerio paaugle dukra Ramona persikelia padėti D.J. auginti du sūnus-maištaujantį 12-metį J.D. ir neurotišką 7-erių Maxą-ir netrukus pasirodysiantį kūdikį.



Stamosas ruošia šou ir pakartoja savo kaip kviestinės žvaigždės vaidmenį.

Diskusijos su originaliomis „Full House“ žvaigždėmis Bobu Sagetu, Mary-Kate ir Ashley Olsen, Dave'u Coulier'iu ir Lori Loughlin tęsiasi dėl svečių pasirodymo naujoje laidoje, rašoma „Netflix“ pranešime. Tačiau Loughlin neseniai sakė „Access Hollywood Live“, kad nėra tikra, ar grįš.

Jie sudarė sandorius su puse aktorių, bet ne su kita puse, balandžio 21 d. Ji sakė laidos dalyviams Billy Bushui ir Kitui Hooveriui. Aš neturiu susitarimo, Dave'as neturi susitarimo, Bobai, mes visi derybas. Manau, kad visi norėtume sugrįžti, jei galia būtų teisinga mums visiems.

kodėl vaiduoklių nuotykiai buvo atšaukti

Ji sakė nežinanti, ar tai tiesa Mary-Kate ir Ashley Olsen.

Nesvarbu, kiek pinigų jie gauna, jiems nerūpi. Sąžiningai nežinau, ar jie nori tai padaryti. Esu tikras, kad jie su jais kalba. Nežinau, kas ten vyksta, - sakė ji laidoje. Visiems patiktų [jei grįžtų], būtų tikrai malonu.

„Full House“, transliuojamas ABC nuo 1987 iki 1995 m., Sekė Danny Tannerį (Sagetą) ir jo didelę šeimą po žmonos mirties.

Būdami dideli originalių „Full House“ gerbėjų, džiaugiamės galėdami pristatyti naują „Fuller House“ pasakojimą esamiems gerbėjams visame pasaulyje, kurie užaugo pagal originalą, taip pat naujos kartos pasauliniams žiūrovams, užaugusiems kartu su „Taner“. sindikacija, - sakoma Cindy Holland, pirminio „Netflix“ turinio viceprezidentė.

Bendrame pareiškime vykdomieji prodiuseriai Robertas L. Boyettas, Thomas L. Milleris ir Jeffas Franklinas sakė: „Pastarųjų 28 metų nuolatinė įvairaus amžiaus„ Full House “gerbėjų parama buvo stulbinanti. Man garbė ir jaudulys pasivyti šiuos mylimus personažus ir ištirti jų gyvenimą šiandien. Meilė, kurią matėte laidoje, buvo tikra. Visus šiuos metus aktoriai išliko mylinčia šeima. Mes taip pat džiaugiamės, kaip ir mūsų gerbėjai, kad pagaliau sugrąžintume „Full House“.

Kalbėdamas apie Jimmy Kimmelį, Stamosas sakė, kad jis, Franklinas (sukūręs originalią seriją), Boyettas ir Milleris daugelį metų planavo atskyrimą.

kiek vertas Todas Krislis

Tai meilės darbas, laidoje sakė Stamosas. Mes daugelį metų tiesiogine prasme bandėme tai padaryti teisingai, ir manau, kad pagaliau pavyko.

Kai Kimmelis paklausė, ar Sagetas pasirodys laidoje, Stamosas atsakė: „Jis geriau.

kiek uždirba tomas Olandas

Žinios apie „Full House“ susivienijimą pasklido anksčiau šį mėnesį per „TVLine“. „Netflix“ atstovas spaudai tuo metu sakė, kad istorija buvo tik gandas.

„Fuller House“ ateina iš „Miller-Boyett Productions“ ir „Jeff Franklin Productions“ kartu su „Warner Horizon Television for Netflix“.