„Švelnus milžinas“ Tommy „Tiny“ Listeris rastas negyvas Kalifornijos namuose

Šį penktadienį, 2019 m. Rugpjūčio 2 d., Failo nuotrauka, TommyŠį penktadienį, 2019 m. Rugpjūčio 2 d. Failo nuotraukoje, Tommy 'Tiny' Lister dalyvauja Mike Tyson Standing United ir Tyson Ranch Celebrity golfo turnyre Dana Point mieste, Kalifornijoje. Tommy Tiny Lister, buvęs imtynininkas, žinomas dėl savo Deebo charakterio penktadienio filmuose, mirė. (Willy Sanjuan nuotrauka/„Invision“/AP, failas)

Mirė buvęs imtynininkas Tommy Tiny Listeris, penktadienio filmuose žinomas dėl savo Deebo personažo. Jam buvo 62 metai.

kokia yra Ruben Studdard grynoji vertė

Listerio vadybininkė Cindy Cowan sakė, kad Listeris buvo rastas be sąmonės savo namuose Marina Del Rey, Kalifornijoje, ketvirtadienio popietę. Įvykio vietoje jis buvo pripažintas mirusiu.

Cowanas sakė, kad šių metų pradžioje Listeriui buvo diagnozuotas COVID-19. Ji sakė, kad aktorius įveikė virusą, tačiau jis susirgo maždaug prieš savaitę ir neseniai turėjo kvėpavimo problemų.Mirties priežastis nebuvo paskelbta, o koronerio tarnyba tiria.

Jis buvo švelnus milžinas, sakė Cowanas. Jis šypsojosi taip plačiai, kaip jūs galite įsivaizduoti. Jo labai pasiilgs. Mes visi sugniuždyti.

Listeris pradėjo savo imtynininko karjerą, stovėdamas 6 pėdų pločio ir plačiais pečiais, sverdamas apie 275 svarus. Ankstyvieji jo vaidmenys buvo HBO futbolo serijos „1st & Ten“ kartu su pasirodymu „Beverly Hills Cop II“, kuriame vaidino Eddie Murphy, ir „No Holds Barred“, 1989 m. Filmas, kuriame jo personažas Dzeusas imtynių rungtynėse metė iššūkį Hulkui Hoganui.

Tačiau žymiausias Listerio vaidmuo buvo 1995 metų filme „Penktadienis“ ir jo tęsinys po penkerių metų. Jis pavaizdavo Deebo, nusikaltėlio, žinomo kaip kaimynystės patyčias, vaidmenį, kuris gąsdino ir baugino savo kaimynus. Jo personažas buvo žinomas dėl savo liūdnai pagarsėjusios linijos „Get nokautas“, kaip įpratęs tavo tėvas.

Listeris taip pat pasirodė filmuose „The Fifth Element“, „The Dark Knight“ ir Austin Powers „Goldmember“.

„RIP Tiny Deebo Lister“, ketvirtadienio vakarą „Instagram“ pranešė „Ice Cube“. Mėgstamiausias Amerikos priekabiautojas buvo gimęs pramogautojas, kuris į veidą patekdavo į kepurę, bauginančią žmones įjungus ir išjungus fotoaparatą. Po to plati šypsena ir juokas. Ačiū, kad širdyje esi geras vaikinas. Aš tavęs jau pasiilgau.

Apie mirtį pirmą kartą pranešė garsenybių svetainė TMZ.