Gaukite nemokamą mėsainį Las Vegase Nacionalinę sūrio mėsainių dieną

Trečiadienį minint Nacionalinę sūrio mėsainių dieną, „The Black Venetian“ „Venetian“ dovanoja ...Trečiadienį, minint Nacionalinę sūrio mėsainių dieną, „The Venetian“ „Black Tap“ dovanoja nemokamus amerikietiškus mėsainius. („Black Tap Craft Burgers & Brews“)

Nemokami mėsainiai - ir viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirodyti.

Trečiadienį minint Nacionalinę sūrio mėsainių dieną, „Black Tap“ restorane „The Venetian“ pirmiesiems 100 užsisakiusių svečių padovanos nemokamą „All-American Burger“. Durys atidaromos 11 val. „All American“, kaip rodo pavadinimas, yra klasika su amerikietišku sūriu, salotomis, pomidorais ir naminiu specialiu padažu.

„Black Tap“, esantis prie „The Venetian“ kazino, neseniai atidarė atnaujintą terasą, iš kurios atsiveria vaizdai į Strip gatvę ir kurorto lauko gondolas.Bendrovė siūlo panašias akcijas savo vietose JAV, Singapūre ir Artimuosiuose Rytuose ir tikisi trečiadienį išdalinti 1000 visos Amerikos mėsainių. Jis taip pat žinomas dėl savo aukščiausios kokybės pieno kokteilių, kurių saldūs daiktai yra sluoksniuoti ant stiklo ir sukrauti ant purtyklės.