„Vaiduoklių nuotykių“ gerbėjai turės sumokėti už naujas serijas

Zakas Baganas tiria „Golden Tiki“ Las Vegase dėl paranormalios veiklos epizodo metu ...Zakas Baganas tiria „The Golden Tiki“ Las Vegase dėl paranormalios veiklos „Vaiduoklių nuotykių“ serijos metu. (Kelionių kanalas)

Vaiduoklių nuotykiai: „Cecil“ viešbutis turėjo būti hitas.

Dviejų valandų specialus, pirmasis Los Andželo orientyro tyrimas, įkvėpęs „American Horror Story: Hotel“, buvo panaudotas siekiant padėti šio mėnesio pradžioje pradėti prenumeratos transliacijos paslaugą „Discovery+“. Nuo šiol visos naujos „Vaiduoklių nuotykių“ serijos bus transliuojamos transliacijoje.

Daug kas klausiate ir taip, @DiscoveryPlus oficialiai yra nauji vaiduoklių namai vaiduoklių nuotykiams ... Žiūrėkite KATRĄ seriją dabar ir tada transliuokite būsimas NAUJAS serijas, kai jų premjera įvyks tik per d+. Stebėkite ir sekite, kad gautumėte daugiau GA „D+“ https://t.co/Ekl8boRU9z- Zakas Baganas ️ (@Zak_Bagans) 2021 m. Sausio 12 d

kiek vertas Paul Wall

Kaip tviteryje rašė laidos vedėjas ir vykdomasis prodiuseris Zakas Bagansas: Daugelis jūsų klausiate ir taip, @DiscoveryPlus oficialiai yra nauji vaiduoklių namai, kuriuose vaiduokliai vaiduokliai ... Dabar žiūrėkite KIEKVIENĄ seriją, o tada transliuokite būsimas NAUJAS serijas, kai jų premjera įvyks tik per d+. Stebėkite ir sekite, kad gautumėte daugiau GA „D+“

„Travel Channel“ atstovas trečiadienį patvirtino naujienas.

Buvo triukšmo, kad kai kurios populiaresnės serijos iš naujose įmonėse dalyvaujančių kanalų, įskaitant „A&E“, „Lifetime“, „TLC“, „History“, „Animal Planet“, „Food Network“, „Travel Channel“ ir „HGTV“, bus perkeltos į „Discovery+“, iš esmės jas paliekant. mokama siena. Planai kainuoja 4,99 USD per mėnesį su reklamomis arba 6,99 USD per mėnesį be jų.

Kitas serialas, kuriame vaidina Las Vegase gyvenančios asmenybės, „Property Brothers: Forever Home“ jau perėjo prie „Discovery+“. Naujus serialo epizodus, kuriuose vaidina Drew ir Jonathanas Scottas, galima pamatyti tik tarnyboje.

Lin manuel miranda grynoji vertė 2017 m

„Ghost Adventures“ gerbėjai jau džiaugiasi džiaugsmu, nes kiekvieną epizodą galima transliuoti vienoje vietoje ir apgailestauja dėl sumanymo sumokėti daugiau pinigų, kad galėtumėte žiūrėti savo mėgstamą laidą.

Štai keletas reakcijų:

Nuostabi naujiena buvo Binge žiūrėjimas @GhostAdventures ant @discoveryplus kadangi išėjo tikrai verta užsiregistruoti visiems sezonams ir yra specialių pasiūlymų, įskaitant nuostabią „Cecil Hotel“ bėdą, ar yra tiek daug ką žiūrėti, hmm pasirinkimų pasirinkimas 🤔🤔 pic.twitter.com/2ynfoEaM3l

- Gracemahony (@Gracemahony5) 2021 m. Sausio 12 d

Žiūrėjau nuo pirmojo sezono 1 serijos ir nepraleidau nė vienos serijos. Na, iki „Cecil“ viešbučio epizodo. Atsiprašome, nemokėsiu už atskirus kanalus ir liūdna matyti, kad išeinate. Tai visi šie šuoliai, šokinėjantys ryklį.

kiek kainuoja Mary j blige

- NortheastFirephotos (@NortheastFireph) 2021 m. Sausio 12 d

Žiūrėjau nuo pat pradžių, bet aš, kaip ir daugelis šios pandemijos, tiesiog negaliu sau leisti dar vienos transliacijos paslaugos. tinklo sprendimas greičiausiai jums kainuos didelę dalį jūsų auditorijos, įskaitant mane. buvo smagu, kol truko. adios.

- Kurtas B. (@Kurt_SDMF) 2021 m. Sausio 12 d

Prisijungiau prie „Discovery+“, kad galėčiau žiūrėti visus GA epizodus, tačiau jie taip pat turi kitų dalykų, kuriuos reikia žiūrėti. 4,99 USD per mėnesį nėra blogai už turinio kiekį! Man tai patinka! Protingai pasielkite savo vaikino pusėje ..

kiek pinigų vertas Jay Leno

- Ileana (@ ileana_828) 2021 m. Sausio 12 d

Visi liepsnojantys Zaką už sprendimą, kurį greičiausiai priėmė kažkas aukščiau už jį priimant sprendimus = 🤡
Visi žinome, kaip Zakas jaučia klounus.

- Lost Winchester (@agntenglnd) 2021 m. Sausio 12 d