Gordono Ramsay grynoji vertė

Kiek verta Gordon Ramsay?

Gordono Ramsay grynoji vertė: 220 milijonų dolerių

Gordono Ramsay atlyginimas

60 mln. USD per metus

Gordono Ramsay grynoji vertė: Gordonas Ramsay yra britų virėjas, restoranas, rašytojas, televizijos asmenybė ir maisto kritikas, kurio grynoji vertė yra 220 milijonų dolerių. Kaip realybės televizijos asmenybė, Ramsay yra žinomas dėl savo ugningo temperamento, griežto elgesio ir dažno sprogmenų naudojimo. Jis dažnai įžeidinėja varžovus dėl jų maisto gaminimo sugebėjimų.

Ankstyvas gyvenimas: Gordonas Jamesas Ramsay'us gimė 1966 m. Lapkričio 8 d. Johnstone, Renfrewshire, Škotijoje. Kai jam buvo penkeri, jo šeima persikėlė į Angliją ir jis augo Stratforde prie Eivono. Jis yra antras iš keturių vaikų. Jo šeima nuolat judėjo, kai jis buvo vaikas dėl tėvo siekių ir profesinių nesėkmių. Jo tėvas kartais būdavo smurtaujantis alkoholikas ir moteris. Būdamas 16 metų Ramsay išsikraustė iš savo šeimos namų ir į nuosavą butą. paauglystėje Ramsay paauglystėje puikiai mokėjo futbolą / futbolą, tačiau jo žaidimo dienas sutrumpino trauma. Tuo metu Ramsay jau susidomėjo kulinarija. 19 metų jis įstojo į Šiaurės Oksfordšyro technikos koledžo viešbučių valdymo programą.

Karjera: Devintojo dešimtmečio viduryje Ramsay dirbo „Wroxton House“ viešbutyje komisijos virėju. Iš ten jis vedė virtuvę ir 60 vietų valgomąjį „Wickham Arms“. Po to jis persikėlė į Londoną, kur dirbo daugybėje restoranų, prieš nusileisdamas darbui liūdnai temperamentingam virėjui Marco Pierre'ui White'ui Harvey's. Jis dirbo Harvey's dvejus metus ir 10 mėnesių, kol pavargo nuo White'o „įniršio, patyčių ir smurto“. Ramsay e nusprendė studijuoti prancūzų virtuvę ir išvyko dirbti į Albert Roux ir Le Gavroche į Mayfair, kur jis susitiko su Jeanu-Claude'u Bretonu, kuris dabar yra jo restoranas „Gordon Ramsay“. Metus padirbėjęs „Le Gavroche“, Roux pakvietė Ramsay dirbti su juo kaip antrą vietą viešbutyje „Hotel Diva“, slidinėjimo kurorte Prancūzijos Alpėse. Iš ten tuomet 23 metų Ramsay persikėlė į Paryžių dirbti su Guy Savoy ir Joel Robuchon, abu „Michelin“ žvaigždėmis įvertintais virėjais. Trejus metus jis tęsė mokymus Prancūzijoje.

Po metų sabato kaip privatus virtuvės šefas jachtoje, Ramsay grįžo į Londoną ir jam buvo pasiūlyta vyriausiojo virėjo vieta eiti trijų „Michelin“ žvaigždžių šefo Pierre'o Koffmano pareigas La Tante Claire Chelsea. Neilgai trukus jo senasis viršininkas Marco Pierre'as White'as pasiūlė suteikti vyriausiojo virėjo darbą (mainais už 10% dalį) „Rossmore“, kurį Ramsay pervadino į baklažaną ir po 14 mėnesių pelnė pirmąją „Michelin“ žvaigždę. 1997 m. Baklažanai atiteko antroji „Michelin“ žvaigždė. Ramsay paliko partnerystę 1998 m. Vasarą dėl nesutarimų dėl įmonės krypties.

Tais pačiais metais Ramsay Londono Chelsea rajone atidarė savo restoraną restoranu „Gordon Ramsay“. 2001 m. Restoranas gavo trečią „Michelin“ žvaigždę, todėl Ramsay tapo pirmuoju škotu, pasiekusiu šį žygdarbį.

Iš ten jo imperija greitai išsiplėtė. Jis atidarė (ir uždarė) daugybę švenčiamų restoranų, pradėjo savo JAV televizijos laidą „Pragaro virtuvė“, tapo „Maisto tinklo“ funkcija ir užkariavo vieną vakarienę po vieną. Jis turi restoranus Dubajuje, Tokijuje, Londone, Niujorke, Airijoje, Kanadoje ir iki 2015 m. Vakarų Holivude, švenčiamajame Londono viešbutyje, Sunset Boulevard, Los Andžele.

(Robino Marchanto / „Getty Images“ nuotr.)

Televizijos karjera: Pirmasis Ramsay kanalas televizijoje vyko per du dokumentinius filmus: 1998 m. „Virimo taškas“ ir 2000 m. „Už virimo taško“. 2001 m. Jis pasirodė „Faking It“ laidoje ir padėjo būsimam virėjui - mėsainių kepalui - išmokti amato. Šis epizodas laimėjo BAFTA 2001 m. Kaip geriausia faktinė televizijos akimirka. 2004 m. Jis pasirodė dviejuose britų televizijos serialuose „Ramsay's Kitchen Nightmares“ ir „Hell's Kitchen“. 2005 m. „Fox“ tinklas atvedė Ramsay į Amerikos auditoriją su JAV „Pragaro virtuvės“ versija. JAV „Fox Nightmares“ versija taip pat buvo transliuojama per „Fox“. „Gordon Ramsay 24 valandos į pragarą ir atgal“ pakeitė „Fox“ virtuvės košmarus.

2010 m. Ramsay dirbo JAV „MasterChef“ versijos prodiuseriu ir teisėju. Jis vaidino kelionių aprašyme apie savo vizitą Indijoje „Gordono didysis pabėgimas“, po kurio sekė serija Azijoje. Jis vedė seriją „Geriausias restoranas„ Ramsay ““, kuris buvo pirmasis JK serialas, kurį sukūrė pačios Ramsay gamybos įmonė „Viena bulvė - dvi bulvės“. Ramsay prisijungė prie kelių kitų garsenybių šefų 2010 m. Serijoje „Didžioji žuvų kova“, kur jis, kartu su savo virėju Jamie Oliveriu ir keletu kitų, praleido laiką tralerių valtyje, norėdamas atkreipti dėmesį į šimtų tūkstančių sūraus vandens išmetimą žuvis.

2012 m. Kovo mėn. „Fox“ paskelbė ketvirtąją „Ramsay“ tinklą „Fox“ tinkle. „Hotel Hell“ serija yra panaši į „Kitchen Nightmares“.

Asmeninis gyvenimas: Jis vedė Cayetana (Tana) Elizabeth Hutcheson, Montessori mokytą mokytoją, 1996 m. Jie turi keturis vaikus: Megan (1998), dvynukus, Jacką ir Holly (2000) ir Matildą (2002). Pora laiką dalijasi tarp Wandsworth Common, Londono ir Los Andželo.

Svarbiausi atlyginimo aspektai: Gordono Ramsay atlyginimas už epizodą yra 225 000 USD. Paprastai jis iš savo žiniasklaidos ir restoranų imperijos uždirba apie 45 milijonus dolerių per metus. Nuo 2017 m. Birželio iki 2018 m. Birželio Gordonas uždirbo į šiaurę nuo 60 mln. Nuo 2018 m. Birželio iki 2019 m. Birželio jis uždirbo 65 mln. USD. 2019 m. Liepos viduryje Gordonas pardavė 50% savo Šiaurės Amerikos holdingo akcijų „Lion Capital“. „Lion“ planuoja išleisti 100 milijonų dolerių 100 „Gordon Ramsay“ restoranų įkūrimui JAV nuo 2020 iki 2025 m.

Nekilnojamasis turtas: 2012 m. Ramsay įsigijo 6,75 mln. Dolerių namą Bel Aire, Los Andžele. 7413 kv. Metrų ploto dvare yra penki miegamieji, šeši vonios kambariai, baseinas ir, žinoma, moderniausia prabangi virtuvė.

Jis taip pat turi namą Londone, kuris buvo įsigytas 2002 m. Už 3,5 mln. JAV dolerių, ir mažiausiai tris namus, iš viso įsigytus už 13 mln. USD Anglijos pajūrio mieste Fowey. Įspūdingiausias jo turtas Fowey mieste buvo įsigytas 2015 metais už maždaug 6 milijonus dolerių. Tada jis išleido daug pinigų renovacijai, įskaitant didelį baseiną su skaidriomis sienomis, iš kurių atsiveria vandenyno vaizdai. Vien permatoma siena kainavo apie 100 000 USD.

Gordono Ramsay grynoji vertė

Gordonas Ramsay

Grynoji vertė: 220 milijonų dolerių
Atlyginimas: 60 mln. USD per metus
Gimimo data: 1966 m. Lapkričio 8 d. (54 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 1,88 m (6 pėdos)
Profesija: Vedėjas, virėjas, restoranas, televizijos asmenybė, virėjas, televizijos prodiuseris, aktorius, televizijos direktorius
Tautybė: Jungtinė Karalystė
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija