„Guns N’ Roses “, vaidinimai„ Hard Rock “, klavišininko Dizzy Reed laukinis pasivažinėjimas

6486668-1-46486668-1-4

Tapti roko žvaigžde yra eilė žingsnių - tarsi išsiblaivymas, kuris neišvengiamai seka.

Tai vyksta maždaug taip:

1 žingsnis: Prisijunkite prie grupės.2–11 veiksmai: sumokėkite mokesčius.

12 žingsnis: tiek mažai žmonių čia atvyksta, ar tikrai verta paminėti?

Karibų piratai 1 kasa

Na, Dizzy Reedui tai yra, o „Guns N’ Roses “klavišininkas ten pateko greičiau nei dauguma, prisijungęs prie grupės 1990 m., Kaip tik tada, kai GNR didino savo komercinio piko aukštumas.

Jie buvo beveik didžiausia grupė tuo metu, Reedas sako baigęs Holivudo klubus privačiuose lėktuvuose beveik per naktį. Aš tiesiogine to žodžio prasme nuo „Whisky A Go-Go“ ketvirtadienio vakarų persikėliau į visą pasaulį.

Prisimenu, kažkada turnyre „Naudok savo iliuziją“ buvome apie trejus metus,-tęsia jis, remdamasis 1991 m. Dviejų albumų rinkinio „GNR“ keliais. Aš sėdėjau su kai kuriais įgulos vaikinais, o jie pasakoja autobusų istorijas. Man tai pasirodė, ir jie sako: „Dizzy, ar turi gerų autobusų istorijų?“ Ir aš pradėjau juoktis, pavyzdžiui: „Aš niekada nebuvau kelionių autobuse“.

Tai nuo to laiko pasikeitė.

Dabar turiu daug autobusų istorijų, - šypteli jis. Tai labiau rokenrolas.

Reedas užsimena apie tai, kad, nors GNR vis dar buvo didžiulis gastrolių veiksmas, jis nebuvo toks patrauklus, bent jau valstijose, kai grupės koncertai buvo garantuoti išpardavimai bet kuriame mieste su ledo ritulio arena ir elektra.

Visi žino kodėl: iš klasikinės grupės sudėties liko tik dainininkas Axlas Rose'as, nes GNR matė, kad ateina ir išeina daugiau muzikantų nei vietinė nemokama klinika.

O tada-grupės ilgai besitęsianti kinų demokratija-albumas, kuriam prireikė beveik pusantro dešimtmečio, kol jis buvo išleistas 2008 m.

Ažiotažas ir vėlesnės smūgio linijos, susijusios su dažnai vėluojančiu albumo išleidimu, užgožė vieną dalyką: tai tikrai geras rokenrolo įrašas.

Savo ruožtu grandioziškai ir susimąstydamas, plikydamas ir ieškodamas, jis suporuoja pliką koją (albumo titulinė daina; šerpetojantis pirmasis singlas „Shackler's Revenge“) su plačiomis baladėmis, kurių apimtis yra beprotiškai epinė (Atsiprašau; tai aš myliu).

kiek vertas Sidnėjus Krosbis

Albumas yra ir niuansuotas, ir betarpiškas, tekstūruotas ir visceralus.

Ant jo Rose balsas išlieka gamtos jėga ir toks pat nepastovus, plaukai ant ugnies kaukia, sušvelninti žaizdingai skambančiu blizgesiu.

Kai pirmauja Rose, įraše jaučiamas augimas, toks asmeniškas ir muzikalus.

Atleisk tiems, kurie griauna mano sielą / Ir palaimink juos, kad jie pasens / / Išlaisvink juos, kad jie žinotų / Kad niekada nevėlu, Rose dainuoja Madagaskare, išreikšdama nuotaiką, kurią sunku įsivaizduoti prieš metus, kai jis dainavo nuodingus lygintuvus, tokius kaip „Get in the Ring“.

Tačiau, kaip pažymi Reedas, GNR stovykloje, be sudėties, pasikeitė daug dalykų, ypač temperamentas.

Kai aš įstojau į grupę, jis beveik sunaikino save, sako jis. Tai buvo tik vartoti, vartoti ir daryti viską, ką norėjome. Tai jau tikrai ne taip. Tai daugiau verslas, bet mes vis tiek esame grupė. Štai ką žmonės turi suvokti. Aš gana šiek tiek nusiraminau. Svaigimas, narkotikai ir bet kas kitas, dabar tai ne tiek daug.

Žinoma, kai kurie senieji grupės įpročiai lieka nepažeisti, pavyzdžiui, savotiškas Rose įprotis priversti gerbėjus laukti kelias valandas prieš lipant į sceną.

kalnų vyrų Eustace Conway grynoji vertė

Reedas, kuris spaudžia gana daug, yra šiek tiek sudėtingas, todėl jo visada prašoma atsakyti už ką nors kitą, būtent Rose, gyvsidabrio figūrą, kuri retai duoda interviu.

Reedas žino, kad esama atotrūkio tarp visuomenės suvokimo apie Rose ir vaikino, su kuriuo dabar daugiau nei du dešimtmečius blyško kaip ilgiausiai dirbanti grupės narė po paties dainininko.

Jis yra geras draugas ir gana juokingas, sako Reedas. Prieš eidamas į sceną jis daug kartų papasakos mums ką tik išgirstą pokštą ar ką nors perskaityto, kuris buvo tikrai juokingas, tada atrodo: „Gerai, eikime žaisti“.

Ne visada saulėta, puiki diena, priduria jis, pripažindamas grupės pakilimus ir nuosmukius, bet jei man tai nepatiktų, aš to nedaryčiau. Ir aš vis dar tikrai jį kasiu.

Reedas turi dar vieną priežastį pasimėgauti vėlai, nes „Guns N’ Roses “neseniai buvo išrinkta įtraukti į Rokenrolo šlovės muziejų.

Žinoma, tai kelia akivaizdų klausimą: kas iš šios pagarsėjusios lūžusios grupės, buvusios ir dabartinės, pasirodys ceremonijose?

O su pagerbtais veiksmais, kurie tam tikru momentu paprastai atliekami įvadinėje šventėje, kas iš tikrųjų užims sceną kaip „Guns N’ Roses “?

Ridas stebisi tais pačiais dalykais.

kiek pinigų turi Markas Wahlbergas

Aš dar negavau jokio tvarkaraščio ar maršruto ir tikrai nelabai žinau apie visą procesą, bet padarysiu viską, žmogau, sako Reedas, profesionalus sprendžiant tokius sudėtingus klausimus. Aš visada sakau, kad aš visada paskutinis, kuris sužino. Galiu būti Taityje ar pan. Ir paskambinti, kas žino?

Tinka, kad jis mintį užbaigia klausimu.

Neapibrėžtumas, drama, įtampa: „Guns N’ Roses “nariai bėgant metams galėjo keistis, tačiau bent kai kurie dalykai išliko nepakitę.

Susisiekite su žurnalistu Jasonu Bracelinu adresu jbracelin@ reviewjournal.com arba 702-383-0476.

Peržiūra
„Guns N’ Roses “
8 vakaro. šiandien ir šeštadienį
„The Joint at the Hard Rock“, 4455 Rojaus kelias
91 USD (693–5066)