Gerai sužaidusi ranka: „Bad Beat Brewing“ savininkas ketina švęsti pirmuosius verslo metus

„Bad Beat Brewing“ vidus matomas antradienį, 2015 m. Birželio 23 d., Hendersone. Liepos 11 d. „Bad Beat Brewing“ švenčia savo vienerių metų jubiliejų. (James Tensuan/Las VegasJournal) Sekite ...„Bad Beat Brewing“ vidus matomas antradienį, 2015 m. Birželio 23 d., Hendersone. Liepos 11 d. „Bad Beat Brewing“ švenčia savo vienerių metų jubiliejų. (James Tensuan/Las VegasJournal) Sekite Jamesą Tensuaną „Twitter“ @jtensuan. Norėdami pamatyti daugiau nuotraukų, spustelėkite paveikslėlį. Vyriausiasis aludaris Westonas Barkley antradienį, 2015 m. Birželio 23 d., Hendersone dezinfekuoja alaus gamybos įrangą kaip „Bad Beat Brewing“. Liepos 11 d. „Bad Beat Brewing“ švenčia savo vienerių metų jubiliejų. (James Tensuan/Las VegasJournal) Sekite Jamesą Tensuaną „Twitter“ @jtensuan Bakstelėjimai matomi „Bad Beat Brewing“ antradienį, 2015 m. Birželio 23 d., Hendersone. Liepos 11 d. „Bad Beat Brewing“ švenčia savo vienerių metų jubiliejų. (James Tensuan/Las VegasJournal) Sekite Jamesą Tensuaną „Twitter“ @jtensuan „Bad Beat Brewing“ baras matomas antradienį, 2015 m. Birželio 23 d., Hendersone. Liepos 11 d. „Bad Beat Brewing“ švenčia savo vienerių metų jubiliejų. (James Tensuan/Las VegasJournal) Sekite Jamesą Tensuaną „Twitter“ @jtensuan Tušti buteliai, paruošti užpildyti, matomi „Bad Beat Brewing“ antradienį, 2015 m. Birželio 23 d., Hendersone. Liepos 11 d. „Bad Beat Brewing“ švenčia savo vienerių metų jubiliejų. (James Tensuan/Las VegasJournal) Sekite Jamesą Tensuaną „Twitter“ @jtensuan Vyriausiasis aludaris Westonas Barkley dezinfekuoja statines „Bad Beat Brewing“ antradienį, 2015 m. Birželio 23 d., Hendersone. Liepos 11 d. „Bad Beat Brewing“ švenčia savo vienerių metų jubiliejų. (James Tensuan/Las VegasJournal) Sekite Jamesą Tensuaną „Twitter“ @jtensuan Vyriausiasis aludaris Westonas Barkley gamina alų „Bad Beat Brewing“ antradienį, 2015 m. Birželio 23 d., Hendersone. Liepos 11 d. „Bad Beat Brewing“ švenčia savo vienerių metų jubiliejų. (James Tensuan/Las VegasJournal) Sekite Jamesą Tensuaną „Twitter“ @jtensuan Antradienį, 2015 m. Birželio 23 d., Hendersone, „BBA Morning Payoff“, imperatoriškas kavos puodelis, sėdi statinėje, kuria buvo gaminamas pirmasis Nevados burbonas. Liepos 11 d. „Bad Beat Brewing“ švenčia savo vienerių metų jubiliejų. (James Tensuan/Las VegasJournal) Sekite Jamesą Tensuaną „Twitter“ @jtensuan Vyriausiasis aludaris Westonas Barkley gamina alų „Bad Beat Brewing“ antradienį, 2015 m. Birželio 23 d., Hendersone. Liepos 11 d. „Bad Beat Brewing“ švenčia savo vienerių metų jubiliejų. (James Tensuan/Las VegasJournal) Sekite Jamesą Tensuaną „Twitter“ @jtensuan „Bad Beat Brewing“ savininkas Nathan Hall pozuoja priešais medinį logotipą alaus daryklos čiaupo kambaryje. Hendersono gyventojas alaus daryklą atidarė 2014 m. Liepos mėn. (Ypatinga peržiūrėti)

Tai nebuvo pirmas kartas, kai Hendersono gyventojas Nathanas Hallas lošė ir įsitraukė į viską.

Buvęs pokerio žaidėjas, norėdamas praėjusią vasarą atidaryti „Bad Beat Brewing“, pardavė savo namą ir nuomojamą turtą bei likvidavo savo banko sąskaitą.

Ir iki šiol jis teisingai žaidė kortomis.kas yra Toby Keith grynoji vertė

Alaus darykla, 7380 Eastgate Road, Suite 110, planuoja švęsti savo vienerių metų jubiliejų nuo 15 val. iki liepos 11 d. vidurnakčio. Į renginį įeina maistas, loterijos, žaidimai ir, žinoma, alus.

Mes išleisime savo „Joker Anniversary Ale“ - stiprų belgišką šviesų alų, kuris nuo metų pradžios brandinamas chardonnay statinėse iš Napos slėnio, sakė Hall. Taip pat išleidžiame savo „Morning Pay Off“ imperatoriškus pusryčius, kurie sensta vienoje iš Las Vegaso spirito varyklos „Nevada 150 Bourbon“ statinių, ir išleidžiame naujo lygio imperinį IPA.

Alaus darykla reguliariai tiekia penkis alus: „Bluffing Is not Weisse“, vokiško stiliaus hefeweizen; „Ante Up Amber“, gintarinis elis; Ace in the Hole, bazilikas šviesiai alus; „Hoppy Times“, Indijos šviesus alus; ir „Gutshot“, sausas airių storulis.

Be to, Hall sakė, kad planuoja maždaug kas du mėnesius pasukti naują alaus daryklą.

Mes taip pat platiname 22 uncijų butelius vietinėse vietose, tokiose kaip „Whole Foods“, „Vons“, „Sprouts“, „Lee's“ (nuolaida alkoholiui) ir „Total Wine“ (ir dar daugiau), sakė Hall. Mes taip pat tikimės, kad netrukus ir ne valstybėje pradėsime platinti „Reno“ ir ketiname gaminti mažesnio formato butelius.

Kaip ir daugelis turistų, būtent kortelės pritraukė Virdžinijos transplantaciją į Nuodėmių miestą 21 -erių. Įveikęs šansus, Hall gerai sužaidė ir nusprendė persikelti į slėnį.

Nors žaidžiau kortomis, vis tiek turėjau kitų darbų, - sakė jis. Kiekvieną kartą išeidamas žaisdavau nuo aštuonių iki 16 valandų, nes norint laimėti reikia laiko, bet tada gimė dukra, todėl nustojau daugiau laiko praleisti su ja.

Hallas niekada nesvarstė alaus, kol draugas nepasakė, kad išvirė pirmąją partiją, ir tai buvo baisu. Pasidomėjęs, ar jam pavyks geriau, Hallas užsisakė alaus rinkinį iš „Groupon“.

Aš padariau savo pirmąją partiją ir viskas buvo gerai, todėl po dviejų savaičių aš padariau kitą, sakė Hall. Po mėnesio aš pastatiau kegeratorių ir pradėjau maišyti alų. Iš ten jis tiesiog tapo nekontroliuojamas. Turėjau vieną garažą, skirtą tik alaus dalykams.

Ilgus metus „Hall“ buvo gaminamas kaip hobis ir aistra, retkarčiais leidžiantis visuomenei paragauti jo kūrybos vietiniuose pasirodymuose. Jis sakė rimtai neatidaręs alaus daryklos, kol nesutiko savo alaus daryklos meistro Westono Barkley namų šeimininkų klube.

Žmonės kartais skeptiškai žiūri į namų aludarius, ir aš manau, kad taip yra todėl, kad Las Vegase pagaminto alaus scena atsilieka nuo kitų miestų, sakė Hallas.

Nors Hall baigė savo verslo planus, kaimyniniai „CraftHaus“ alaus daryklos savininkai Wyndee ir Dave Forrest dirbo su Hendersono miestu, kad pakeistų alaus daryklos licenciją ir gamybos zoną, įtraukdami čiaupą. Pakeitimai leido „Hall“ lengviau apsaugoti vietą tame pačiame verslo komplekse.

„Bad Beat Brewing“ duris atvėrė 2014 m. Liepos 11 d. Ir prisijungė prie Las Vegaso spirito varyklos, „Grape Expectations“ ir „CraftHaus“ Hendersono „Artisan Booze“ rajone.

su kuria buvo ištekėjusi Sonja Morgan

Siekdamas neatsilikti nuo poreikių, Hall paskyrė Barkley atsakingą už naujų partijų gaminimą, kai tik atsiras bakas, kuris gali būti kelis kartus per savaitę.

Aš neprižiūriu receptų ir nesikišu į idėjų procesą, sakė Hallas. Jei (Barkley) mano, kad jam reikia ką nors pakeisti, kad receptai būtų geresni, jis gali tai padaryti, nes viskas yra jo rankose.

Barkley, kuris anksčiau gamindavo „Joseph James Brewing Company“, sakė, kad myli kūrybinę laisvę.

Kai man sukako 21 metai, aš labai troškau alaus ir galiausiai žinojau, kad noriu tai padaryti kaip profesiją, sakė jis. Man patinka laisvė (salė), kuri man suteikia galimybę kurti savo alų. Tai aš siekiau.

ką Vanna White padaro ant laimės rato

Nors Hallas jau kurį laiką nežaidžia kortų rato, jo pomėgis pokeriui išlieka per alaus pavadinimą ir ženklinimą.

„Blogas ritmas“ yra pokerio terminas, kai tu esi prastas ir tu viską darai su savo pinigais, o galų gale atsiduri ranka, kuri neturėjo laimėti, sakė Hallas. Tiesiog jaučiu, kad tai puikiai mus apibūdina. Mes visi buvome su savo pinigais, neturėjome tiek patirties, bet iki galo, mes išeisime į viršų.

„Bad Beat Brewing“ dirba nuo 16.30 iki 23 val. Ketvirtadienį, nuo 4.30 iki vidurnakčio penktadienį, nuo vidurdienio iki šeštadienio, nuo vidurdienio iki 23 val. Sekmadienį ir nedirba nuo pirmadienio iki trečiadienio.

Apsilankykite badbeatbrewing.com arba paskambinkite 702-463-4199.

Norėdami susisiekti su „Henderson View“ žurnaliste Caitlyn Belcher, rašykite el. Paštu cbelcher@viewnews.com arba skambinkite 702-383-0403. Raskite ją „Twitter“: @caitlynbelcher.