Hofbrauhaus susidūrė su unikaliais pandemijos iššūkiais

Restoranai „Hofbrauhaus“ vaišina savo alumi ketvirtadienį, 2021 m. Birželio 17 d., Las Vegase. Restoranas ...Restoranai „Hofbrauhaus“ vaišina savo alumi ketvirtadienį, 2021 m. Birželio 17 d., Las Vegase. Restoranas alų gabena iš Miuncheno (Vokietija), o tai buvo kova per COVID-19 pandemiją. (Ellen Schmidt/Las VegasJournal) @ellenschmidttt Ketvirtadienį, 2021 m. Birželio 17 d., Las Vegase, „Hofbrauhaus“ bus eksponuojamas „Schnitzel Wiener Art“ ir du vokiški alus. (Ellen Schmidt/Las VegasJournal) @ellenschmidttt Ketvirtadienį, 2021 m. Birželio 17 d., Las Vegase, „Hofbrauhaus“ bus eksponuojamas „Schnitzel Wiener Art“ ir du vokiški alus. (Ellen Schmidt/Las VegasJournal) @ellenschmidttt Valgomasis Hofbrauhaus mieste ketvirtadienį, 2021 m. Birželio 17 d., Las Vegase. Kai valgytojai grįžta, kai panaikinami COVID-19 pandemijos apribojimai, alaus salė stengėsi samdyti pakankamai darbuotojų. (Ellen Schmidt/Las VegasJournal) @ellenschmidttt Ketvirtadienį, 2021 m. Birželio 17 d., Las Vegase, Adomas Rossas iš Ilinojaus nušauna savo 34 -ąjį gimtadienį Hofbrauhaus mieste. (Ellen Schmidt/Las VegasJournal) @ellenschmidttt Adomas Rossas iš Ilinojaus, išėjęs, juokiasi, kai serveris Teague Katz davė jam gimtadienio smūgį Hofbrauhaus mieste ketvirtadienį, 2021 m. Birželio 17 d., Las Vegase. (Ellen Schmidt/Las VegasJournal) @ellenschmidttt „Gegrillte Hhnchenbrust“, vištiena grybų padaže, užpilama keptais svogūnais ir nusileidžia ant konvejerio juostos, kurią ketinama papuošti Hofbrauhaus mieste ketvirtadienį, 2021 m. Birželio 17 d., Las Vegase. (Ellen Schmidt/Las VegasJournal) @ellenschmidttt „Gegrillte Hhnchenbrust“ vištiena grybų padaže nusileidžia ant konvejerio juostos, kuri bus papuošta Hofbrauhaus mieste ketvirtadienį, 2021 m. Birželio 17 d., Las Vegase. (Ellen Schmidt/Las VegasJournal) @ellenschmidttt „Riesenbrezen Combo“ - milžiniškas apkepas, patiekiamas su „Obatzda“ sūriu, saldžiomis garstyčiomis ir svogūnų garstyčiomis, yra paruoštas patiekti Hofbrauhaus mieste ketvirtadienį, 2021 m. Birželio 17 d., Las Vegase. Klingeliai yra vienas meniu punktas, kuris iš Vokietijos siunčiamas į Las Vegaso restoraną ir alaus salę. (Ellen Schmidt/Las VegasJournal) @ellenschmidttt Vakarieniautojai mėgaujasi alumi prieš užsisakydami tradicinės vokiečių virtuvės patiekalų Hofbrauhaus mieste ketvirtadienį, 2021 m. Birželio 17 d., Las Vegase. (Ellen Schmidt/Las VegasJournal) @ellenschmidttt Restoranai užpildo tradicinę vokiečių alaus salę ir restoraną „Hofbrauhaus“ ketvirtadienį, 2021 m. Birželio 17 d., Las Vegase. (Ellen Schmidt/Las VegasJournal) @ellenschmidttt

Pats Las Vegaso garsaus Miuncheno „Hofbrauhaus“ modelis nebuvo uždarytas nė dienos per savo 17 metų istoriją.

Iki 2020 m. Kovo 17 d., Kai jis buvo uždarytas kaip valstijos uždarymo dalis. Taigi garsioji alaus salė Rojaus kelio kampe liks ilgus mėnesius tamsiai ir tyliai iki birželio 1 d.

Tai buvo labai pražūtinga, ypač mūsų darbuotojams, - sakė viceprezidentas Klausas Gastageris. Kaip ir dauguma kitų, Gastageris suprato, kad jie bus uždaryti ne ilgiau kaip du, tris mėnesius ir ne ilgesniam laikui.Aš nesu lošėjas, sakė jis, bet aš nebūčiau įdėjęs pinigų.

Tačiau prieš jiems vėl atidarius, „Hofbrauhaus“ atstovai susidūrė su iššūkiais, kurie neturėjo įtakos daugumai restoranų. Jo alus nėra gaminamas vietoje, kaip daugelis mano. Jis siunčiamas iš Miuncheno, o Vokietija turėjo savo problemų, susijusių su COVID.

kokia yra Anthony'io Andersono grynoji vertė

Alaus darykla buvo uždaryta, sakė Gastageris. O laivybos situacija visame pasaulyje yra beprotiška.

Prieš pandemiją alų iš Vokietijos buvo galima išsiųsti maždaug per šešias savaites, kartais šiek tiek greičiau. Jis atvyko į Los Andželą ir buvo gabenamas į Las Vegasą. Tačiau net ir vėl atidarius alaus daryklą, trūko gabenimo konteinerių. Ir, žinoma, didesnė paklausa ir trumpesnė pasiūla padidino kainas. Gastageris sakė, kad dabar, norėdamas rezervuoti gabenimo konteinerį, turi sumokėti 1 500 USD, o kainos išaugo trigubai, o dabar - nuo 9 000 iki 11 000 USD.

Ir sunkvežimių vairuotojų trūksta, sakė Gastageris. Taigi transporto išlaidos padvigubėjo.

Taigi tas šešių savaičių langas virto trimis mėnesiais.

Kai pagaliau priėmėme sprendimą vėl atidaryti, turėjome stengtis susitarti dėl alaus nutraukimo, sakė jis. Ir obuolių štrudelis, rauginti kopūstai, riestainiai - visa tai turėjo būti derinama. Tai buvo ne tik padidėjusios išlaidos, bet ir neaiškumai.

Aliaska paskutinė grynoji vertė

Akivaizdu, kad tai nervina. Jūs samdote naujus žmones, o tada neturite alaus, kuris sudaro 25 procentus pajamų.

Ir dabar mes pasiekiame darbuotojų trūkumą, kuris kamuoja beveik visus vietinius restoranus. Nors jo virtuvės darbuotojai iš esmės nepažeisti, Gastageris sakė, kad jam kilo problemų gauti pakankamai serverių. Birželio viduryje jis dirbo su 10 serverių, kai paprastai turi 30, nors penktadienį turėjo 19 serverių.

Galite įsivaizduoti, kaip sunkiai tie žmonės turi dirbti, - sakė jis. Mes bijome juos sudeginti. Norėdami tai kompensuoti, jis turėjo eiti į trumpesnes valandas.

Ir galbūt šiek tiek ironiška, kad „Hofbrauhaus“ turi daugiau klientų nei bet kuri praeities vasara.

kokia grynoji cher vertė

Pasak jo, daugelis žmonių tikisi, kad ši vasara bus užimta labiau nei įprastai. Blogas ženklas yra tai, kad neturime pakankamai darbuotojų, todėl turime apriboti savo rezervacijas. Beviltiškai, kaip ir visi kiti, ieškome gerų žmonių.

Sienų uždarymas taip pat reiškė, kad „Hofbrauhaus“ negalėjo atsivežti pramogautojų iš Vokietijos ir Austrijos, kaip įprasta, todėl jie turėjo rasti vietinių pramogautojų. Pirmoji vokiečių grupė atvyks rugsėjo 1 d.

Svečiai mano, kad tai yra įprastas reikalas, sakė jis. Stengiamės, kad viskas vyktų kaip įprasta, nes per pastaruosius 15 mėnesių žmonės turėjo pakankamai sunkumų.

Gastageris dar nemato šviesos tunelio gale, nors ir toliau tikisi.

Pasak jo, vis daugiau žmonių grįžta į darbą. Tikiuosi, kad metų pabaigoje būsime geresnėje padėtyje. Kadangi vasara dabar tokia užimta, tai akivaizdžiai didelė problema.