Honkonge „Mott 32“ atidarys pirmąjį JAV restoraną Las Vegase

Kreditas: „Mott 32 Applewood“ kepta pekingo antis.Kreditas: „Mott 32 Applewood“ kepta pekingo antis. Kreditas: „Mott 32“ Karštas ir rūgštus „Iberico“ kiaulienos Šanchajaus sriubos koldūnas. Kreditas: „Mott 32“ parašas Meino omaras, kepti ryžiai ir pavasariniai grybai.

Honkongo piktograma „Mott 32“ atidarys savo pirmąjį JAV restoraną Pastatas, su atidarymu tikimasi šią žiemą.

„Mott 32“, kurio šūkis yra modernus požiūris į kinų virtuvę, tiekia tradicinių kiniškų patiekalų mišinį su moderniais posūkiais ir požiūrį nuo stalo iki stalo. Išskirtiniai patiekalai yra obuolių skrudinta Pekino antis, ant grotelių kepta „Imperial“ kiaulienos slyva (švelniai supjaustyta už kaklo) su „Yellow Mountain“ medumi, „Iberico“ kiauliena su minkštu putpelių kiaušiniu ir juodu triufeliu „siu mai“ bei traškūs trigubai virti „wagyu“ jautienos šonkauliai. Kasdien patiekiama vakarienė, taip pat visas rankų darbo kokteilių meniu.

Interjeras bus industriškai prašmatnaus, klasikinio kiniško ir senovinio Las Vegaso mišinys, įskaitant neoninius ženklus ir valgomojo stalą, pagamintą iš senovinio ruletės rato.Pavadinimas iš tikrųjų yra linktelėjimas į Ameriką; „Mott 32“ reiškia pirmąjį kinų bakalėjos parduotuvę, kuri 1891 m. Buvo atidaryta 32 Mott g. Ir puoselėjo Niujorko kinų kvartalą. „Forbes“ kelionių gidas originalą pavadino vienu iš penkių geriausių Honkongo restoranų 2015 m. Taip pat yra „Mott 32“ Vankuveryje, Britų Kolumbijoje, ir vienas planuojamas Bankoke.

„The Journal“ priklauso Las Vegaso „Sands“ pirmininko ir generalinio direktoriaus Sheldono Adelsono šeimai. „Las Vegas Sands“ valdo „Palazzo“.