Howardas Hughesas grynasis

Kiek kainuoja Howardas Hughesas?

Howardo Hugheso grynoji vertė: 11 milijardų dolerių

Howardo Hugheso grynoji vertė: Howardas Hughesas buvo Amerikos verslo magnatas, kino režisierius ir prodiuseris, aviatorius ir inžinierius, kurio grynoji vertė mirties metu buvo lygi 11 milijardų dolerių (2,5 milijardo dolerių 1976 m.). Howardas Hughesas pasinaudojo turtu, kurį paveldėjo, kai mirė jo tėvas, norėdamas pradėti karjerą režisuodamas ir prodiusuodamas hitus filmus, tokius kaip „The Outlaw“, „Scarface“, „Hells Angels“ ir „Racket“. Pirmieji du jo kada nors sukurti filmai buvo „Arabų naktys“ ir „Visi veikia“. Abu buvo dideli hitai.

1932 m. Jis įkūrė „Hughes Aircraft Company“, 1947 m. - „Hughes“ sraigtasparnių skyrių, o 1948 m. - „Hughes Aerospace Group“. 1939 m. Howard taip pat perėmė kontrolinį akcijų paketą TWA oro linijose. 1970 m. Jis įsigijo aviakompaniją „Air West“ ir pakeitė pavadinimą į „Hughes Airwest“.

Hughesas asmeniškai pasiekė daugybę pasaulio pilotų ir lėktuvų inžinierių rekordų. Jis pastatė „Hughes H-1 Racer“, valdydamas „Hughes Aircraft“, kuris 1975 metais buvo padovanotas „Smithsonion“ ir po to buvo eksponuojamas Nacionaliniame oro ir kosmoso muziejuje. Jis taip pat buvo vienas iš žmonių, padėjusių projektuoti ir finansuoti „Boeing 307 Stratoliner“ ir „Lockheed L-049“ žvaigždynų pastatą.

Mirties metu Howardas paliko palikimą, kurio vertė siekė 2,5 mlrd. USD. Tai tas pats, kas 11 milijardų dolerių šiandienos doleriais. Pareikšti dalį jo testamento pasirodė daugiau nei 400 žmonių. Buvo pagaminti keli skirtingi testamentai, įskaitant vieną, kuris paliko 150 milijonų dolerių degalinės palydovui Nevadoje, kuris neva vieną naktį nuvarė pasimetusį ir sutrikusį Howardą atgal į „Desert Inn“. Mormonų bažnyčia pretendavo į didelę Howardo valios dalį. Po kelių piktų teismo procesų teisėjas galiausiai paskelbė, kad Howardas mirė neturėdamas galiojančios valios, todėl savo turtus pasidalijo 22 pusbroliams.

Howardo vardas ir išradimai tebegyvuoja iki šiol. Mirus, jis paaukojo visas savo atsargas „Hughes“ orlaivyje, kad suformuotų Howardo Hugheso medicinos institutą (HHMI) Chevy Chase mieste, Merilende. 1985 m. HHMI pardavė visas „Hughes Aircraft“ atsargas „General Motors“ už neapmokestinamus 5,2 mlrd. Dolerių grynuosius pinigus ir atsargas. Tai akimirksniu pavertė HHMI vienu didžiausių privačių fondų pasaulyje. HHMI yra viena didžiausių nevyriausybinių finansuojančių organizacijų pasaulyje medicininiams ir biologiniams tyrimams. Šiandien HHMI skiriama 17 mlrd. USD.

Howardas Hughesas garsiai kentėjo nuo obsesinio-kompulsinio sutrikimo. Jis buvo pasiekęs tašką, kai jam buvo sunku priimti sprendimus ir jis dienas ir mėnesius užsibūdavo gyvendamas tik iš šokoladinių saldainių ir pieno. Jis reikalavo, kad niekas su juo nekalbėtų, nebent to paprašytų, ir niekas neturėjo į jį žiūrėti. Jis ir toliau leido save ir visiškai nesirūpino asmenine higiena. Viskas, ko jis norėjo, buvo palikti vieną žiūrėti filmą po filmo, sėdėdamas nuogas ant kėdės.

Kai Howardas Hughesas mirė, valdžia iš pradžių net nebuvo tikra, kad tai jis. Nuolatinis Howardo narkotikų vartojimas ir sekinanti būsena sukėlė jo kūno ir išvaizdos niokojimą. Jo fizinė būklė buvo tokia bloga, kad jis svėrė tik apie 90 kilogramų. Skrodimas patvirtino, kad Howardas Hughesas mirė nuo inkstų nepakankamumo. Gydytojai rado penkias injekcines adatas, kurios buvo nulūžusios jo rankose ir kojose. Jis buvo palaidotas Hiustone, Teksase, Glenwoodo kapinėse.

Howardas Hughesas grynasis

Howardas Hughesas

Grynoji vertė: 11 milijardų dolerių
Gimimo data: 1905 m. Gruodžio 24 d. - 1976 m. Balandžio 5 d. (70 metų)
Lytis: Patinas
Aukštis: 1,92 m (6 pėdos)
Profesija: Verslininkas, inžinierius, lakūnas, investuotojas, kino prodiuseris, kino režisierius, filantropas, išradėjas
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija