Jabbawockeez „MGM Grand“ aukšte yra 4 (daugiau)

„Jabbawockeez“ įkūrėjai iš kairės, Kevinas Breweris, Phi Nguyenas, Joe Larotas ir Rynanas ...Ketvirtadienį, 2020 m. Lapkričio 5 d., Ketvirtadienį, Las Vegaso „MGM Grand Garden“ arenoje, scenoje prieš „Timeless“ pasirodo „Jabbawockeez“ įkūrėjai iš kairės, Kevinas Breweris, Phi Nguyenas, Joe Larotas ir Rynanas Paguio. (Chase Stevens/ Las VegasJournal) @csstevensphoto Ketvirtadienį, 2020 m. Lapkričio 5 d., „Jabbawockeez“ koncertuoja savo produkcijoje „Timeless“ Las Vegaso „MGM Grand Garden“ arenoje. (Chase Stevens/Las VegasJournal) @csstevensphoto Ketvirtadienį, 2020 m. Lapkričio 5 d., „Jabbawockeez“ koncertuoja savo produkcijoje „Timeless“ Las Vegaso „MGM Grand Garden“ arenoje. (Chase Stevens/Las VegasJournal) @csstevensphoto Ketvirtadienį, 2020 m. Lapkričio 5 d., „Jabbawockeez“ koncertuoja savo produkcijoje „Timeless“ Las Vegaso „MGM Grand Garden“ arenoje. (Chase Stevens/Las VegasJournal) @csstevensphoto Ketvirtadienį, 2020 m. Lapkričio 5 d., „Jabbawockeez“ koncertuoja savo produkcijoje „Timeless“ Las Vegaso „MGM Grand Garden“ arenoje. (Chase Stevens/Las VegasJournal) @csstevensphoto

Užmaskuota scenoje prieš tai buvo tendencija ir šiuo metu vienintelė miesto arenos rezidentė Jabbawockeez ketverius metus dirbo „MGM Resorts International“.

Akrobatinė, baltų kaukių šokių komanda paskelbė ketveriems metams pratęsti pasirodymą „MGM Grand“. Šiuo metu grupės „Timeless“ produkcija groja 500 žmonių 16 000 talpos „MGM Grand Garden“ arenoje. Taip yra dėl pandemijos apribojimų, jei negirdėjote.

kiek pinigų uždirba al rokeris

Jabbawockeezas savo šou surengė „MGM Grand“ 2010 m., Tapęs nacionaliniu mastu žinomu geriausios Amerikos šokių komandos ir prieš tai - „America's Got Talent“ veiksmu. Šou buvo nuolat rodomas „MGM Grand“, tada Monte Karle (šiandien „Park MGM“), prieš persikeliant į savo dabartinius namus „MGM Grand“ kazino aukšte, priešais Davidas Copperfieldas Teatras.Savo pareiškime „Jabbas“ savininkas ir steigėjas Kevinas Breweris sakė: „Tai didžiulė palaima turėti galimybę pasidalyti savo talentais Las Vegase per pastaruosius 11 metų. Esame labai dėkingi savo partneriams „MGM Resorts“, kurie labai palaikė mūsų, kaip atlikėjų ir sėkmingo pramogų prekės ženklo, augimą.

Džo Larotas , įkūrėjas ir „Jabbawockeez“ savininkas, pridūrė: „Mes tikimės, kad ateinantys ketveri metai bus sėkmingi„ MGM Resorts “.

kur šiuo metu yra Randy Quaid

Trupė užregistravo daugiau nei 2000 pasirodymų Las Vegase.

Jabbawockeez beveik du dešimtmečius buvo vienas sėkmingiausių, populiariausių ir atpažįstamiausių šokių ekipažų pasaulyje. George'as Kliavkoffas, „MGM Resorts“ pramogų ir sporto prezidentas. Mes didžiuojamės savo partnerystė su šiomis ikoninėmis kaukėmis žvaigždėmis ir, tęsdami šį pratęsimą, laukiame dar ketverių metų naktinio didelio energijos ir linksmo pasirodymo.

„Jabbas“ bendradarbiavo su tokiomis EDM superžvaigždėmis kaip Steve'as Aoki ir Marshmello , ir pasirodė su reperiu DaBaby „Saturday Night Live“. Lapkričio mėnesį „MGM Grand Garden“, tuo metu žaidžiant tik 250 gerbėjų, veiksmas vėl prasidėjo, Breweris sakė: „Mes galime žaisti bet kur. Mes daug matėme.

kiek metų yra Celine Dion sūnui