Jacqueline Kennedy Onassis grynoji vertė

Kiek verta Jacqueline Kennedy Onassis?

Jacqueline Kennedy Onassis grynoji vertė: 150 milijonų dolerių

Jacqueline Kennedy Onassis grynoji vertė: Jacqueline Lee (Bouvier) Kennedy Onassis, taip pat žinoma kaip Jackie Kennedy, buvo Amerikos pirmoji ponia ir filantropė, kurios grynoji vertė 1994 m. Mirties metu buvo 150 mln. USD. Tai yra tas pats, kas maždaug 270 USD. milijonų šiandienos doleriais. Ji buvo 35-ojo JAV prezidento Johno F. Kennedy našlė. Ji buvo pirmoji JAV ponia nuo 1961 m. Iki JFK nužudymo 1963 m.

Ankstyvas gyvenimas : Jacqueline Lee Bouvier gimė Sautamptone, Niujorke, 1929 m. Liepos 28 d. Jos tėvai buvo turtingi dėl paveldėjimo, kurį gavo jos tėvas Johnas Vernou 'Black Jack' Bouvier. „Black Jack“ taip pat buvo daug uždirbantis akcijų brokeris Volstrite. Deja, „Juodasis Džekas“ lošė ir išgėrė šeimos turtus, todėl jos tėvai išsiskyrė.

Tėvams išsiskyrus, Jackie ir jos sesuo Caroline, kuri vėliau gyvenime bus žinoma kaip Lee Radziwill, laiką pasidalijo tarp Virdžinijos, Rodo salos ir Niujorko. 1994 m. Lee sūnus Anthony vedė Carole Ann DeFalco, šiandien geriau žinomą kaip Carole Radziwill, vieną iš pagrindinių Niujorko „Real Housewives“ narių.

Nuo pat mažens Jackie mėgo arklius ir norėjo tapti žirgu. Didžiosios depresijos metu ji lankė Niujorko Chapino mokyklą nuo pirmos iki šeštos klasės. 1951 m. Bouvier baigė Džordžo Vašingtono universitetą Vašingtone ir įgijo prancūzų literatūros meno bakalauro laipsnį. 1951-ųjų vasarą ji su seserimi Caroline išvyko į kelionę po Europą. Po kelionės jie parašė knygą „Viena ypatinga vasara“, kurioje buvo pačios Jackie piešiniai.

Santuoka su JFK : Jackie ir John F. Kennedy ilgą laiką dirbo panašiuose socialiniuose sluoksniuose. Jie buvo oficialiai pristatyti per vakarienę 1952 m.

1953 m. Rugsėjo 12 d. Jie susituokė Šv. Marijos bažnyčioje Niuporte, Rodo saloje. Jie medaus mėnesį praleido Akapulke, Meksikoje.

1957 m. Ji pagimdė Caroline Bouvier. Jonas paskelbė apie savo kandidatūrą į prezidento postą 1960 m. Sausio 3 d. Ir buvo išrinktas lapkričio 8 d., Todėl Jackie tapo trečia jauniausia visų laikų pirmoji ponia, būdama 31 metų. Maždaug dvi savaites po rinkimų Jackie pagimdė Johną F. Kennedy jaunesnįjį

Kaip pirmoji ponia, ji labiausiai pasižymi planuodama Baltųjų rūmų socialinius renginius, savo mados prasme, atstatydama Baltųjų rūmų vidų ir populiarumą tarp tarptautinių aukštųjų. 1963 m. Pradžioje ji pagimdė Patricką Bouvierą Kennedy, kuris gimė prieš penkias savaites anksčiau laiko ir mirė dvi dienas po gimimo.

Tragiška, kad 1963 m. Lapkričio 21 d. Jos vyras Johnas F. Kennedy buvo nužudytas, paliekant našlę ir vienišą dviejų vaikų motiną.

Po JFK : Mirus vyrui, Jackie tapo Kennedy šeimos pasitikėjimo, suteikiančio apie 200 000 USD metinių pajamų, naudos gavėja. Tai tas pats, kas maždaug 1,7 mln. Patikėjimo sutartyje buvo nurodyta, kad jei ji ištekės dar kartą, pajamos bus pervestos jųdviejų vaikams.

Aristotelis Onasis : 1968 m. Spalio 20 d. Jackie vedė Graikijos laivybos magnatą Aristotelį Onassisą. Tuo metu Aristoteliui priklausė didžiausias pasaulyje laivynas. Tai buvo vienas turtingiausių žmonių pasaulyje, turtas, kurio vertė 1960-ųjų pabaigoje buvo įvertinta 500 milijonų dolerių. Tai tas pats, kas šiandienos doleriais vertinti 3,8 mlrd.

Siekdama apsisaugoti nuo Kennedy pasitikėjimo pajamų praradimo, Jackie reikalavo, kad Aristotelis sumokėtų jai 3 milijonus dolerių, kol jie susituokė. Ji taip pat paprašė „Onassis“ pasitikėjimo, kuris per metus mokėtų 150 000 USD.

Jų santuokos metu Jackie iš savo naujojo vyro gavo gausias dovanas, įskaitant 40 karatų deimantinį žiedą per 40-ąjį gimtadienį, kainavusį 1 milijoną dolerių (7,5 milijono dolerių šiandienos doleriais).

Pora išlaikė šešias pasaulines rezidencijas, įskaitant 15 kambarių butą Penktojoje aveniu Manhatane, butą Paryžiuje ir Graikijos privačią Skorpios salą, kuri jam visiškai priklausė.

Santuoka pradėjo byrėti 1973 m. Maždaug tuo metu, kai jam buvo diagnozuota mirtina liga. Aristotelis vis labiau susirūpino, kad Jackie mirus turės teisę į pusę savo turto. Jis buvo toks susirūpinęs, kad pranešė, jog lobizavo Graikijos įstatymų pakeitimą, kuris smarkiai apribojo pinigų sumą, kurią užsienio sutuoktinis galėjo gauti dėl skyrybų ar mirties.

Aristotelis mirė 1975 m. Kovo 15 d. Jackie ir jo dukra Christina netrukus buvo uždaryti į karčią dvaro ginčą. Galų gale Jackie sutiko su 26 mln. USD vienkartine suma. Tai tas pats, kas maždaug 120 mln. USD šiandienos doleriais. Turėdama kitą nekilnojamąjį ir asmeninį turtą, Jackie akimirksniu buvo viena turtingiausių moterų Amerikoje.

Mirtis : 1994 m. Jai buvo diagnozuota ne Hodžkino limfoma. Ji mirė miegodama 1994 m. Gegužės 19 d.

Dvaras : Žinodama, kad du jos vaikai dėl ypatingo Kennedy šeimos pasitikėjimo buvo nepaprastai turtingi, Jackie kiekvienam paliko palyginti menką 250 000 USD. JFK jaunesnysis ir Caroline taip pat paveldėjo keletą nekilnojamojo turto objektų, įskaitant 15 kambarių NYC butą ir namus Martos vynuogyne. 2003 m., Praėjus ketveriems metams po JFK Jr mirties, Caroline pardavė NYC butą už 30 mln.

Jackie testamentas skyrė po 500 000 USD kiekvienam savo sesers vaikui ir įsteigė patikos fondus, kurie buvo naudingi jos sukurtam labdaros fondui, vadinamam C&J fondu (pavadintu jos vaikų vardu).

1996 m. Balandžio mėn. JFK jaunesnysis ir Caroline surengė savo motinos asmeninio turto aukcioną. Galų gale buvo parduota beveik 6000 daiktų už 34,5 milijonus dolerių. Aukščiausia aukcione parduota prekė - 2,6 milijono dolerių - buvo Aristotelio padovanotas deimantinis sužadėtuvių žiedas.

Jacqueline Kennedy Onassis grynoji vertė

Jacqueline Kennedy Onassis

Grynoji vertė: 150 milijonų dolerių
Gimimo data: 1929 m. Liepos 28 d. - 1994 m. Gegužės 19 d. (64 m.)
Lytis: Moteris
Aukštis: 5 pėdos 6 colių (1,7 m)
Profesija: Redaktorius
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2021 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija