Jameso Browno grynoji vertė

Kiek verta Jameso Browno?

Jameso Browno grynoji vertė: 100 milijonų dolerių

Jameso Browno grynoji vertė : Jamesas Brownas buvo amerikiečių muzikantas, kurio grynoji vertė 2006 m. Mirties metu buvo 100 mln. USD. Jamesas Brownas buvo žinomas kaip „Sielos krikštatėvis“. Kai jis mirė, jis gerbė ir žavėjosi milijonais gerbėjų visame pasaulyje.

Ankstyvas gyvenimas: Jamesas Brownas gimė 1933 m. Gegužės 3 d. Barnwell, Pietų Karolinos valstijoje. 16-metė motina Susie jį pagimdė mažame mediniame namelyje. Brownas ir jo tėvai gyveno itin nuskurdusiame Elko mieste, Pietų Karolinoje. Vėliau jie persikėlė į Augustą, Džordžijos valstiją, kai Džeimsui buvo penkeri, pirmiausia apsigyvenę viename iš savo tetos viešnamių, o vėliau persikėlę į namus, kurie buvo bendri su kita teta. Browno mama po ginčytinos ir įžeidžiančios santuokos su tėvu Josephu paliko šeimą ir pabėgo į Niujorką be Jameso. Brownas sugebėjo likti mokykloje iki šeštos klasės, pats praleisdamas ilgus laiko tarpus ir šurmuliuodamas gatvėse, kad galėtų išsiversti. Antrojo pasaulinio karo pradžioje Brownas pradėjo dainuoti talentų šou ir atlikti „buck“ šokius, kad linksmintų karius iš Camp Gordon. Šiuo laikotarpiu jis išmoko groti pianinu, armonika ir gitara. Būdamas 16 metų Brownas buvo nuteistas už apiplėšimą ir išsiųstas į nepilnamečių sulaikymo centrą. Ten jis su keturiais bendražygiais subūrė evangelijos kvartetą. 1952 m. Birželio mėn. Jis buvo paleistas į laisvę ir vėliau prisijungė prie Evangelijos grupės „Ever-Ready Gospel Singers“.

Karjera: Jo karjera, trunkanti daugelį metų, rimtai prasidėjo evangelijos grupėje, pavadintoje „Evangelijos žvaigždžių žibintai“. Galiausiai grupė pakeitė pavadinimą į „The Flames“ ir apkeliavo (su Brownu vilkėdamas) daugybę vietų pietuose. Ankstyvieji įrašai, padaryti per šį laiką, rodo didelę tokių R&B atlikėjų įtaką Mažasis Ričardas ir Ray Charlesas . „Flames“ 1956 m. Kovo mėn. Išleido savo pirmąjį R&B hitą su „Please Please Please“, o dainos parduota milijonas egzempliorių.

Nuo šių pirmųjų dienų Jamesas Brownas ilgainiui virto solo atlikėju, tačiau jo muzika toliau augo ir keitėsi. 1958 m. Spalio mėn. Brownas išleido pirmąjį hitą „Try Me“ - pirmąjį iš septyniolikos populiariausių R&B hitų. 1962 m. Brownas su savo grupe sukūrė dar vieną hitą savo „Night Train“ viršeliu ir išleido balades „Lost Someone“ ir „Baby You Right“. Tų metų spalį Brownas finansavo tiesioginį „Apollo“ pasirodymo įrašą ir įtikino Sydą Nathaną išleisti albumą. „Live at the Apollo“ buvo išleistas kitą vasarą ir tapo tiesioginiu hitu, galų gale perskaičius Nr. 2 „Top LPs“ topuose ir išliekant topuose 14 mėnesių. 1963 m. Brownas pradėjo savo leidyklą „Try Me Records“. 1965 m. Brownas išleido „Papa's Got a Brand New Bag“, kuris vis dar yra vienas didžiausių savo hitų, ir laimėjo savo pirmąjį „Grammy“ apdovanojimą. Vėliau tais metais jis išleido „I Got You“, kuris tapo jo antruoju singlu iš eilės, pasiekusiu Nr. 1. Jis sekė baladę „It's a Man's Man's Man's World“, trečią dešimt populiariausių savo hitų ir dar kitą Nr. 1 populiariausias R&B. 60-ųjų pabaigoje ir 70-ųjų pradžioje Brownas atsidūrė tvirtai funko scenoje.

1970–1975 m. Brownas užsitarnavo „Sielos krikštatėvio“ slapyvardį. Pirmosiomis dienomis jis apėmė įvairiausius žanrus, įskaitant evangeliją, ritmą ir bliuzą, įtraukdamas funko ir tradicinės afrikietiškos muzikos elementus į savo kūrybą. Aštuntajame dešimtmetyje Jamesas Brownas susidorojo su besikeičiančiomis muzikos tendencijomis eksperimentuodamas su diskoteka, tačiau daugumai šių pastangų nepavyko prilygti ankstesnio jo darbo sėkmei, dauguma jų yra daug populiaresnės nei šiandien yra diskotekos. „Papa Don't Take No Mess“ 1974 m. Pasirodys kaip paskutinis jo singlas, kuris pasieks pirmąją vietą R&B topuose ir pažymėjo paskutinį 70-ojo dešimtmečio populiariausiųjų singlą „Top 40“.

(Franko Micelotta nuotr. / „Getty Images“)

Didžioji dalis aštuntojo dešimtmečio pasirodė esanti ir Jameso Browno populiarumo, ir pardavimo sumažėjimas. Jis sulaukė didelio sugrįžimo, kai pasirašė sutartį su „Scotti Brothers Records“ ir 1986 m. Išleido vidutiniškai sėkmingą albumą „Gravity“, kuriame buvo paskutinis populiariausias jo karjeros dešimtukas „Gyvenimas Amerikoje“. Tai pažymėjo jo pirmąjį „Top 40“ hitą nuo 1974 m. Ir pirmąjį „Top 10“ įrašą nuo 1968 m. Daina buvo gerai matoma „Rocky IV“ filme ir garso takelyje. Brownas atliko dainą paskutinėje „Apollo Creed“ kovoje. Brownas 1986 m. Paskelbė savo autobiografiją „Jamesas Brownas: sielos krikštatėvis“, parašytas kartu su Bruce'u Tuckeriu. 1987 m. Brownas laimėjo „Grammy“ kaip geriausias vyrų R&B vokalo atlikimas už „Gyvenimas Amerikoje“.

Per savo didžiulę karjerą Jamesas Brownas išleido 63 studijinius albumus, 15 gyvų albumų ir 49 rinktinius albumus. Jo 1963 m. Albumas „Live at the Apollo“ buvo užimtas Nr. 25 pagal 500 geriausių „Rolling Stone Magazine“ visų laikų albumų 2003 m., Taip pat jis sėkmingai pasirodė su albumais, įskaitant „In the Jungle Groove“ 1986 m. Ir „Star Time“ 1991 m. „Pasakyk tai garsiai - aš juodaodė ir didžiuojuosi“ ir „Kelkis (jaučiuosi esanti sekso mašina)“. Brownas taip pat pasirodė daugelyje filmų ir keliuose serialuose.

Asmeninis gyvenimas: Brownas buvo vedęs keturis kartus, pirmiausia su Velma Warren 1953 m. Jie turėjo tris sūnus ir išsiskyrė 1969 m. Antroji jo santuoka buvo Deidre'as Jenkinsas 1970–1981 m. Jie turėjo dvi dukras kartu. Šiuose santykiuose jis buvo apkaltintas smurtu artimoje aplinkoje. Trečioji jo santuoka su Adrienne Lois Rodriguez buvo ginčytina ir dėl daugelio skundų dėl piktnaudžiavimo šeimoje pateko į daugybę antraščių. Jie išsiskyrė 1988 m., Tačiau susivienijo ir liko vedę iki Rodriguezo mirties 1996 m. Nepraėjus nė metams po jos mirties Brownas pasamdė Tomi Rae Hynie būti savo grupės fonine dainininke, o 2002 m. Ji tapo ketvirtąja žmona. Brownas turėjo daug tėvystės pretenzijų ir pripažino, kad devyni iš jų buvo jo paties.

Didžiąją savo karjeros dalį Brownas reikalavo griežtos bet kokio savo grupės nario ar aplinkos alkoholio ir alkoholio politikos. Aštuntojo dešimtmečio viduryje buvo teigiama, kad pats Brownas pradėjo vartoti narkotikus. Jo narkotikų vartojimas sukėlė smurtinius jo protrūkius ir kelis kartus buvo areštuotas už smurtą artimoje aplinkoje. 1988 m. Sausio mėn. Brownui buvo pateikti keturi baudžiamieji kaltinimai dėl vairavimo, PCP laikymo ir ginklų laikymo.

Mirtis: Gruodžio 23 d. Brownas buvo paguldytas į Emory Crawford Long Memorial ligoninę Atlantoje (Džordžija) dėl plaučių uždegimo stebėjimo ir gydymo. Jo būklė greitai pablogėjo kitą dieną, ir jis mirė 2006 m. Kalėdų dieną būdamas 73 metų nuo stazinio širdies nepakankamumo ir pneumonijos komplikacijų.

Turto kova : Reikėjo gerokai daugiau nei dešimtmetį, kol uždarėme Jameso Browno turtą. Pagal testamento sąlygas Jamesas paveldėjo didžiąją savo turto dalį skurstantiems studentams Pietų Karolinoje ir Džordžijoje. Beveik iškart po jo mirties ketvirtoji ir išgyvenusi Jameso žmona Tomi Rae Hynie užginčijo testamentą, teigdama, kad jai pagal federalinius įstatymus priklauso trečdalis turto ir autorių teisių. Manoma, kad mirus Jamesui, jo likvidžiojo turto, intelektinės nuosavybės, muzikos katalogo ir būsimų honorarų srauto vertė buvo 100 mln. USD. Iki 2020 m. Birželio mėn. - po 14 metų - karas dėl Džeimso dvaro tebevyko be vienos stipendijos skyrimo. Šioje situacijoje po 14 metų teisėjas nustatė, kad Tomi reikalavimai yra negaliojantys, nes ji niekada nebuvo tinkamai anuliavusi ankstesnės santuokos, todėl jo mirties metu nebuvo teisiškai vedusi Jameso. Gindamasi Tomi, jos advokatai teigė, kad ji iš tikrųjų buvo ištekėjusi, tačiau ši santuoka nebuvo teisėta, nes vėliau ji sužinojo, kad jos ankstesnis pakistane gimęs vyras turėjo dar tris žmonas. Pietų Karolinos Aukščiausiasis Teismas galiausiai stojo prieš Tomi Rae Hynie.

Konkrečios Jameso Browno testamento sąlygos nurodė, kad jo daugybę kostiumų ir namų apyvokos daiktų tolygiai padalija šeši išgyvenę vaikai. Testamentas skirs 2 milijonus dolerių jo anūkų stipendijoms apmokėti. Likęs turtas atiteko labdaros fondui, vadinamam „Jaučiuosi gerai pasitikėdamas“.

Po jo vaikų 2008 m. Pradėto teismo proceso, kuriame teigiama, kad jų tėvas nebuvo protingas, kai jis padarė savo valią, buvo pasiektas kompromisas, pagal kurį 1/4 Browno turto davė jo vaikai ir 1/4 Tomi Rae Hynie. Pietų Karolinos valstijos Aukščiausiojo Teismo sprendimas panaikino šį kompromisą ir paragino laikytis originalių Jameso valios sąlygų. Teismas nusprendė, kad šeimos kompromisas sukėlė „visišką kruopščiai parengto Browno turto plano suskaidymą ir jo prisikėlimą tokia forma, kuri labai iškreipia jo ketinimus“.

Muzikos katalogo teisės / autoriniai atlyginimai : Didelė 100 mln. USD vertės vertė buvo susijusi su Jameso „nutraukimo teisėmis“. Remiantis federaliniais autorių teisių įstatymais, praėjus tam tikram laikui - dešimtmečiams po meno kūrinio sukūrimo - teisės grįžta į menininką. Visos autorių teisės, kurios buvo parduotos muzikos leidyklai arba kurios priklauso leidėjui dėl įrašymo sutarties, gali grįžti į atlikėjo / atlikėjo įpėdinius, kurie tada gali uždirbti pajamas iš licencijavimo ir honorarų.

Kaip „Brown“ katalogo vertės pavyzdį, 2015 m. Tomi Rae Hynie pardavė „Warner Chappell Music“ savo 1/3 dalį nutraukimo teisių tik penkiose dainose už vienkartinę 1,9 mln. Šiandien Jameso vaikai turi 100% tėvo nutraukimo teisių.

Jameso Browno grynoji vertė

Jamesas Brownas

Grynoji vertė: 100 milijonų dolerių
Gimimo data: 1933 m. Gegužės 3 d. - 2006 m. Gruodžio 25 d. (73 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 5,6 pėdos (1,68 m)
Profesija: Grupių vadovas, įrašų prodiuseris, dainininkas, dainų autorius, vargonininkas, muzikantas, reperis, atlikėjas, šokėjas, aktorius
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m

Jameso Browno uždarbis

  • T.A.M.I. Parodykite 15 000 USD
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija