Jasmine Guy grynoji vertė

Kiek verta Jasmine Guy?

Jasmine Guy grynoji vertė: 4 milijonai dolerių

Jasmine Guy grynoji vertė ir atlyginimas: Jasmine Guy yra amerikiečių aktorė, dainininkė ir šokėja, kurios grynoji vertė yra 4 milijonai dolerių. Jasmine Guy, ko gero, labiausiai išgarsėjo vaidindama televizijos komedijoje „Kitoks pasaulis“ Whitley Gilbert vaidmenyje.

Jasmine Guy gimė 1962 m. Kovo 10 d. Bostone, Masačusetso valstijoje. Ji yra kilusi iš afroamerikiečių ir portugalų amerikiečių. Ji buvo užauginta turtingame istoriniame Collier Heights rajone Atlantoje, Džordžijos valstijoje. Ji mokėsi Northside scenos menų vidurinėje mokykloje (dabar žinoma kaip Šiaurės Atlantos vidurinė mokykla). Jos mama Jaye Rudolph yra buvusi vidurinės mokyklos mokytoja, o jos tėvas gerbiamasis William Guy buvo pastorius istorinėje Atlantos draugystės baptistų bažnyčioje.

Jasmine lankėsi Amerikos šokių centre „Alvin Ailey“, kai, būdama 17 metų, persikėlė į Niujorką. Pirmasis jos vaidmuo televizijoje buvo nekalbanti 1982 m. Televizijos serialo „Šlovė“ dalis, kurioje ji vaidino 10 epizodų. Ji vaidino vieną Willo Smitho merginą Kaylą viename „Šviežio Bel-Air princo“ epizode 1991 m.

Ją išgarsino Whitley Gilbert vaidmuo NBC komedijoje „Kitoks pasaulis“, kuri vyko 1987–1993 m. Ji buvo pagrindinė serialo vaidmens atlikėja, pasirodžiusi visuose 144 jos epizoduose.

Kai kurie jos filmų kreditai apima Spike Lee muzikinį ir draminį filmą „Mokykla Daze“ 1988 m., O 1989 m. Ji pasirodė Dominique La Rue vaidmenyje filme „Harlemo naktys“, kuriame vaidino ir Eddie Murphy, ir Richardas Pryoras. Scenoje Guy vaidino 1987 m. Už Brodvėjaus pasirodžiusiame miuzikle „Avilys“. Brodvėjuje ji vaidino „The Wiz“, „Pack of Leader“, „Grease“ ir „Chicago“.

Nuo 1998 m. Rugpjūčio iki 2008 m. Ji buvo ištekėjusi už Terrence'o Ducketto. Jie turi vieną dukterį. Šiuo metu Jasmine dirba Kenny Leon's True Colors teatro kompanijoje Atlantoje, Džordžijoje, vykdančiąja direktore. Tarp artimų asmeninių Guy draugų yra velionis reperis Tupacas Šakuras , O. J. Simpsonas ir Kadeem Hardison.

Jasmine Guy grynoji vertė

Jasmine Guy

Grynoji vertė: 4 milijonai dolerių
Gimimo data: 1962 m. Kovo 10 d. (59 m.)
Lytis: Moteris
Aukštis: 5 pėdos 1 colio (1,57 m)
Profesija: Aktorius, dainininkas, šokėjas, televizijos režisierius, scenaristas, balso aktorius, kino prodiuseris, kino režisierius
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija