Jeffas Goldblumas grynasis

Kiek verta Jeffo Goldblumo?

Jeffo Goldblumo grynoji vertė: 40 milijonų dolerių

Jeffo Goldblumo grynoji vertė: Jeffas Goldblumas yra amerikiečių aktorius, kurio grynoji vertė siekia 40 milijonų dolerių. Jeffas Goldblumas vaidino viename didžiausių visų laikų populiariausių filmų, tačiau taip pat dažnai pasirinko netradicinius personažus pavaizduoti riboto leidimo filmuose, dabar pokalbių laidų interviu ir kituose pasirodymuose pasiekė naują savo ekscentriškos asmenybės šlovės lygį.

Ankstyvas gyvenimas: 1952 m. Spalio 22 d. Pensilvanijoje, Vakarų sodyboje gimę abu Goldblumo tėvai neprofesionaliai domėjosi šou verslu, kurį jis pripažįsta vienu iš veiksnių, lemiančių jo pasirinktą karjerą. Jis taip pat priskiria ankstyvą vyresnio brolio Richo mirtį 23-ejų metų amžiaus padidėjusiu dėmesiu jaunystėje ir pasiryžimą „išgelbėti save ir išgyventi“ interviu, kurį jis davė Globėjas.

Aktoriaus karjera: „Goldblum“ miuzikle debiutavo Brodvėjuje Du Veronos ponai, 1974-aisiais savo dideliame ekrane pasirodys kaip narkotikų vartojamas pankas Mirties noras Goldblumas keletą metų ieškojo to vieno vaidmens, kuris pakoreguotų jo karjerą iki dangaus lygio, ir sukūrė įsimintinus mažus vaidmenis tokiuose filmuose kaip: Našvilis ir Annie Hall . Galiausiai atėjo toks didelis vaidmuo, kokio jis ieškojo: tas, kurį jis atliko 1983 m Didelis šaltis, vaidina įsisenėjusį žurnalo žurnalistą, kuris per laidotuves vėl susisiekia su kolegos draugais. „Goldblum“ ir toliau pasirodė įsimintinose atrankose tokiuose filmuose kaip Kūno plėšikų invazija , Teisingi daiktai ir (visomis kaubojaus regalijomis) „Buckaroo Banzai“ nuotykiai per 8 dimensiją. Jis taip pat pradėjo rinkti pagrindinius vaidmenis devintajame dešimtmetyje Į tamsą ir tikrai žvaigždžių kuriamas pagrindinis vaidmuo režisieriaus Davido Cronenbergo vaidmenyje Skrydis (1986), kuris jam pelnė platų kritinį pripažinimą Setho Brundle'o, bepročio mokslininko, netyčia hibridizuojančio save su kambarine musele, vaidmenyje. Po to sekė ir kitos svarbiausios kasos sėkmės jūros periodo parkas ir jo tęsinys Juros periodo parkas: prarastas pasaulis (tęsia savo vaidmenį dviejuose pastaruosiuose jūros periodo parkas tęsiniai, Juros periodo pasaulis: kritusi karalystė ir 2021 m Juros periodo parkas: viešpatavimas ), taip pat Nepriklausomybės diena (1996). Įtvirtinęs savo kaip geriausių Holivudo aktorių statusą, jis vaidino detektyvo Zacho Nicholso vaidmenį aštuntą ir devintą JAV tinklo kriminalinės dramos šou sezonus. Teisė ir tvarka: nusikalstamas ketinimas . Bet tada jis žengė žingsnį atgal, norėdamas atsiduoti žemesnio rango nepriklausomiems asmenims, tokiems kaip 2002 m. Igby Goes Down - visai neįprastas neatitinkančiam atlikėjui.

2004 m. Goldblumas dirbo režisieriumi Wesu Andersonu „Vandens gyvenimas“ su Steve'u Zissou , tęsdamas rinktinę su juo 2014 m „Grand Budapest“ viešbutis ir 2018 m. animacinis „stop-motion“ Šunų sala . 2017 m. Jis prisijungė prie „Marvel Cinematic Universe“ kaip didžiojo meistro vaidmens. Galaktikos sargai ir tada vėl į vidų Toras: Ragnarokas

(Theo Wargo / Getty Images nuotr.)

Karjeros pradžioje Goldblumas dažnai pasirodė televizijoje, tokiose laidose Kolumbas ir Starsky ir Hutchas ir TV filmo versiją Legenda apie mieguistą tuščiavidurį . 1984 m. Jis pavaizdavo legendinį televizijos komiką Ernie Kovacsą televizijos biografijoje ir per daugelį metų paskolino savo išskirtinę asmenybę įvairioms epizodinių vaidmenų laidoms, pavyzdžiui, Sezamo gatvė, „The Larry Sanders Show“, „The Simpsons“, kalno karalius, Mr. Show su Bobu ir Deividu , ir keli komikų Timo Heideckerio ir Eriko Wareheimo projektai, pradedant nuo Tomas eina pas merą ir vedantis į Timas ir Erikas Nuostabūs rodo puikų darbą !. Jis taip pat keletą kartų pasirodė IFC eskizų komedijos šou Portlandija ir tada 2019 m. jis gavo savo dokumentinių filmų ciklą „Disney +“, pavadinimu Pasaulis, pasak Jeffo Goldblumo .

Per metus Goldblumas savo aktorinius sugebėjimus paskolino keliems vaizdo žaidimams. 1996 m. Jis vaidino „Goosebumps“: pabėgimas iš „Siaubo krašto“ grafo Drakulos vaidmenyje, o 2015 m „Call of Duty“: „Black Ops III“ . Jis taip pat pakartojo du savo garsiausius filmo personažus dėl vaizdo žaidimų adaptacijų: dr. Ianą Malcolmą, pirmą kartą 1997 m. Chaoso sala: prarastas pasaulis ir vėl daugiau nei po 20 metų Juros periodo pasaulio evoliucija ir Davidas Levinsonas 1997 m Nepriklausomybės diena video žaidimas .

Muzikos karjera : Dėl ankstyvo susidomėjimo muzika Goldblumas interviu metu yra sakęs, kad jis galėjo eiti į muziką, o ne vaidinti ankstyvame amžiuje. Jis yra patyręs džiazo pianistas, o pirmasis jo profesionalus įrašas buvo 2001 m Holivudas tampa laukinis! , kuriame muziką atlieka kelios kino ir televizijos žvaigždės. Tačiau prireikė dar 17 metų, kol jis išleido tinkamą savo albumą kartu su „The Mildred Snitzer Orchestra“: 2018 m. „Capitol Studios“ sesijos , paskui Neturėčiau jums to sakyti 2019 m.

Asmeninis gyvenimas: Jeffas Goldblumas buvo vedęs aktorę (ir jo Silverado 1980–1986 m. Patricia Gaul. Tada nuo 1987 iki 1990 m. jis buvo gerai vedęs aktorę ir tris kartus kostarą Geena Davis (su kuria kartu pasirodė Transilvanija 6–5000, „Musė“, ir Žemės merginos yra lengvos ). Tada 2014 m. Goldblumas vedė savo trečiąją žmoną, Kanados olimpinę gimnastę Emilie Livingston, su kuria turi du vaikus.

Nekilnojamasis turtas: Įdomu tai, kad Jeffas Goldblumas turėjo savo namus Los Andžele nuo pat 1982 m., Kai jo kino karjera buvo tiesiog įjungusi aukštą pavarą. Namuose yra trys lovos ir trys vonios, išsidėsčiusios šiek tiek daugiau nei 3000 kvadratinių pėdų gyvenamojo ploto, ir jis akivaizdžiai pasitenkino, kad pastaruosius kelis dešimtmečius tai vadino namais - tai amžinybė pagal Holivudo nekilnojamojo turto standartus.

Jeffas Goldblumas grynasis

Jeffas Goldblumas

Grynoji vertė: 40 milijonų dolerių
Gimimo data: 1952 m. Spalio 22 d. (68 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 6 pėdos 4 colių (1,94 m)
Profesija: Aktorius, balso aktorius, kino prodiuseris
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija