Jeffree Star grynoji vertė

Kiek verta Jeffree Star?

Jeffree Star grynoji vertė: 200 milijonų dolerių

Jeffree Star grynoji vertė: Jeffree Star yra amerikiečių modelis, mados dizaineris, didžėjus, dainų autorius ir makiažo atlikėjas, kurio grynoji vertė siekia 200 milijonų dolerių. Be to, kad yra viena geriausiai apmokamų „YouTube“ žvaigždžių planetoje, jis taip pat prižiūri kosmetikos imperiją „Jeffree Star Cosmetics“, kuri šiandien yra didžioji jo turto dalis. Jis yra žinomas dėl savo ryškios plaukų spalvos, kuri dažnai būna rožinė, ir daugybe tatuiruočių.

Pagrindiniai faktai
  • Kosmetikos imperija uždirba 100 mln. USD per metus
  • Per metus uždirba 15–20 mln
  • Didžiąją dalį pajamų uždirba „Jeffree Star Cosmetics“
  • Sumokėjo 14,6 mln. USD už „Hidden Hills“ dvarą 2019 m. Gruodžio mėn
  • Turi 70 arų Vajomingo rančą
  • Kartą atmetė 500 mln. USD išpirkimo pasiūlymą iš „L'Oreal“

Ankstyvas gyvenimas : Jeffree Star gimė Jeffrey Lynn Steininger jaunesnysis Orange County, Kalifornijoje, 1985 m. Lapkričio 15 d. Tragiškai, bet jo tėvas Jeffrey Steininger Sr nusižudė būdamas šešerių metų. Jį užaugino motina Marra Shubyann Lindstrom Steininger, kuri buvo modelis. Kai jis buvo jaunas, Jeffree eksperimentavo su savo mamos makiažu. Jis iš tikrųjų kasdien pradėjo dėvėti makiažą jaunesniame amžiuje. Baigęs vidurinę mokyklą jis persikėlė į Holivudą, kad galėtų tęsti modelio ir makiažo karjerą. Jis taip pat išlaikė susidomėjimą muzika. Kai pirmą kartą atvyko į Holivudą, jis dirbo keliuose kosmetikos prekystaliuose ir užsakė šaligatvius vestuvėse bei mados šaudymuose.

Laikui bėgant jis pradėjo kurti įžymybių ryšius dėl savo makiažo įgūdžių. Jis taip pat sukūrė socialiniuose tinkluose, ypač „MySpace“, kur paskelbė makiažo patarimus ir dainas. Galų gale jis sukūrė vieną didžiausių ankstyvųjų „MySpace“ stebėjimų su nuotraukų įrašais, sulaukiančiais dešimčių tūkstančių komentarų. Iki 2006 m. Jis buvo labiausiai susijusi „MySpace“ profilio asmenybė. Jis taip pat įgijo žinomumą kaip vienas iš populiariausių „MySpace“ nepasirašytų atlikėjų. Jo dainos taip pat reguliariai užėmė „MySpace Music“ nepriklausomų atlikėjų topus.

Muzikos karjera: Debiutinis Jeffee albumas „Beauty Killer“ buvo išleistas „Popsicle“ plokštelėse 2009 m. Rugsėjį. Albumas debiutavo ir pasiekė aukščiausią vietą „Top Heatseekers“ topo 2-oje vietoje, o „Billboard 200“ - 122-oje vietoje. Taip pat pateko į JAV šokių / elektroninių albumų dešimtuką. Šiuo metu tai yra vienintelis Jeffree studijinis albumas, nors jis taip pat išleido keturis pratęstus pjeses ir penkis muzikinius vaizdo įrašus. 2008 m. Jo EP „Cupcakes Taste Like Violence“ taip pat užfiksavo dešimtuką geriausių keliuose topuose. Jis dirbo su Kesha ir Nicki Minaj ir 2010 m. Pasirašė įrašų sutartį su Akono „Konvict Muzik“ dėl antrojo albumo, kuris niekada nebuvo sukurtas. Vėliau jis tvirtins, kad asmenybės susidūrimai su Akonu yra priežastis, dėl kurios jis pasitraukė iš įrašų sutarties ir muzikos industrijos apskritai.

„Jeffree Star“ kosmetika : 2014 m. Jeffree įkūrė savo pavadinimą turinčią kosmetikos kompaniją, naudodamas visas savo gyvenimo santaupas, uždirbtas iš muzikos ir makiažo karjeros. Vėliau jis pasakė, kad tuo metu buvo beveik bankrotas ir, kai įkūrė įmonę, pajuto, kad jo muzikinė karjera mirė vandenyje. Jis buvo viena iš ankstyvojo makiažo asmenybių, naudojančių „YouTube“ savo prekės ženklo ir savęs reklamavimui. Ankstyvieji Jeffree įkėlimai į „YouTube“ vis dar daugiausia buvo susiję su jo muzika, tačiau netrukus jis perėjo prie „Jeffree Star Cosmetics“ reklamos. Dėka draugystės su tokiomis įžymybėmis kaip Kat Von D, jo stebėjimas greitai išaugo.

Jo „YouTube“ stebėtojai galų gale pasieks daugiau nei 15 milijonų vaizdo įrašų peržiūrų daugiau nei 1,7 mlrd.

Pirmasis jo leidimas buvo skystų veliūrinių lūpų dažų kolekcija. Visi 30 000 vienetų buvo parduoti per kelias minutes nuo paleidimo. Jis sekė lūpų šveitimo liniją, žymeklių paletes ir akių šešėlių padėklus. Tada jis išleido aksesuarų ir drabužių seriją, įskaitant makiažo krepšius ir veidrodžius.

2018 m. Pirmojoje prekybos centre įsikūrusioje parduotuvėje JAV buvo pristatyta Jeffree linija, tačiau didžiąją jo pardavimo dalį šiandien tiesiogiai įvykdė jo paties sandėlis Los Andžele.

Jeffree Star grynoji vertė

Jeffree Star ir Nathanas Schwandtas per „Getty Images“

Sėkmė : 2018 m. Interviu su „YouTuber“ Shane'u Dawsonu Jeffree teigė, kad jo makiažo imperijos metinės bendros pajamos yra į šiaurę nuo 100 mln. To patvirtinti nepavyko, nes įmonė yra privati, tačiau remiantis Jeffree namų ir automobilių kolekcija, kurią matome kitame Shane interviu, akivaizdu, kad įmonei sekasi labai labai gerai!

Šiandien „Jeffree Star“ investuoja į marihuaną, nekilnojamąjį turtą ir prekybą. Jam priklauso gabenimo ir įvykdymo centras, kurį naudoja „Jeffree Star Cosmetics“ ir kitos lašinių siuntimo įmonės.

2019 m. Jeffree ir Shane susivienijo, kad išleistų akių šešėlių ir skystų lūpų dažų liniją. 2019 m. Spalio mėn. „YouTube“ vaizdo įraše Jeffree teigė, kad jei išparduotų akių šešėlį, jie uždirbs 35 milijonus dolerių, o 10 milijonų dolerių atiteks Shane'ui. Perkėlus užsakymus, galų gale šie skaičiai dar labiau išaugs.

Nuo 2018 m. Sausio 1 d. Iki gruodžio 1 d. Jeffree iš įvairių savo verslo uždirbo 18 mln. USD. To pakako, kad jis taptų 5-ąja geriausiai apmokama „YouTube“ žvaigžde planetoje. 2019 m. Jeffree uždirbo 17 milijonų dolerių, kurių pakako, kad jis taptų 4 aukščiausias platformos „YouTuber“. 2020 m. Jeffree uždirbo 15 milijonų dolerių, todėl jis tapo 10-ąja geriausiai apmokama „YouTube“ žvaigžde planetoje.

Nesantaika : Jeffree pasižymi tuo, kad dalyvavo daugybėje garsių nesutarimų su kitomis įžymybėmis. Jis nuolat ginčijasi su kitu makiažo magnatu Kylie Jenner, dažnai žemindamas savo produktus kaip nekokybiškus, darinius ir kopijuojančius. Jis taip pat nesutarė su Kylie seserimi Kim Kardashian, kolega „YouTuber“ Jamesu Charlesu ir buvusiu artimu draugu Katu Von D. Atrodo, kad nesantaikos Jeffree tik dar labiau išpopuliarina.

Nekilnojamasis turtas: Jeffree nuo 2015 m. Iki 2020 m. Sausio mėn. Palaikė ryšį su socialinės žiniasklaidos asmenybe / modeliu Nathanu Schwandtu. Kelerius metus jie gyveno didžiuliame dvare Kalabase, Kalifornijoje, su penkiais šunimis. Jeffree įsigijo 10 miegamųjų ir 15 vonios kambarių namą 2016 m. Už 3,62 mln. Dolerių, tada milijonus išleido į atnaujinimus ir atnaujinimus. 7 000 kvadratinių pėdų namų aikštelės beveik 30 000 kvadratinių metrų aikštelėje su panoraminiais kalnų ir slėnių vaizdais. Šį namą jis pardavė 2020 m. Lapkričio mėnesį už 3,4 mln.

2019 m. Gruodžio mėn. Jeffree išleido 14,6 mln. USD neįtikėtiniems naujiems namams Hidden Hills, Kalifornijoje. Mažiau nei 3 hektarų ploto nuosavybėje yra 8 miegamieji ir 13 vonios kambarių 25 000 kvadratinių pėdų gyvenamajame plote. Patikrinkite tai žemiau esančiame vaizdo įraše:

Jeffree turi įspūdingą automobilį, kuriame pasirodė „Bentley“, „Aston Martins“, „Lamborghinis“ ir „Ferraris“. Pranešama, kad jis turi daugiau nei dešimt prabangių transporto priemonių.

Santrauka : Jeffrey Star yra amerikiečių kosmetikos verslininkas ir „YouTube“ žvaigždė, kurio grynoji vertė siekia 200 milijonų dolerių. Nors jis yra vienas geriausiai apmokamų „YouTube“ žvaigždžių planetoje ir uždirba 15–20 mln. USD per metus. Didžioji jo grynosios vertės dalis yra susijusi su „Jeffree Star Cosmetics“ verte, taip pat su nuosavybės dalimis įvairiuose nekilnojamojo turto ir startuolių versluose.

Jeffree Star grynoji vertė

Jeffree Star

Grynoji vertė: 200 milijonų dolerių
Gimimo data: 1986 m. Lapkričio 15 d. (34 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 6 pėdos (1,85 m)
Profesija: Dainininkas, dainininkas ir dainų autorius, modelis, makiažo meistras, mados dizaineris, aktorius, muzikantas
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija