Jimmy Carteris šypsosi dovanodamas Bellagio Davidą Osborne'ą

Jimmy Carteris nuotraukoje, kurią jis atsiuntė savo draugui ir Bellui, parodytas dėvintis pritaikytą veido dangtelį ...Jimmy Carteris nuotraukoje, kurią jis atsiuntė savo draugui ir „Bellagio“ pianistui Davidui Osborne'ui, ketvirtadienį, 2020 m. Liepos 30 d., Yra dėvėjęs pritaikytą veido viršelį. (Davidas Osborne'as) Davidas Osborne'as ir Jimmy Carteris tapo artimi po to, kai 1988 -aisiais Osborne'as susitiko su Carteriu knygų pasirašyme Orlande, Floridoje. (David Osborne)

Kai esate prezidentų pianistas, užmezgate ypatingą draugystę. Galite gauti keistų tekstų. Pavyzdys: Buvęs prezidentas siunčia savo asmenukę, dėvinčią pritaikytą veido kaukę.

kino teatrai Las Vegase, Nevadoje

Kaip įrodymas: Jimmy Carteris ketvirtadienio popietę tokią nuotrauką atsiuntė „Bellagio Petrossian Bar“ dailininkui Davidui Osborne'ui. Osbornas ruošėsi skristi iš Las Vegaso į Oklahomą, kad gautų Oklahomos muzikos šlovės muziejaus apdovanojimą. Šeštadienio vakarą jis turi būti pagerbtas Coleman salėje Majamyje, Oklahomoje, jo gimtajame mieste.

Carteris tapo artimu Osborne'o pažinčių draugu iš jų pirmojo susitikimo 1988 m. Prekybos centre Orlando, Floridoje, nes Carteris surengė knygos pasirašymą, o Osborne'as padovanojo jam ką tik įrašytą albumą. Pianistas atliko keletą renginių Jimmy ir Rosalynn Karteris , paskutinį kartą jų dvigubo gimtadienio šventė rugpjūtį.Osbornas paklausė, ar Karteris jaučiasi gerai ir yra saugus. Tada Osborne'as jums parašė žinutes, palaukite, kol parodysiu Jimmy kaukės nuotrauką, kurią jis ką tik atsiuntė.

Ir štai, Carterio dantų šypsenos veidas. Klasika. Tada Carteris davė Osborne'ui leidimą pasidalinti nuotrauka, kuri penktadienio rytą niekur nebuvo paskelbta.

Karteriai patvirtino kaukes COVID-19 metu. Šį mėnesį jie kartu pozavo vilkėdami porą kaukių, išspausdintų „Carter Center“ logotipu - poros labdara Atlantoje. Pranešimas toje nuotraukoje: MŪSŲ GELVĖJIMAMS PASIDĖVĖKITE KAUKĘ. Jimmy Carteriui yra 95 metai; Rosalynn yra 92 metai.

dr. Beno Carsono grynoji vertė